Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak się śmiałyscie ze mnie ze on spotyka sie ze stazystka

Polecane posty

Gość gość

A to jest dziewczyna z mojego rocznika i ma dziecko 😉 Bravo dla tego Pana bedzie miał przyszywaną córeczke czy synka ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i super. A Ty będziesz zawsze sama bo nikt nie zechce takiej psychopatki🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No i super. A Ty będziesz zawsze sama bo nikt nie zechce takiej psychopatki🤣🤣🤣

No nie wiem ja robie kariere i nie mam dzieci 😉 To z kim sie ktos umawia tez o nim swiadczy prawda? jakim desperatem trzeba byc zeby brac matke z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

No nie wiem ja robie kariere i nie mam dzieci 😉 To z kim sie ktos umawia tez o nim swiadczy prawda? jakim desperatem trzeba byc zeby brac matke z dzieckiem?

Idąc twoim tropem myślenia, to musisz być niezłym pasztetem skoro bardziej wolał dziewczyne z dzieckiem od Ciebie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Idąc twoim tropem myślenia, to musisz być niezłym pasztetem skoro bardziej wolał dziewczyne z dzieckiem od Ciebie 😉

On mnie nie zna kochana 😉 Nawet nie wie jak mam na imię. Ja wiem ze chciałas mi dopi3rdolic ale ci sie nie udało kochana 😉  Facet koło 40stki przystojny z dobrymi zarobkami zainteresował sie stazystka w wieku 30+ i dzieckiem w wieku przedszkolnym. Brawo utrzymuj ja teraz kochany za rok spłodzicie nowe bedziesz zapi3rdalal na nie swoje dzieci brawo! Zastanawia mnie co ja widziałam w tym nieudaczniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

On mnie nie zna kochana 😉 Nawet nie wie jak mam na imię. Ja wiem ze chciałas mi dopi3rdolic ale ci sie nie udało kochana 😉  Facet koło 40stki przystojny z dobrymi zarobkami zainteresował sie stazystka w wieku 30+ i dzieckiem w wieku przedszkolnym. Brawo utrzymuj ja teraz kochany za rok spłodzicie nowe bedziesz zapi3rdalal na nie swoje dzieci brawo! Zastanawia mnie co ja widziałam w tym nieudaczniku?

Serio pisałaś z zachwytu nad gościem z którym nawet słowa nie zamieniłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Serio pisałaś z zachwytu nad gościem z którym nawet słowa nie zamieniłaś? 

*piałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Serio pisałaś z zachwytu nad gościem z którym nawet słowa nie zamieniłaś? 

Pisałaś? chyba piałaś? Słuchaj zobaczyłam go zauroczyłam się tak bywa człowiek nie myśli racjonalnie. Fantazjowałam o nim idealizowałam go. Lubię przystojnych facetów a on wbił się w moje gusta. On jest  sam tyle lat bo nie ma z czego wybierać to się zainteresował matką z dzieckiem.  Niestety dla mnie to jednoznaczne ze on jest desperatem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pffff
14 minut temu, Gość gość napisał:

No nie wiem ja robie kariere i nie mam dzieci 😉 To z kim sie ktos umawia tez o nim swiadczy prawda? jakim desperatem trzeba byc zeby brac matke z dzieckiem?

A co to matka z dzieckiem gorsza od Ciebie? Mam kilka pięknych,mądrych i wartościowych koleżanek których faceci okazali sie nie odpowiedzialni- i to z nimi był problem.  Wlasciwie wszystkie z  nich ułożyło sobie życie na nowo -szanuje ogromnie takoch facetów którzy potrafią wziac na barki ta sytuacje,wychowac i nawet pokochać nie swoje dziecko. To jest dopiero męskość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra
33 minuty temu, Gość gość napisał:

A to jest dziewczyna z mojego rocznika i ma dziecko 😉 Bravo dla tego Pana bedzie miał przyszywaną córeczke czy synka ?;)

A co Co do tego? 

