Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kim

Jak to jest mieć starsza córeczkę?

Polecane posty

Gość Kim

Za szybko wysłałam, taka córka 8 lat i więcej, czy jest wasza mała przyjaciółka, jest fajnie? Czy np robicie razem ozdoby choinkowe, chodzicie na łyżwy, na basen, na spacery, rower, pieczęcie razem ciasteczka itd. Jak to jest mieć córkę w takim wieku,na razie mam roczna córkę i ciekawa jestem jak będzie dalej, czy to będzie taka moja mała towarzyszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, dziecko to dziecko a nie twoja przyjaciółka ani żadna towarzyszka. Jak będzie miała 8 lat to będzie miała koleżanki w swoim wieku a ty będziesz dla niej mamą. Znajdź sobie kogoś w swoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia lepimska

Tak, gotowanie i pieczenie razem, rysowanie itp... potem zaczyna pyskować i boli serce , nastolatka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_em

Ja mam 8latke i tak jak tu pisze pani powyzej:dziecko to dziecko a nie zadna przyjaciolka czy towarzyszka. Wszystkie te rzeczy, o ktorych piszesz:lyzwy, basen ,czy ozdoby choinkowe robię z corką. Ale chce zeby umiala robic tez praktyczne rzeczy zwiazane z zyciem ogolnie a nie tylko kichnia i ozdobki pierdółki: np. wbijanie gwozdzi, obsluga wkretarki pomoc przy mieszaniu zaprawy murarskiej. Ostatnio pomagala mi rozkrecac pralkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×