Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina

Zdradziłam męża i chyba jestem w ciazy pomocy

Polecane posty

Gość Karolina

Zdradziłam męża. Od kilku dni było mi trochę niedobrze ale Myslalam ze to po tym świątecznym obżarstwie. Dzisiaj zrobiłam test z ciekawości i wyszła druga kreska bardzo cienka. Trochę się przestraszyłam bo ja mam już jedno dziecko. Nie wiem co mam zrobic. Jak się teraz zachować. Nie chce tego dziecka. Mąż nie może się absolutnie dowiedzieć. Ta zdrada to była moja bezmyślność, chęć zemsty i za dużo alkoholu. Co byście zrobiły na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak się planuje zemstę, to na zimno. Inna sprawa, że jak nie wiesz co robisz po alkoholu, to się nie pije, a jak wiesz co robisz, to co to za bezmyślność. Wiedziałaś co robisz, to powinnaś wiedzieć, żeby się zabezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polianna

Wziełabym młotek i walnęła się w tej głupi łeb. Mistrzem zemsty to ty nie jesteś buhahahaha nawet zabezpieczyć się nie umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.

Miło by było gdybyś skończyła na bruku z obitą mortą 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To się zemściłaś rzeczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tabletki kup i rozwiaz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hahaha smieje sie na głos. Ale z ciebie mistrzyni zemsty i intelektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Tabletki kup i rozwiaz problem

Ta niemota pewnie łyknie 2 apapy i będzie czekac az poroni, taka inteligentka z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Szkoda ze tak bezmyślnie oceniacie nie znając sytuacji. Mąż wcześniej wyrządził mi ogromna krzywdę. Owszem, zachowałam się zle, nie przemyślałam tego ale działałam pod wpływem emocji. Chciałabym usunąć ciąże ale nie wiem jak bo to przecież nielegalne w Polsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa

Kobieto, czemu się nie zabezpieczasz? Teraz jest tyle różnych produktów na rynku. Nie myśl, czy facet coś ma, myśl o sobie! Jest np. takie coś jak diafragma Caya, zakładasz przed seksem i wszystko w temacie. Nie oceniam twojego czynu, nie mój interes, ale no zero pomyślunku. A jakby ten facet miał HIV? Myśleć trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Karolina napisał:

 

Masz teraz nauczkę że sie nie zdradza hehe😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale co mamy ci doradzic?  Jak podrzucic mezowi dziecko do wychowania czy domowe sposoby na usuniecie ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zeby poradzic, powiedz co maz odstawil ze sie zemscilas.Pogodzilas sie z nim czy to niepewne czy bedziecie dalej razem?Jak usuniesz, bedziesz zalowac ze zabilas wlasne dziecko, odradzam na pewno, juz mniejsze zlo jak maz bedzie pewny ze to jego.No chyba twoj facet od zdrady byl murzynem, to chyba tylko czarna polozna by trzeba zalatwic i wmowic ze odbierala porod to dziecko sie zrobilo czarne.Wszystko lepsze niz usuniecie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość Karolina napisał:

Szkoda ze tak bezmyślnie oceniacie nie znając sytuacji. Mąż wcześniej wyrządził mi ogromna krzywdę. Owszem, zachowałam się zle, nie przemyślałam tego ale działałam pod wpływem emocji. Chciałabym usunąć ciąże ale nie wiem jak bo to przecież nielegalne w Polsce 

My bezmyślnie? To raczej ty zachowałaś się bezmyślnie, co ci tu bezlitośnie uświadamiamy. Zawsze możesz mu wcisnąć to dziecko jako jego i niech poutrzymuje kilka lat nieswoje. To byłaby zemsta. Mniemam, że mąż cię zdradził wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Szkoda ze tak bezmyślnie oceniacie nie znając sytuacji. Mąż wcześniej wyrządził mi ogromna krzywdę. Owszem, zachowałam się zle, nie przemyślałam tego ale działałam pod wpływem emocji. Chciałabym usunąć ciąże ale nie wiem jak bo to przecież nielegalne w Polsce 

