Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

I co ja mam zrobić by mieć dziewczynę?

Polecane posty

Gość Gość

Nie piszcie mi o pieniądzach bo przecież są tacy co mieli jakoś dziewczyny na studiach i w szkole średniej, gdy nie mieli pieniędzy.

Jak zatem można zaimponować dziewczynom?

- popularny nigdy nie byłem

- w ideały męskiej urody się nie wpisuje, mimo że pozbyłem się nadwagi

-  no i uwodzić też nie umiem

- imprezy i kluby mnie nie interesują bo nie lubię hałasu,ale na piwo w weekend zawsze mogę pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

MUSISZ MIEC NAJPIERW PIENIADZE.Jezeli tego nie posiadasz to nie masz prawa o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość PaPa81 napisał:

MUSISZ MIEC NAJPIERW PIENIADZE.Jezeli tego nie posiadasz to nie masz prawa o tym myslec...

Mam sobie kupić dziewczynę jakby była jakąś zabawką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz

Ja nawet nie próbuję mieć dziewczyny bo i tak nie będę miał. Bo nawet nie udało mi się z żadną do tej pory zaprzyjaźnić,więc nie wierzę że będę miał kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co mówię

Ja już współczuje Twojej potencjalnej przyszłej dziewczynie. Wygląda na to że jesteś takim desperatem który będzie skakał z radości gdy jakakolwiek dziewczyna zechce z nim spędzać czas. Ona Ci się oczywiście szybko znudzi bo weźmiesz pierwszą lepszą która nawet nie będzie Ci się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóż

Ja nic nie robię, żeby mieć dziewczynę i nie mogę się opędzić. Może to właśnie jest receptą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd

A skąd jesteś i gdzie szukasz? W dużym mieście? Jak tak, to spróbuj w poszukać w mniejszych miastach. Dziewczyny są tam super, no i często mają przystępniejsze wymagania. Jeżeli jesteś normalnym, poczciwym człowiekiem bez jakiejś ekstra kariery, myślącym o miłości, oddaniu, być może rodzinie, to tam będziesz miał więcej szans. Ostatnio też coraz więcej polskich mężczyzn żeni się też z imigrantkami, też jakaś opcja. Zaczynamy nadrabiać straty, bo kiedyś to głównie Polki za mąż za granicą wychodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×