Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no coz bywa

Facet wychwalal mnie pod niebiosa...

Polecane posty

Gość no coz bywa

do czasu az dalam mu delikatnie do zrozumienia,ze nie jest w moim typie ale mozemy nadal sie kolegowac.I co ? Plyta mu sie zmienila o 180 stopni.Od tego czasu bylam dziw/ka i jego najgorszym wrogiem.No ale przynajmniej sie na nim poznalam.Facet,ktory nie potrafi przyjac na klate,ze laska go nie chce nie jest prawdziwym facetem.Jestescie podobnego zdania ? :) I nie pisze tego,bo sie tym w jakikolwiek sposob jaram,tylko zastanawia mnie,jak umiejetnie niektorzy potrafia zgrywac takich inteligentnych i na poziomie,a za ta maska kryje sie zwykly du/pek z kompleksami i nadetym ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To prawda. Reakcja na kosza, pokazuje prawdziwe "ja" faceta i to czy naprawde jest wartościowy.

Wielu przegrywa ten test i wychodzi z nich wtedy zwyczajny prymitywizm, chamstwo, prostactwo i wątłe ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A najgorszy typ faceta to taki,ktory mysli,ze moze miec kazda.Tacy przewaznie sie mszcza a to juz jest kompletne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Takie sytacje pokazują czy człowiek ma klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
31 minut temu, Poetka napisał:

Też tak miałam, wiedziałam, że nic z tego i nie chciałam go zwodzić jak to niektóre panny mają w zwyczaju, więc powiedziałam delikatnie, że jest super facetem, ale nie pasujemy do siebie. Po jego reakcji i obelgach wnioskuję, że miałam szczęście...

Dziwne troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×