Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakochana

Jutro najgorszy dzień w roku

Polecane posty

Gość Gość

A dla mnie najlepszy,bo odkreślam kreską i zostawiam za sobą kafe, bo te szambo czytam tylko do końca roku..I odcinam się od podłych ludzi w moim życiu.A jak ich spotkam  znów na swojej drodze to za wszystko zapłacą co mi uczynili.I taryfy ulgowej już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Chyba nie aż tak, co, dla mnie najgorsza to Wigilia i Walentynki niby głupie ale dociera do głębi. Jutro to się popatrzy na tv, trochę wyjdzie. Chociaż chciałbym inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Zakochana napisał:

😞

Niech zgadne dlaczego najgorszy. On bawi się z żoną a Ty będziesz sama. Gdyby za takie coś była kumulacja w totka byłbym miliarderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Kiedyś jakas kobieta do mnie napisała i potem spytała, żeby spędzić ten dzień czy wieczór raczej razem nie wiedziałem co mam wymyślać. Tak nazajutrz było. I nic, koniec. W resztą była z portalu , na oczy jej nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

Boje sie Jutrzejszego dnia :< ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana

Przestańcie ja na sama myśl mam łzy w oczach, sama będę siedzieć i płakać w sylwestra i to pierwszy raz od wielu lat, wszyscy mnie olali... szkoda gadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Załamana napisał:

Przestańcie ja na sama myśl mam łzy w oczach, sama będę siedzieć i płakać w sylwestra i to pierwszy raz od wielu lat, wszyscy mnie olali... szkoda gadać 

Daj spokój i zapamiętaj jedno. Lepiej być samemu niż w towarzystwie obcych, obłudnych bez wartościowych pijawek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrze ci tak sz.m.a.t.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

A tam dzień jak każdy inny. To tylko ludzie wymyślili, że jest koniec roku, a tak naprawdę to taki sam dzień jak będzie za tydzień i był miesiąc temu.

Jak ktoś jest samotny proponuję mu akcje pt" olewanie Sylwestra" 😉  Czyli robić wszystko jak co dzień, proponuje też iść spać o zwykłej porze, zawsze to lepsze niż płakanie do butelki z szampanem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666

A ja sie boje bo ma zamiar mnie zaprosic na sylwestra loszka 10/10 i do tego jest taka mila :0 strach mnie zżera mocno od srodka 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Daj spokój i zapamiętaj jedno. Lepiej być samemu niż w towarzystwie obcych, obłudnych bez wartościowych pijawek!!

Racja i teoretycznie zdaje sobie z tego sprawę ale jednak okropna jest ta świadomość ze praktycznie wszyscy moi znajomi będą się dobrze bawić, a ja będę siedziała w domu i co najwyżej Polsat oglądała :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasczak

Ty dzieciaku a mama to wie jak ty brzydko piszesz na kafeterii. Zglosze to zamierza twoj IP. Zgłoszę na policję. Rozumu Cię za mlodu nauczę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość Załamana napisał:

Racja i teoretycznie zdaje sobie z tego sprawę ale jednak okropna jest ta świadomość ze praktycznie wszyscy moi znajomi będą się dobrze bawić, a ja będę siedziała w domu i co najwyżej Polsat oglądała 😞

mogę o Tobie pomyśleć w ten dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Załamana napisał:

Racja i teoretycznie zdaje sobie z tego sprawę ale jednak okropna jest ta świadomość ze praktycznie wszyscy moi znajomi będą się dobrze bawić, a ja będę siedziała w domu i co najwyżej Polsat oglądała 😞

Ja tam wole być sam niż komuś zrobić krzywdę bo gardze takimi ludzmi. Osobiście jestem sobą czyli kogoś kogo szanuje traktuje z szacunkiem, cenie ludzi szczerych. A najlepsze jest to że większość tych pseudo znajomych unika mnie jak ognia a część gdzieś tam się chowa 🙂

nie przejmuj się naprawdę, a postaw sobie cel poznać kogoś wartościowego z kim będziesz czuła się jak z przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Krasczak napisał:

Ty dzieciaku a mama to wie jak ty brzydko piszesz na kafeterii. Zglosze to zamierza twoj IP. Zgłoszę na policję. Rozumu Cię za mlodu nauczę. 

Możesz mi zrobić gałe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A mnie Sylwestra bardzo dobrze się kojarzy gdyż pierwszą dużą imprezą, na której byłem z miłością mojego życia była właśnie zabawa sylwestrowa. Poznaliśmy się kilka tygodni wcześniej. Zabawa sylwestrowa była świetną okazją do zmniejszenia dystansu między nami. Wiadomo jak to jest. Dopiero po pierwszym pocałunku drętwe momenty podczas randek już nigdy się nie zdarzają.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo
7 minut temu, Gość Krasczak napisał:

Ty dzieciaku a mama to wie jak ty brzydko piszesz na kafeterii. Zglosze to zamierza twoj IP. Zgłoszę na policję. Rozumu Cię za mlodu nauczę. 