My bezmyślnie?🤣chciałas sie zemscic, i tak sie zemsciłas, ze zaciążyłas z obcym chłopem, prawdopodobnie mąż cie kopnie w doope, i zostaniesz sama jak palec z dzieckiem .Zemsta stulecia.Ojca dziecka choc znasz by miec alimenty? Normalnie bogini zemsty🤣🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość gość napisał:

My bezmyślnie? To raczej ty zachowałaś się bezmyślnie, co ci tu bezlitośnie uświadamiamy. Zawsze możesz mu wcisnąć to dziecko jako jego i niech poutrzymuje kilka lat nieswoje. To byłaby zemsta. Mniemam, że mąż cię zdradził wcześniej. 

W sumie to będzie prawdziwa zemsta. Bo co to za zemsta zdrada, o której w dodatku facet nie wie? Udawaj ze to jego, a po latach jesli samo nie wyjdzie wczesniej, to powiedz mu, że wiele lat temu dokonałaś mistrzowskiej zemsty. Świadomie zaciążyłas i wmówiłaś mu ciążę , by utrzymywał nieswoje dziecko, taka z ciebie mistrzyni intrygi. Myslę że mąż doceni jaki z ciebie geniusz zła i wybaczy, bo zobaczy z jakim mózgiem ma do czynienia. Bo co ci zostało-polecisz do niego spłakana jak sierota, zaczniesz drzec szaty i ze łzami powiesz, że chciałaś się na nim zemścić skacząc na obcego kootasa, ale zaciążyłaś? To on cie z miejsca wywali, nawet nie tyle za zdrade co za nieziemską głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość gość napisał:

My bezmyślnie? To raczej ty zachowałaś się bezmyślnie, co ci tu bezlitośnie uświadamiamy. Zawsze możesz mu wcisnąć to dziecko jako jego i niech poutrzymuje kilka lat nieswoje. To byłaby zemsta. Mniemam, że mąż cię zdradził wcześniej. 

W sumie to będzie prawdziwa zemsta. Bo co to za zemsta zdrada, o której w dodatku facet nie wie? Udawaj ze to jego, a po latach jesli samo nie wyjdzie wczesniej, to powiedz mu, że wiele lat temu dokonałaś mistrzowskiej zemsty. Świadomie zaciążyłas i wmówiłaś mu ciążę , by utrzymywał nieswoje dziecko, taka z ciebie mistrzyni intrygi. Myslę że mąż doceni jaki z ciebie geniusz zła i wybaczy, bo zobaczy z jakim mózgiem ma do czynienia. Bo co ci zostało-polecisz do niego spłakana jak sierota, zaczniesz drzec szaty i ze łzami powiesz, że chciałaś się na nim zemścić skacząc na obcego kootasa, ale zaciążyłaś? To on cie z miejsca wywali, nawet nie tyle za zdrade co za nieziemską głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Złapaliście mnie za to słówko zemsta. Chodziło mi właściwie nie o jakaś straszna zemstę a raczej zrobiłam to z takiego poczucia złości w stosunku do męża. Myśle ze ciąże usune. Nie chce zostać sama z dzieckiem. Wiem ze nawalilam na całej linii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak ja bym miała za kazdym razem jak sie wsciekne na chłopa skakac po obcych kootasach i to bez zabezpieczenia, to myslac jak ty miałabym niezłe stadko. Dobrze ci poradzili- nie usuwaj, tylko udawaj ze jego, a po latach powiedz o swojej master zemscie. Bo widac ze jestes taka do przodu, ze z usunieciem i tak sobie nie poradzisz, i jeszcze siedziec pojdziesz za nielegalną skrobanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ale chyba z mężem współżyjesz prawda? to co to za problem po prostu powiedzieć, że jesteś - w domyśle Z NIM - w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja bym się kilka razy bzykła z mężem bez zabezpieczenia i potem powiedziała że będziemy mieli dzidziusia.

