Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pokochaj mnie znow

Muszę wam się przyznać, że kochałem spuszczać się do ust pewnej mężatce

Polecane posty

Gość pokochaj mnie znow

przyjeżdzałem po nią autem, mąż niczego nieswiadomy siedzial w domu a ona np pod blokiem, pare metrów od klatki robiła mi gałe w aucie i dochodziłem w jej ustach zawsze, albo r0ch.ałem ją na tylnich siedzeniach, ten romans trwał 2 lata.. az w koncu to zakonczyła wlasnie ze wzgledu na meza (troche pozno.. jesli chodzi o jej wyrzuty sumienia, no ale coz) oczywiscie zaluje  bo zdazylem sie w sumie w niej troche zakochac, to wspaniala kobieta 40 letnia (ja mialem 27 wtedy) , obecnie juz tylko mi pozostaje wal,enie ko,nia i przypominanie sobie jak bylo pieknie, ale naprawde to bylo wspaniale.. boze jak ja kochalem jej podawac do buzi p3nisa i rznac ja od tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jesteś

Daj jej i sobie żyć, a to Ty nie masz swojej kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokochaj mnie znow
2 minuty temu, Gość dziwny jesteś napisał:

Daj jej i sobie żyć, a to Ty nie masz swojej kobiety ?

nie mam, jestem samotny od 4 lat, i w tym czasie wlasnie trafił mi sie ten romans, troche cierpie, ze juz sie z nia nie spotykam, bo kochalem sie z nia piescic, ale rozumiem ją i nie naciskam.. tak mi przykro, ale niech zyje swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78

Musisz być przystojny skoro wyrwałeś mężatkę nie ? No chyba że za kasę ci dawała.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokochaj mnie znow
51 minut temu, Gość ŁYSY78 napisał:

Musisz być przystojny skoro wyrwałeś mężatkę nie ? No chyba że za kasę ci dawała.

 

nie nazwlabym sie przystojnym, ale niektorym kobietom sie podobam, to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×