Jesteś donosicielką? Kablujesz i donosisz w pracy, na znajomych i sąsiadów. Pewnie wszyscy cie nie lubią bo na każdego już doniosłaś dlatego juto siedzisz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja tam wole być sam niż komuś zrobić krzywdę bo gardze takimi ludzmi. Osobiście jestem sobą czyli kogoś kogo szanuje traktuje z szacunkiem, cenie ludzi szczerych. A najlepsze jest to że większość tych pseudo znajomych unika mnie jak ognia a część gdzieś tam się chowa 🙂

nie przejmuj się naprawdę, a postaw sobie cel poznać kogoś wartościowego z kim będziesz czuła się jak z przyjacielem.

Masz racje:) dziekuje za te słowa, naprawdę poczułam się lepiej, może faktycznie nie będzie aż tak źle jak to sobie wyobrażam, a i tobie życzę dobrej zabawy i szczęśliwego nowego roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana

Samotność i analiza całego roku plus rok bliżej do grobu. Ot jest co świętować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

Ja Przynajmniej bede mial okazje spotkac kogoś wyjątkowego[cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

6️⃣🐰:classic_blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
1 godzinę temu, Gość Załamana napisał:

Przestańcie ja na sama myśl mam łzy w oczach, sama będę siedzieć i płakać w sylwestra i to pierwszy raz od wielu lat, wszyscy mnie olali... szkoda gadać 

tyle warci sa skur/wiali znajomi heheheheh :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------------------------
38 minut temu, Gość ooooo napisał:

Jesteś donosicielką? Kablujesz i donosisz w pracy, na znajomych i sąsiadów. Pewnie wszyscy cie nie lubią bo na każdego już doniosłaś dlatego juto siedzisz sama.

TY ODPADZIE LUDZKI TY SZUJO JUŻ NIE PISZESZ JAKO EMILKA SZPARKA SEKRETARKA - A TAMTEJ POKAZAĆ TYLKO TROCHĘ WALUTY I WSKAKUJE NA ...A ? TY ... TY GNIDO WSZO ŚMIESZ PISAĆ NA KOGOŚ ZE JEST DONOSICIELKĄ TY SZM/TO LUDZKA NA TAKIE ŚCIERWA JAK TY SĄSIEDZI I TE GOOOWNA WYPISUJĄCE NA OGÓLNEJ TO MAŁO WAM NALEŻY MORDY OBIĆ SKUĆ I ODSTAWIĆ DO WIĘZIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Załamana napisał:

Masz racje:) dziekuje za te słowa, naprawdę poczułam się lepiej, może faktycznie nie będzie aż tak źle jak to sobie wyobrażam, a i tobie życzę dobrej zabawy i szczęśliwego nowego roku 

Naprawdę nie masz czym się przejmować i mówi Tobie to starszy kolega 😉

Dziękuję i wzajemnie!! Życzę Ci aby w przyszły rok na Twej drodze stało jal najwięcej ludzi przy których będziesz uśmiechnięta. Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypad
9 minut temu, Gość -------------------------- napisał:

TY ODPADZIE LUDZKI TY SZUJO JUŻ NIE PISZESZ JAKO EMILKA SZPARKA SEKRETARKA - A TAMTEJ POKAZAĆ TYLKO TROCHĘ WALUTY I WSKAKUJE NA ...A ? TY ... TY GNIDO WSZO ŚMIESZ PISAĆ NA KOGOŚ ZE JEST DONOSICIELKĄ TY SZM/TO LUDZKA NA TAKIE ŚCIERWA JAK TY SĄSIEDZI I TE GOOOWNA WYPISUJĄCE NA OGÓLNEJ TO MAŁO WAM NALEŻY MORDY OBIĆ SKUĆ I ODSTAWIĆ DO WIĘZIENIA

Weź leki odpadzie ludzki, ... który nie chce się zutylizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

wy i te wasze chu/jowe zyczenia. lepiej naucz sie niczego od nikogo nie uzalezniac to juz nigdy plakac przez jakichs smieci nie bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
2 godziny temu, Gość Zakochana napisał:

😞

Tak, trzeba będzie kupić żarcie w lidlu o nieznanej prowieniencji na ten dzień i następny: youtube.com/watch?v=l97rTilrZSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------------------------
25 minut temu, Gość Wypad napisał:

Weź leki odpadzie ludzki, ... który nie chce się zutylizować

ciebie zutylizuję , zastosuj do siebie i idź do apteki , łajzo jedna z wielu, sąsiedzi szuje takie jak ty wypisywało bydło , takich jak ty należy zutylizować lepiej by się żyło ty ooooo vel emilkoszparko sekretarko i inne niki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana

I znów wyzwiska, przekleństwa i tak cały rok…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×