Boli Cie ta sytuacja nie?  Bo jego kasa nie skapnie do Ciebie?

Najwyraźniej ta kobieta ma w sobie to coś czego Ty nie masz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka to chora osoba

Przypuszczam, ze autorka cierpi na chorobe psychiczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Pffff napisał:

A co to matka z dzieckiem gorsza od Ciebie? Mam kilka pięknych,mądrych i wartościowych koleżanek których faceci okazali sie nie odpowiedzialni- i to z nimi był problem.  Wlasciwie wszystkie z  nich ułożyło sobie życie na nowo -szanuje ogromnie takoch facetów którzy potrafią wziac na barki ta sytuacje,wychowac i nawet pokochać nie swoje dziecko. To jest dopiero męskość 

desperatko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Masakra napisał:

A co Co do tego? 

Boli Cie ta sytuacja nie?  Bo jego kasa nie skapnie do Ciebie?

Najwyraźniej ta kobieta ma w sobie to coś czego Ty nie masz :)))

kochana zarabiam 7 tysięcy netto 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Autorka to chora osoba napisał:

Przypuszczam, ze autorka cierpi na chorobe psychiczna. 

jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Masakra napisał:

A co Co do tego? 

Boli Cie ta sytuacja nie?  Bo jego kasa nie skapnie do Ciebie?

Najwyraźniej ta kobieta ma w sobie to coś czego Ty nie masz :)))

tak boli mnie to ze on bedzie utrzymywał nie swoje dziecko a ja sobie bede chulac w wawce za 7 tysi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Autorka to chora osoba napisał:

Przypuszczam, ze autorka cierpi na chorobe psychiczna. 

Zgadzam się. Ma dwubiegunówke jak nic😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Zgadzam się. Ma dwubiegunówke jak nic😉

po czym takie wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxbxnx
6 minut temu, Gość gość napisał:

tak boli mnie to ze on bedzie utrzymywał nie swoje dziecko a ja sobie bede chulac w wawce za 7 tysi 😉

Za 7 koła w Wawie to ty za długo nie pochulosz😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

po czym takie wnioski?

Po tym jak się zachowujesz. Ale dziś chyba wzięłaś leki bo jeszcze nikogo tu nie wyzwałaś👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Bxbxnx napisał:

Za 7 koła w Wawie to ty za długo nie pochulosz😂

kochana tak oczywiście ty wiejska patolozko tak jest bo ty tak twierdzisz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Po tym jak się zachowujesz. Ale dziś chyba wzięłaś leki bo jeszcze nikogo tu nie wyzwałaś👍

dwubiegu nówka to twoje drugie imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stażystka
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

po czym takie wnioski?

A pamiętasz jak wyzywalas NaugthyBitch i napisałaś do niej lub innej kafeterianki (nie pamiętam dokładnie) "zdychaj szmąto"? Po tym właśnie te wnioski, pomijając to, że w ogóle pisałaś bez żadnego ładu i trudno bylo cię czasem zrozumieć. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Stażystka napisał:

A pamiętasz jak wyzywalas NaugthyBitch i napisałaś do niej lub innej kafeterianki (nie pamiętam dokładnie) "zdychaj szmąto"? Po tym właśnie te wnioski, pomijając to, że w ogóle pisałaś bez żadnego ładu i trudno bylo cię czasem zrozumieć. 

 

Udowodnij mi to ze to ja pisalam. Szukasz zaczepki to widac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

No nie wiem ja robie kariere i nie mam dzieci 😉 To z kim sie ktos umawia tez o nim swiadczy prawda? jakim desperatem trzeba byc zeby brac matke z dzieckiem?