To sprawdzony sposób na takie przypadki jak ciąża z kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renka
22 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Złapaliście mnie za to słówko zemsta. Chodziło mi właściwie nie o jakaś straszna zemstę a raczej zrobiłam to z takiego poczucia złości w stosunku do męża. Myśle ze ciąże usune. Nie chce zostać sama z dzieckiem. Wiem ze nawalilam na całej linii 

Nie usuwaj dziecka, czasem lepiej się przyznać, tym bardziej, że skoro masz już jedno dziecko z mężem, to jeżeli mąż zażąda rozwodu, to możecie rozwód przenieść na taki czas, aż dziecko dorośnie, ŻEBY NIE ROBIĆ KRZYWDY PIERWSZEMU DZIECKU. A po za tym, może jak odłożycie rozwód "na za kilka lat" to może i mąż wybaczy zdradę.

Pomodlę się za Ciebie kochana i za Twoje nienarodzone dziecko, nie popełniaj aborcji, po za tym test ciążowy zawsze może się mylić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renka
5 minut temu, Gość Ewelina napisał:

Ja bym się kilka razy bzykła z mężem bez zabezpieczenia i potem powiedziała że będziemy mieli dzidziusia.

To sprawdzony sposób na takie przypadki jak ciąża z kochankiem.

Ewentualnie spróbuj tego, ale utrzymuj po cichu kontakt z kochankiem, on zapewne będzie chciał poznać swojego potomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latm

Po pierwsze, to idź do ginekologa i upewnij się, że to na pewno jest ciąża. Po drugie-zrobiłaś głupstwo więc teraz weź odpowiedzialność za swój błąd 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burdello boom boom

Zwykly szmatlawiec...  Takie to są nie szanujące się szmaty.  My faceci nie nawidzimy puszczalskich zlewów.   Tylko na chwilę bo co taka jak Ty mogłaby zaoferować zamiast dupy?   Puściłas się to teraz płacz, fuj.. Jesteś obleśna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laraa12

To prawda ??? Czy se jaja robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawaOla

Przystojny chociaż ten twój kochanek z którym zaciążyłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babka
8 godzin temu, Gość Burdello boom boom napisał:

Zwykly szmatlawiec...  Takie to są nie szanujące się szmaty.  My faceci nie nawidzimy puszczalskich zlewów.   Tylko na chwilę bo co taka jak Ty mogłaby zaoferować zamiast dupy?   Puściłas się to teraz płacz, fuj.. Jesteś obleśna.

A jak on ja jako pierwszy zdradził to co? Nie szmatławiec? Nie pomyślałeś o tym nawet ty bezmózgi habalu. Tak to jest jak się myśli nie ta główka. On się pierwszy puścił, to on jest szmaciarzem a ty jak nie masz pojęcia to morda w kubeł ty bezjajowcu o podwójnych standardach. Widać ze nigdy nie roohales i frustracje wylewasz na babskim forum ciążowym haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Ale wy jesteście rabniete. I jeszcze udzielacie pseudo rad z D upy wziętych. Przecież można się zorientować ze to nie jego dziecko. Inny wygląd, inne umiejętności, talenty, zainteresowania, inna grupa krwi. A badania genetyczne kosztują kilka stow. Takie właśnie z was inteligentki pieprzone. Mistrzynie porad internetowych. Do zjepania kogoś to wszystkie pierwsze.. ale żeby ruszyć tym pustym łbem to już za duży wysiłek. Jesteście jeszcze głupsze od autorki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Jak ja bym miała za kazdym razem jak sie wsciekne na chłopa skakac po obcych kootasach i to bez zabezpieczenia, to myslac jak ty miałabym niezłe stadko. Dobrze ci poradzili- nie usuwaj, tylko udawaj ze jego, a po latach powiedz o swojej master zemscie. Bo widac ze jestes taka do przodu, ze z usunieciem i tak sobie nie poradzisz, i jeszcze siedziec pojdziesz za nielegalną skrobanke

W Polsce nikt nie sciga kobiety za dokonanie aborcji. Mozesz sobie zrobic 10 i ani policji ani prokuratury to nie obejdzie. Ukarany moze zostac lekarz wykonujacy zabieg lub osoba pomagajaca lub namawiajaca, nie sama kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×