Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 997

Ale mnie boli serce z powodu kobiety

Polecane posty

Gość 997

Jakby mi ktoś rozprul zebra i walnal kilka razy młotkiem w serce, tępy ból nieprzyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Może boli bo zawał a nie kobieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........

to dobrze że ci dokopała mądra dziewczyna!!! Chu.jkom tylko kop w dupę się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zjedz pomarańczę, ma dużo potasu, dobry na serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość ........ napisał:

to dobrze że ci dokopała mądra dziewczyna!!! Chu.jkom tylko kop w dupę się należy.

Popieram koleżankę! Trzeba być de*ilem żeby zaangażować się w kobietę. Jeżeli nie liże ci stóp to znaczy, że nie jest ciebie warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Popieram koleżankę! Trzeba być de*ilem żeby zaangażować się w kobietę. Jeżeli nie liże ci stóp to znaczy, że nie jest ciebie warta

twoja liże ci stopy? Ahahahahahaha. U made my evening. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 997
31 minut temu, Gość ........ napisał:

to dobrze że ci dokopała mądra dziewczyna!!! Chu.jkom tylko kop w dupę się należy.

nikt jej tak nie pokocha jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

twoja liże ci stopy? Ahahahahahaha. U made my evening. 

Nie wiem co cię tak rozbawiło. Też byś lizała i jeszcze opowiadała wszystkim naokoło, że jesteś szczęśliwa, ze mną i tylko ze mną. Bo ja dbam o szczęście swojej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość 997 napisał:

Jakby mi ktoś rozprul zebra i walnal kilka razy młotkiem w serce, tępy ból nieprzyjemny

Spokojnie, przejdzie Ci. To zawsze kiedyś mija. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
22 minuty temu, Gość 997 napisał:

nikt jej tak nie pokocha jak ja

To jej to powiedz 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bina

On to z tych co tylko patrzą, kobieta pewnie no tym nie wie że on ją kocha,pewnie myśli że on ją nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaToJa75

Powiedz lepiej wszystkim co Jej zrobiłeś razem z tymi którzy wciągnęli się w Twoje kłamstwa...powiedz wszystkim ile lat łyka przez Was antydepresanty,od ilu miesięcy prawie nie wychodzi z domu...powiedz uczciwie jak robiliście z Niej wariatkę i schizofreniczke,powiedz wszystkim jak przez Twoje podłe zachowania odizolowała się od wszystkich,ile razy nie miała siły żeby wstać z łóżka...powiedz o tych kłamstwach manipulacjach gierkach odbieraniu Jej prywatności,ile Jej tajemnic zdradziłeś innym,powiedz jak się załamała nerwowo,ile cierpiała psychicznie przez Waszą nieuczciwość i wscibstwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 997
16 minut temu, VANILIA napisał:

Spokojnie, przejdzie Ci. To zawsze kiedyś mija. 🙂

co z tego, dalej będę sam, co za pocieszenie, a wartościowa kobieta przejdzie koło nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość 997 napisał:

co z tego, dalej będę sam, co za pocieszenie, a wartościowa kobieta przejdzie koło nosa

Jeśli wiesz, że jest wartościowa to zrób co możesz żeby z nią być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość OnaToJa75 napisał:

Powiedz lepiej wszystkim co Jej zrobiłeś razem z tymi którzy wciągnęli się w Twoje kłamstwa...powiedz wszystkim ile lat łyka przez Was antydepresanty,od ilu miesięcy prawie nie wychodzi z domu...powiedz uczciwie jak robiliście z Niej wariatkę i schizofreniczke,powiedz wszystkim jak przez Twoje podłe zachowania odizolowała się od wszystkich,ile razy nie miała siły żeby wstać z łóżka...powiedz o tych kłamstwach manipulacjach gierkach odbieraniu Jej prywatności,ile Jej tajemnic zdradziłeś innym,powiedz jak się załamała nerwowo,ile cierpiała psychicznie przez Waszą nieuczciwość i wscibstwo....

Daj mu w mordę za kare co zrobił w imię tej biednej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość 997 napisał:

co z tego, dalej będę sam, co za pocieszenie, a wartościowa kobieta przejdzie koło nosa

Powiedz jej co do niej czujesz? Nie możesz ? Nie masz odwagi? Jest zajęta czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. Felczer
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Zjedz pomarańczę, ma dużo potasu, dobry na serce.

Lepiej  pomidora i banana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem co cię tak rozbawiło. Też byś lizała i jeszcze opowiadała wszystkim naokoło, że jesteś szczęśliwa, ze mną i tylko ze mną. Bo ja dbam o szczęście swojej kobiety

Jeszcze nigdy nic nikomu nie lizałam, ale jak mnie takie guwno jak ty wkurzy, to spróbuję mu zrobić anala drutem kolczastym i spanking bejsbolem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

Jeszcze nigdy nic nikomu nie lizałam, ale jak mnie takie guwno jak ty wkurzy, to spróbuję mu zrobić anala drutem kolczastym i spanking bejsbolem. 

Przy mnie nauczyłabyś się lizać i poczułabyś się kobietą spełnioną. Sama byś proponowała a ja bym nie odmawiał. Bo kobiecie się nie odmawia. Może gdybyś chciała się jeszcze bardziej poniżyć i zrobić coś dla mnie czego nawet w myślach nie zrobiłabyś dla innego, wtedy poznałabyś moją łaskę, bo czasem robię coś dla kobiety nawet wbrew jej woli, dla jej dobra, choćby nawet skomlała u moich nóg.Bo ja akurat w odróżnieniu od jakiś bawidamków mam po prostu KLASĘ

Z tym się człowiek rodzi To DAR 

Teraz możesz o mnie pomarzyć

Pozwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 997
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Powiedz jej co do niej czujesz? Nie możesz ? Nie masz odwagi? Jest zajęta czy jak?

jestem gotów to wyznać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość 997 napisał:

jestem gotów to wyznać 

To wyznaj! Masz jeszcze 15 minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 997

powinniśmy być teraz razem 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Przy mnie nauczyłabyś się lizać i poczułabyś się kobietą spełnioną. Sama byś proponowała a ja bym nie odmawiał. Bo kobiecie się nie odmawia. Może gdybyś chciała się jeszcze bardziej poniżyć i zrobić coś dla mnie czego nawet w myślach nie zrobiłabyś dla innego, wtedy poznałabyś moją łaskę, bo czasem robię coś dla kobiety nawet wbrew jej woli, dla jej dobra, choćby nawet skomlała u moich nóg.Bo ja akurat w odróżnieniu od jakiś bawidamków mam po prostu KLASĘ

Z tym się człowiek rodzi To DAR 

Teraz możesz o mnie pomarzyć

Pozwalam

Powinni cię zawiązać w kaftan i leczyć przymusowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Cierpisz z powodu kobiety, która cię odrzuciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
13 godzin temu, Gość 997 napisał:

jestem gotów to wyznać 

To to zrób.😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość 997 napisał:

Jakby mi ktoś rozprul zebra i walnal kilka razy młotkiem w serce, tępy ból nieprzyjemny

Współczuję, mogę tylko dodać, że kobiety też cierpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez zobowiązań

Nie zobaczysz mnie kochany bo nie chciałeś mnie a teraz ja nauczyłam się samotności. Masz za duże mniemanie o sobie na to wychodzi. Tak myślę. Po co ci taka ja z balastrem życiem nie pięknym znajdź te która będzie taka idealna jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergerg

kazdy facet w zyciu przynajmniej raz (zazwyczaj wiecej) bardzo cierpi przez kobiete, to straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×