Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szwagierka zazdrości mi że jestem w ciąży jak się zachować wg was

Polecane posty

Gość gość

Widzę jak mi zazdrości, kiedy mówię jej że jestem w ciąży to ona wychodzi z pokoju i udaje że jej to nie obchodzi a wiem doskonale że chciałaby mieć dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chrystusie znowu ty... nikt ci niczego nie zazdrosci, to żaden wyczyn rozłożyć nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zamknij się w piwnicy i nie wychodzi przez 9 miesięcy. Najlepiej bez dostępu do internetu,żeby nie zakładać tu po raz setny tego samego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111111123

Szwagierka wychodzi, bo skoro ciężarna kobieta dzien w dzien powtarza że jest ciąży , to widać że jest mocno popier... a szwagierce żal na to patrzec i żal dziecka co będzie miało matkę wariatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylewtemacie

Skoro jesteś w ciąży i wszyscy o tym wiedzą to po co przy każdej nadarzającej okazji powtarzasz to ? Szwagierka pewnie jest na tyle dobrze wychowana, ze nie chce po prostu Ci powiedzieć czegoś niestosownego więc woli wyjść . A ty pewnie zle interpretujesz jej zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooo

Gdybyś wygrała milion to mogłaby ci zazdrościć, ale dlaczego ciąża ma być powodem do zazdrości? Przecież to śmieszne. Jak będzie chciała to się postara o dziecko. A jakby mi ktoś codziennie powtarzał że jest w ciąży, że dziecko się rusza, że rzygasz bo jesteś w ciąży, że badania itp to bym powiedziała żeby się leczyła bo ile można słuchać. 

Wyciągnij głowę z wiadra - nikt ci nie zazdrości ciąży. Bo to rzecz naturalna i 99% ludzi może to osiągnąć i to w sposób przyjemny! 

Szczęśliwego nowego roku i trollu weź zacznij przygotowywać się do sylwestra, zrób postanowienia - uwzględnij nie wymyślanie problemów z dupI i co. No dobrej zabawy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×