Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

To koniec z kicią

Polecane posty

Gość wypierrrddalaj
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jest najpiekniejsza

to jest jakiś troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jest najpiekniejsza

Zmienny gość z ciebie, z daleka od takich lepiej się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zmienny gość z ciebie, z daleka od takich lepiej się trzymać.

Nigdy nie pisałem że jest brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez Bym Ciebie omijala
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Zmienny gość z ciebie, z daleka od takich lepiej się trzymać.

Jak mu humor dopisuje to tak o niej pisze, raz jest brzydka a raz najpiekniejsza. Dzis ma dobry dzien to jest piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O czym ja myślę ona się pewnie będzie dziś bawić że swoim facetem a ja się użalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ona pewnie oczekuje że się postarasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślałem o życzeniach noworocznych żeby wysłać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikka

Ona nie ma cie gdzieś. To reakcja kobiety która myśli że ty jej nie chcesz, odrzucasz. Porostu delikatnie robi krok w tył i obserwuje. Czeka na twój krok żeby poczuła że ją kochasz i chcesz 

 Bo inaczej się odsunie. Ale zawsze będzie czekać na ciebie. Bo cię kocha. To widać po jej spojrzeniu. Wszystko jest w oczach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ikka napisał:

Ona nie ma cie gdzieś. To reakcja kobiety która myśli że ty jej nie chcesz, odrzucasz. Porostu delikatnie robi krok w tył i obserwuje. Czeka na twój krok żeby poczuła że ją kochasz i chcesz 

 Bo inaczej się odsunie. Ale zawsze będzie czekać na ciebie. Bo cię kocha. To widać po jej spojrzeniu. Wszystko jest w oczach 

Może być tak a może uznała że jestem taką łajza i frajerem że mnie nie potrzebuje. Poza tym nie wiem czy nadal ma tego swojego faceta. Wszystko to mnie dobija. Dzisiaj się widzieliśmy i tragedia jakiej się spodziewałem, nie znosi mnie, tak to wygląda a mi pęka serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

No niestety zmarnowalem okazję i już mogę zapomnieć. Pozostaje szukanie nowej pracy po nowym roku. 

Ale po co zaraz zmieniać pracę i tak przecież prawie się nie widujecie 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ale po co zaraz zmieniać pracę i tak przecież prawie się nie widujecie 😜

Widujemy się dużo, z pewnej odległości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po to że oboje sie źle czujemy, to stresujące. Na dłuższą metę się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wystarczyło nowy intrygujący temat napisać i patrz ile masz komentarzy 🤣. Czyż to nie budujące? Wyślij mi do cholery życzenia bo już na zawsze stracę cierpliwość. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Wystarczyło nowy intrygujący temat napisać i patrz ile masz komentarzy 🤣. Czyż to nie budujące? Wyślij mi do cholery życzenia bo już na zawsze stracę cierpliwość. Rozumiesz?

xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I poszedł potulny piesek Sylwestra spędzać u nogi żony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

O czym ja myślę ona się pewnie będzie dziś bawić że swoim facetem a ja się użalam

Ona nikogo nie ma i idzie do kościoła na mszę o północy (jesli w ogóle). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość gość napisał:

Ona nikogo nie ma i idzie do kościoła na mszę o północy (jesli w ogóle). 

niech ci sie tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

I poszedł potulny piesek Sylwestra spędzać u nogi żony 

wspolczuje tej grubej i koslawej ...y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xrr

Z ciebie jest maszkaron i tuman. Co ty sobą reprezentujesz dno jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivo

Bo nie chce byle kogo. Przecież nie poleci na takiego Karla i lysola. To kobieta na poziomie a nie taki nieudacznik. Który żyje na koszt innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ateistko w Sylwestra nie ma mszy o północy. ...ko masz lustro.??? Uważaj nie przestrasz się. To brzydactwo szkaradne to ty. Nie masz życia jak inni w twoim wieku i gowniaro piszesz po forum. Z patologii pochodzisz. Szkarado nawet cię na sylwestra nie stać tylko siedzisz przy kompie musisz być wyjątkowo brzydka i parchata. Ja mam męża i dzieciątko a ty? Obrażasz innych bo sama jesteś dnem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Xrr napisał:

