Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Malo ktora kobieta marzy dzis o cichym, spokojnym zyciu, domku z ogrodkiem na odludziu, obok lasu albo pól

Polecane posty

Gość gosc

malo ktorej wystarcza spotkania z kolezankami raz na kilka miesiecy, a na codzien maz, dzieci, ewentualnie sasiedzi.

malo ktora woli spacer z dziecmi i z psem po lesie.... wiekszosc woli fitness, tipsy, instagram, netflix, rozmowy o podrozach, obgadywanie innych, lans.

smutne czasy mamy.... kiedys bylo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry wieczór

Ja bym tak wolała... Właśnie spędzam sylwestra z książką i muzyka. Jestem introwertyczka. Nie mam tipsów ani instagrama. Nie chodzę na solarium i nie latam z kolezaneczkami jak poparzona. Zapewne z tego powodu jestem sama. Ot taka prawidlowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oj tam nie narzekaj. Są takie, tylko jeszcze nie spotkałeś. Widzisz koleżanka powyżej Ci napisała co i jak. Ja mam podobnie, las, mili sąsiedzi, zacisze czyste powietrze i wspólne dopieszczanie, luz i swoboda. Uf marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

malo ktorej wystarcza spotkania z kolezankami raz na kilka miesiecy, a na codzien maz, dzieci, ewentualnie sasiedzi.

malo ktora woli spacer z dziecmi i z psem po lesie.... wiekszosc woli fitness, tipsy, instagram, netflix, rozmowy o podrozach, obgadywanie innych, lans.

smutne czasy mamy.... kiedys bylo lepiej

Owszem większość to prawda, ale nie wszystkie... Swoją drogą jeśli o czasy chodzi, nie sposób się nie zgodzić. Sztuczność i konsumpcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxx

Przecie autor by chciał taką ekstra laskę z instagrama, która to dla niego porzuci wielokomiejskie życie i pójdzie na odludzie... człowieku zejdź na ziemię i poszukaj takiej szarej myszy u siebie na wsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×