Jaka ty tam karierę robisz...praca na etacie to nie kariera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

A to jest dziewczyna z mojego rocznika i ma dziecko 😉 Bravo dla tego Pana bedzie miał przyszywaną córeczke czy synka ?;)

No i co z tego, że dziewczyna ma dziecko? Ja też miałam dziecko i związałam się z kawalerem. Pokochał kobietę z dzieckiem, rozwódkę. Wyobrażasz sobie? 😜 i tak, mamy jeszcze jedno dziecko, wspólne, i kochamy się do szaleństwa. No popatrz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha alw pajac a ja o nim tyle myslalam. Niech jej drugie zrobi bedzie kolejne 500 + 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Udowodnij mi to ze to ja pisalam. Szukasz zaczepki to widac 

zaprzeczanie i wypieranie to typowy objaw 😀 twierdziłas  jeszcze ze on cie kocha i będzie twoj. rozumiem jednak ze teraz musisz sie jakos pocieszsc ze do samego końca ma cię w doopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

zaprzeczanie i wypieranie to typowy objaw 😀 twierdziłas  jeszcze ze on cie kocha i będzie twoj. rozumiem jednak ze teraz musisz sie jakos pocieszsc ze do samego końca ma cię w doopie

Jesli tak to jestem mu za to bardzo wdzieczna. Nie chce desperata 😅 mozna powiedziec ze zostal tatusiem super zaraz bedzie kolejne na pewno  😅 brawo kochany chetnie zostane chrzestna blogoslawie im 💖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa
12 godzin temu, Gość gość napisał:

desperatko 😉

Zgadzam się, facet bierze kobietę a ona ma dziecko wiec idzie do takiego który chce ja z dzieckiem. Potem jest szara rzeczywistość i totalny syf. Biologiczni ojcowie bywają daremni a co dopiero przysposobiony poprzez relacje z matką. Czasem bywa poprawnie ale nigdy nie jest dobrze, pojawia się kolejne wspólne dziecko i mamy początek zjechanego życia dziecka które jest bo było ale mogłoby równie dobrze być gdziekolwiek. Żaden tzw prawdziwy mężczyzna nie robi sobie kłopotu jak ma opcje bez kłopotu 🙂. Tak jak kobieta, która wiąże się z człowiekiem który ma dzieci z poprzedniego związku - na końcu tej historii zazwyczaj jest rozczarowanie. nie twórzcie położnych życzen jako fakty bo to po prostu oszukiwanie samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Figa napisał:

Zgadzam się, facet bierze kobietę a ona ma dziecko wiec idzie do takiego który chce ja z dzieckiem. Potem jest szara rzeczywistość i totalny syf. Biologiczni ojcowie bywają daremni a co dopiero przysposobiony poprzez relacje z matką. Czasem bywa poprawnie ale nigdy nie jest dobrze, pojawia się kolejne wspólne dziecko i mamy początek zjechanego życia dziecka które jest bo było ale mogłoby równie dobrze być gdziekolwiek. Żaden tzw prawdziwy mężczyzna nie robi sobie kłopotu jak ma opcje bez kłopotu 🙂. Tak jak kobieta, która wiąże się z człowiekiem który ma dzieci z poprzedniego związku - na końcu tej historii zazwyczaj jest rozczarowanie. nie twórzcie położnych życzen jako fakty bo to po prostu oszukiwanie samych siebie.

Dlatego ucieszylo mnie to jak ich zobaczylam razem. To mowi o nim duzo 😅 facet przed lub po 40 kawaler pewnie dlugo jest sam samotny spragniony bliskosci i wpadl w desperacje. Coz jak sie nie ma wyboru a sie chce. Teraz ja go w sumie nie chce po prostu zle go ocenilam myslalam ze jest na poziomie. To za mna by latal jak szalony gdybysmy sie znali jestem sama mam dobra prace zarobki ludzie mowia ze jestem na poziomie i takiego faceta chcialam. A tu prosze on nie zasluguje na mnie. Na co mi taki depserat co chcial rūchac dzieciata. Ona moze i nie brzydka dziewczyna dlugie wlosy szczupla dba o siebie bo chce zlapac faceta naturalne i on by jej idealnie pasowal. Ja zasluguje na kogos lepszego naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×