Z ciebie jest maszkaron i tuman. Co ty sobą reprezentujesz dno jesteś 

znasz go? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Ivo napisał:

Bo nie chce byle kogo. Przecież nie poleci na takiego Karla i lysola. To kobieta na poziomie a nie taki nieudacznik. Który żyje na koszt innych

Chodzi o to że ona nie ma pewności czy on jest sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Karolina napisał:

Ateistko w Sylwestra nie ma mszy o północy. ...ko masz lustro.??? Uważaj nie przestrasz się. To brzydactwo szkaradne to ty. Nie masz życia jak inni w twoim wieku i gowniaro piszesz po forum. Z patologii pochodzisz. Szkarado nawet cię na sylwestra nie stać tylko siedzisz przy kompie musisz być wyjątkowo brzydka i parchata. Ja mam męża i dzieciątko a ty? Obrażasz innych bo sama jesteś dnem

 

chyba bachora a nie dzieciatko bo z takiej baby nie powstalo nic dobrego , taka jestes rozchwytywana ze tez przed kompem siedzisz.typowa glupia kafeterianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Karolina napisał:

Ateistko w Sylwestra nie ma mszy o północy. ...ko masz lustro.??? Uważaj nie przestrasz się. To brzydactwo szkaradne to ty. Nie masz życia jak inni w twoim wieku i gowniaro piszesz po forum. Z patologii pochodzisz. Szkarado nawet cię na sylwestra nie stać tylko siedzisz przy kompie musisz być wyjątkowo brzydka i parchata. Ja mam męża i dzieciątko a ty? Obrażasz innych bo sama jesteś dnem

 

Coś podobnego 😄 Jestem wierząca a o północy są msze w różnych parafiach w moim mieście i w sąsiednich, w twoim ma pewno też 😄 Jak jesteś taka nienawistna to uważaj żeby Bóg ci tego wszystkiego nie odebrał, bo pycha ci uderza do pijanego łba. Współczuję twojemu dziecku takiej matki, jesli to prawda. A jeśli masz tylko slub cywilny to i tak przed Bogiem żyjesz na kocią łapę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Karolina napisał:

 

Uroda to rzecz gustu, nie zamierzam się przechwalać tak jak ta ...ka z kafe, ale wielu facetom sie podobam i dostaje sporo komplementów, a parchy to chyba ty masz, bo skądś ci to przyszło do pustej bani 😄 To ty w zeszłym roku pisałaś że musisz wydać 150 zł na makijaż przed randką bo inaczej facet uciekłby na twój widok 🤣 A wiesz czemu on sie ożenił z taka brzydką gębą jak twoja? Żebyś go nie rzuciła, jak wszystkie przed tobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A czy to prawda co piszą na forach, że sie puszczasz z każdym kto chce cię przelecieć, a dziecko nie jest twojego partnera? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To już wolę iść do kościoła w sylwestra niż byc taką wywłoką jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ona też mogła porozmawiać. Dlaczego toksycznym

Pewnie ze toksycznym. Dziewczyna dawala ci znaki, a ty ze to tylko znaki i nic konkretnego. Bo dziewczyna jest od dawania znakow, a od “konkretnego” jest facet. A ty jak pipa, bales sie odrzucenia... moze by odrzucila a moze nie. Jak dawala znaki to pewnie nie. Ale nie czeka sie wiecznie. Tylko na chwile, a jak nie to nie..przeciez ty sie bales zlozyc zyczenia na swieta..bales sie glupiego smsa wyslac. Po co jej taki facet? Poczekaj pare lat az przestaniesz sie bac byle czego. No I tak. Potwierdzam. Spieprzyles. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavlo

Pusty łbie gowniaro szkaradna jak noc listopadowa piszesz i nakrecasz to forum sama,zmieniasz Niki z takim byle czym bez rozumu by nie pisał każdy wyczuwa że jesteś psychiczna i idzie dalej. Piszesz jako facet zakochany w Kici,żaden facet nie jest ...em i nie pisał by tak o kobiecie. Siedzisz sama bo jesteś brzydka jak kupa i wymyśliłam sobie pisanie na kafeteri, to co sobą reprezentujesz to jest dno.Miernota w szkole i miernota w zyciu .A kysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×