Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak się śmiałyscie ze mnie ze on spotyka sie ze stazystka

Polecane posty

Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlatego ucieszylo mnie to jak ich zobaczylam razem. To mowi o nim duzo 😅 facet przed lub po 40 kawaler pewnie dlugo jest sam samotny spragniony bliskosci i wpadl w desperacje. Coz jak sie nie ma wyboru a sie chce. Teraz ja go w sumie nie chce po prostu zle go ocenilam myslalam ze jest na poziomie. To za mna by latal jak szalony gdybysmy sie znali jestem sama mam dobra prace zarobki ludzie mowia ze jestem na poziomie i takiego faceta chcialam. A tu prosze on nie zasluguje na mnie. Na co mi taki depserat co chcial rūchac dzieciata. Ona moze i nie brzydka dziewczyna dlugie wlosy szczupla dba o siebie bo chce zlapac faceta naturalne i on by jej idealnie pasowal. Ja zasluguje na kogos lepszego naturalne.

Widać ta dziewczyna ma lepszy charakter niż ty i nie jest taka wulgarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Widać ta dziewczyna ma lepszy charakter niż ty i nie jest taka wulgarna.

Ta sytuacja pokazala mi kto tu siedzi. Same desperatki samotne matki. Kafe to ich ujscie sfrustrowanego zycia. Ciekawi mnie tylko czy on da sie zlapac na ciaze? Mam nadzieje ze tak ze juz za 9 miesiecy bedzie tata wypadaloby bo ma juz 40stke. Do tego dochodzi jego wybranka jest na stazu wiec zarobki zadne. On zarabia z 5 tysiecy wiec idealnie bedzie mial z czego utrzymywac ta trojke 😅 bedzie musial kupic na szybko mieszkanie i auto rodzinne. Chcialabym to zobaczyc. Potem bedzie jeszcze jedno. Trojke bedzie mial i niepracujaca zone. Brawo ! 😅😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierzę :D

Po przeczytaniu tego wątku dochodzę do wniosku, że mając do wyboru Ciebie lub bezrobotną matkę dziesięciorga dzieci, to drugie wydaje się prawdopodobnie wciąż bezpieczniejszą opcją 😄

Albo samotność bardzo Ci doskwiera albo to jakiś poważniejszy problem - tak czy inaczej powinnaś poszukać pomocy u specjalisty. No chyba, że jesteś trollem, ale to w sumie też jest objaw czegoś bardzo niepokojącego i warto by się było nad sobą głęboko zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Nie wierzę 😄 napisał:

Po przeczytaniu tego wątku dochodzę do wniosku, że mając do wyboru Ciebie lub bezrobotną matkę dziesięciorga dzieci, to drugie wydaje się prawdopodobnie wciąż bezpieczniejszą opcją 😄

Albo samotność bardzo Ci doskwiera albo to jakiś poważniejszy problem - tak czy inaczej powinnaś poszukać pomocy u specjalisty. No chyba, że jesteś trollem, ale to w sumie też jest objaw czegoś bardzo niepokojącego i warto by się było nad sobą głęboko zastanowić.

No wlasnie ty jestes trolem i jestes porzucona matka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

No wlasnie ty jestes trolem i jestes porzucona matka 😘

ale to nie ona jak wariatka produkuje kolejny temat o jakimś kolesiu. Skoro on to takie nic to cos go tak uczepila ze poświęcasz mu tyle czasu albo po co tu siedzisz? Dzis sylwester taka jestes zajebista a walisz smety na forum dla matek i kobiet w ciazy. Oni pewnie beda sie swietnie bawic a ty dalej tu. Od dziewczyn tutaj to sie odwal  i idz do  zycia po 30 albo na  ero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

ale to nie ona jak wariatka produkuje kolejny temat o jakimś kolesiu. Skoro on to takie nic to cos go tak uczepila ze poświęcasz mu tyle czasu albo po co tu siedzisz? Dzis sylwester taka jestes zajebista a walisz smety na forum dla matek i kobiet w ciazy. Oni pewnie beda sie swietnie bawic a ty dalej tu. Od dziewczyn tutaj to sie odwal  i idz do  zycia po 30 albo na  ero.

O to samo moge zapytac ciebie. Dzis sylwester a ty walisz smety na forum dla matek i kobiet w ciazy. Inni sie swietnie bawia a ty dalej tu. Co tu robisz jak jestes taka zajebista ? 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

ale to nie ona jak wariatka produkuje kolejny temat o jakimś kolesiu. Skoro on to takie nic to cos go tak uczepila ze poświęcasz mu tyle czasu albo po co tu siedzisz? Dzis sylwester taka jestes zajebista a walisz smety na forum dla matek i kobiet w ciazy. Oni pewnie beda sie swietnie bawic a ty dalej tu. Od dziewczyn tutaj to sie odwal  i idz do  zycia po 30 albo na  ero.

O to samo moge zapytac ciebie. Dzis sylwester a ty walisz smety na forum dla matek i kobiet w ciazy. Inni sie swietnie bawia a ty dalej tu. Co tu robisz jak jestes taka zajebista ? 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

ale to nie ona jak wariatka produkuje kolejny temat o jakimś kolesiu. Skoro on to takie nic to cos go tak uczepila ze poświęcasz mu tyle czasu albo po co tu siedzisz? Dzis sylwester taka jestes zajebista a walisz smety na forum dla matek i kobiet w ciazy. Oni pewnie beda sie swietnie bawic a ty dalej tu. Od dziewczyn tutaj to sie odwal  i idz do  zycia po 30 albo na  ero.

O to samo moge zapytac ciebie. Dzis sylwester a ty walisz smety na forum dla matek i kobiet w ciazy. Inni sie swietnie bawia a ty dalej tu. Co tu robisz jak jestes taka zajebista ? 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

plyta Ci sie zaciela ? 🙂 dla mnie sylwester to dzien jak kazdy inny 🙂 a na forum dla matek zagladam na forum dla matek bo az od czterech tygodni nia jestem :) i zastanawia mnie jaki powlod by tu siedzieć ma bezdzietna lambadziara? 😁😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×