Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Armanda

Dlaczego oni mają tak różne podejścia? Cyz to we mnie jest problem?

Polecane posty

Gość Armanda

Dałam kosza 2 facetom. 

Obydwoje maja powodzenie. 

1 powiedział że nie jestem jedyną więc żaden problem i dał mi spokój. Drugi nachodzi, groził itd. Oprócz tego dowiedziałam się jeszcze ze nr 1 postępował tak samo z inną dziewczyna która go nie chciala. Czy to znak że mnie uwielbiał na tyle że uszanowal decyzję czy mu po prostu nie zaLezalo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

No chyba jest zdrowy na umyśle. Dostał kosza i se poszedł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armanda

Hmm przeczytaj dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armanda

Nr 1 postępował tak samo z inną dziewczyna jak nr 2 ze mną. Czyli jest zdolny do takiego zachowania i zastanawiam się skąd ta różnica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Problemy psychiczne drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Do Armanda 

Problemy psychiczne swoją drogą,  każdego mogą spotkać. Moim zdaniem facet nr 2 był bardzo zaangarzowany ( nie mylić z twoim znaczeniem słowa zaangarzowany) a Twoje odrzucenie faceta nr 2 było większa stratą dla niego niz dla nr 1 . No i mu odbiło czyt. nie dał sobie rady z rozstaniem .

To tak jakbyś straciła najukochansza osobę albo odszedł by ktoś na kim Ci nie zalezało.

Albo inny przykład : ktoś Cię szturchnoł spiesząc się na taxi albo ktoś idąc przewrócił Cię, nie przeprosił i poszedł dalej. 

Co poczujesz w tych sytuacjach?

Każdy jest człowiekowi i trzeba go szanować jego godność swere prywatną i uczucia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ten pierwszy o pewnie kobieciarz wiec się nie przejął Tobą skoro ma inne w zanadrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×