Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamusia

Gdzie wybieracie się na Sylwestra mamusie i jakie macie kreację na tę okazję

Polecane posty

Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Na fryzurą spędziłam całe dwie minuty, spięłam włosy w kok. Kreację mam równie wybitną. Szare dresowe spodnie i granatową bluzę typu oversize. Buty oczywiście luksusowe, ostatni krzyk mody, ciepła kapcie, w których zrobiła się już dziura na duży palec 😄 Może nie zbyt sexy, ale nie miałam czasu iść po nowe 😄 No cóż, nie obchodzę sylwestra, to nie moja bajka. Zrobiłam dzieciom obiad, teraz wzięłam się za porządki i sprzątanie, wieczorem usiądę do spraw firmowych, żeby uporządkować papiery. Nie przepadam za koncertami sylwestrowymi, nie będę piła szampana ani odliczała do północy. Oczywiście, super jeśli ktoś to lubi i na to czeka, ja jakoś nie przepadam za sylwestrem. Za młodu byłam na kilku imprezach i zdecydowanie nie moje klimaty. Mamy z mężem w planach pojechać niedługo na weekend do Krakowa, bo bardzo lubimy to miasto. Wynajmiemy sobie ładny apartament z jacuzzi, pochodzimy po restauracjach, pozwiedzamy, pójdziemy do teatru, na drinka. Ale tak bardziej kameralnie, w ten sposób lubię "świętować", takie masowe imprezy to nie dla mnie 🙂 Ale wiadomo - co kto lubi. Jedni czekają cały rok na to, żeby błyszczeć na zabawie sylwestrowej, inni wolą spokojny weekend we dwoje. A wszystkim, którzy dziś się bawią, życzę udanej i pięknej zabawy 🙂 

Dziekuje i wzajemnie 🙂 Moge podac Ci reke bo mam podobne podejscie do masowych imprez. Bylam juz  na balach i szczerze mowiac byla to dla balu sylwestrowym i szczerze mowiac byla tp dla mnoe meczarnia.

Ja rownie stylowo.  Wlasnie leze z podpietym do cyca synkiem i mam na spboe cieple skarpety w reniferki (dar matki😀😂) czarne seksi leginsy po ciazy i  rozowa koszulke oversize z napisem "wild and free"  włosy w kucyk.  Wszystkim kafeteriankom i kafeterianom, tym na bialej sali i tej bankietowej..życzę wszystkiego  dobrego i wspanialej zabawy ☺

...i może troche mniej jadu w nadchodzącym roku 2020.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdzie, wczoraj od południa skrecalismy meble w nowym domu A dzisiaj się przeprowadzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona

My  co roku w Andrzejki i na Sylwestra idziemy na zabawę do restauracji. Są to jedyne imprezy w ciągu roku na które ubieramy się elegancko i idziemy zaszaleć 😉 Domówki domówkami mogą być na każdą inną okazję  ale Sylwester (dla nas)  ma być "pełną parą" 🙂 

Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mamusie-srusie

już przy każdej okazji i przy każdym temacie jestem mamusią? Do koleżanek w towarzystwie kiedy sobie rozmawiacie w babskie gronie też się zwracasz per "mamusie"?

mamusią to ja jestem.dla swojego dziecka Jakim trzeba być de/bilem żeby tam się zwracać do ludzi na forum. To że ty przestałaś być kobietą i odrębną jednostką to nie znaczy, że inne też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×