Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy sa wsrod Was osoby, ktore w nowym zwiazku od razu, tj. od poczatku sypiaja z partnerem bez stosowania gumek?

Polecane posty

Gość Kusiciel

 W gumce tylko towar niewiadomego pochodzenia.  Przeprowadzam "Wywiad środowiskowy" i wiem czy w gumie czy na bosaka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
Przed chwilą, Gość Kusiciel napisał:

 W gumce tylko towar niewiadomego pochodzenia.  Przeprowadzam "Wywiad środowiskowy" i wiem czy w gumie czy na bosaka 😉

Ale porada😄 Wyniki na hiv i wr nie powinny nikogo dziwić.Nie ma wyników, nie ma seksu bez gumki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja sypiam bez gumki bo on nie chce ale uważamy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość love napisał:

Ale porada😄 Wyniki na hiv i wr nie powinny nikogo dziwić.Nie ma wyników, nie ma seksu bez gumki 🙂

 Prawiczek się odezwał 😄  Kochanie chodź wyniki zrobimy bo mi sterczy a bez nich ci nie włożę 😄  Chłopczyku jeśli to jest męzatka i od 10 lat jest moją sąsiadką z dwójką dzieci. Rwię ją już ze 3 lata aż w końcu się udało, to mam ją na wyniki brać ?? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja sypiam bez gumki bo on nie chce ale uważamy 

 Zbieraj na pampersy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

 Prawiczek się odezwał 😄  Kochanie chodź wyniki zrobimy bo mi sterczy a bez nich ci nie włożę 😄  Chłopczyku jeśli to jest męzatka i od 10 lat jest moją sąsiadką z dwójką dzieci. Rwię ją już ze 3 lata aż w końcu się udało, to mam ją na wyniki brać ?? 😄

Czy ja ci czytam w myślach? Dałeś niepełny opis i masz pretensje😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość love napisał:

Czy ja ci czytam w myślach? Dałeś niepełny opis i masz pretensje😂

 Dlatego napisałem: W gumce tylko towar niewiadomego pochodzenia, mam nadzieję że teraz do ciebie dotarło? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja sypiam bez gumki bo on nie chce ale uważamy 

czyli bierzesz tabsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robi

Przyznaję się bez bicia. Mój pierwszy stosunek z moją dziewczyną był bez gumki. Ona powiedziała mi abym uważał. Mnie jednak było tak dobrze, że nie byłem w stanie z niej wyskoczyć. Potem było trochę strachu przed wpadką. Gdybyśmy wpadli, nie byłoby tragedii. Wiedzieliśmy już od początku naszego związku, że będziemy z sobą do końca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z nowym partnerem od razu bez gumki, to jak grać w rosyjską ruletkę.Dziwię się ludziom, że nie myślą o choróbstwach, czy niechcianej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×