Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Czy w przedszkolu pani trzyma siusiaka dziecku przy sikaniu

Polecane posty

Gość Magda

Mój syn idzie niedługo do przedszkola i jeszcze trzeba trzymać mu siusiaka. Czy w przedszkolu pani pomaga i przytrzymuje siusiaka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie.U nas panie kazały tego dzieci nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takie macie zmartwienia w Nowy Rok???

Kto ma trzymać dziecku siusiaka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie.U nas panie kazały tego dzieci nauczyć.

Ale mój nie potrafi się tego nauczyc. Próbowałam ale on nawet jak na chwile złapie to się później gdzies zagapi czy zamyśli i puszcza i potem wiadomo co dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Już bez przesady. Tym przedszkolankom już się w głowach przewraca. Nawet jest problem żeby dziecku pomoc z toalety skorzystać. Ale pewnie na trzecia kawe maja czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena ..

To zadanie dla taty albo dziadka.  O ile stać ich na uśmiech i cierpliwość.  Niech tata pokaże mu jak sika. A dla przedszkolanki  to nie powinien być problem. Znam czterolatki które robią kupę w pieluchę i to też nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

Typowa Madka z ciebie. Kurna, trzymanie siusiaka. Weź się babo walnij w łeb. Wysmiałabym cię jakbym była przedszkolanką. Tobie to chyba trzeba mózg trzymać, bo się już ledwo trzyma w tej głupiej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URL

Nie, u mnie w przedszkolu tego nie ma, dziecko powinno umieć same korzystać z toalety. Pani z przedszkola nawet nie wchodzi do toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena ..

samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Gosc napisał:

Już bez przesady. Tym przedszkolankom już się w głowach przewraca. Nawet jest problem żeby dziecku pomoc z toalety skorzystać. Ale pewnie na trzecia kawe maja czas. 

Takie czasy, nikt nie chce być później osądzony o molestowanie.Niech matka sama nauczy korzystać z toalety, widać za mało czasu na to poświęciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak twój dzieciak nie ogarnia trzymania własnego p e n i s a to naucz go sikać na siedząco. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

U nas dzieci same wchodza do toalety. Moja corka miala 2,5 r. Jak poszla do przedszkola  i tylek sama podcierala. Nie wyobrazam sobie nie nauczyc dziecka podstawowych czynnosci samoobslugowych wiedzac ze dziecko idzie do przedszkola. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak w ustach.

lepiej sama go naucz bo będzie sikał na siedząco jak dziewczynki i reszta grupy będzie miała z niego bekę. Pracuje w żłobku, 3 latki to potrafią przedszkolak tymbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Już bez przesady. Tym przedszkolankom już się w głowach przewraca. Nawet jest problem żeby dziecku pomoc z toalety skorzystać. Ale pewnie na trzecia kawe maja czas. 

Mamy i na 4 jak trzeba a kut.asa twojego bękarta nie będziemy trzymać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Magda napisał:

Ale mój nie potrafi się tego nauczyc. Próbowałam ale on nawet jak na chwile złapie to się później gdzies zagapi czy zamyśli i puszcza i potem wiadomo co dalej. 

To pyskiem niech wyciera. Mój pies się nauczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Problemy pan kafeterianek. Jak zaciążą to wszyscy- szwagierki, sąsiadki koleżanki, cały swiat zazdrosci im ciąży. Jak urodzą, to niech inni uczą ich dzieci podstawowych czynnosci potrzebnych do zycia, one swoje juz zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Magda napisał:

Ale mój nie potrafi się tego nauczyc. Próbowałam ale on nawet jak na chwile złapie to się później gdzies zagapi czy zamyśli i puszcza i potem wiadomo co dalej. 

To niech sika na siedząco, w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale z was chamstwo wychodzi aż nie chce się wierzyć, że większość z was ma już własne dzieci.Wyrażacie się w sposób pogardliwy o niewinnym 4 letnim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ale z was chamstwo wychodzi aż nie chce się wierzyć, że większość z was ma już własne dzieci.Wyrażacie się w sposób pogardliwy o niewinnym 4 letnim dziecku.

O lewusie co hooja nie potrafi trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale z was chamstwo wychodzi aż nie chce się wierzyć, że większość z was ma już własne dzieci.Wyrażacie się w sposób pogardliwy o niewinnym 4 letnim dziecku.

Nie o dziecku tylko jego nieudolnej matce. Taka przedszkolanka ma kilkanascie albo więcej dzieci, i wg was powinna im podcierac tyłki, trzymac siusiaki, nauczyc jesc nożem i widelcem, ubierac i rozbierac.Wy nie potraficie zadbac o jedno swoje dziecko, ona przez kilka godzin dziennie ma dwadziescia dzieciaków wychowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrób małemu zawody w sikaniu najdalej itp... I wtedy będzie musiał go trzymać. Mój ma 3 lata i w zyciu nie ściągnął by majtek przy kimś obcym, nawet na bilansie pani doktor nie chciał pokazać. A już w domu go uprzedzalam że pani doktor będzie musiała zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tk

W przedszkolu dziecko powinno umieć korzystać z toalety. Nie wolno nauczycielką pomagać. Jakiś czas temu wybuchła afera o rzekome molestowanie i teraz nie wolno pomagać, dla bezpieczeństwa nauczycieli i opiekunów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość tak tk napisał:

W przedszkolu dziecko powinno umieć korzystać z toalety. Nie wolno nauczycielką pomagać. Jakiś czas temu wybuchła afera o rzekome molestowanie i teraz nie wolno pomagać, dla bezpieczeństwa nauczycieli i opiekunów. 

Nauczycielką nie wolno pomagać. No okay. A wolno pomagać ręką albo nogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hultaj

A mi któraś potrzyma siusiaka? W zamian wyliżę cipkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×