Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina

Zdradziłam męża i chyba jestem w ciazy pomocy

Polecane posty

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Martyna napisał:

Ale wy jesteście rabniete. I jeszcze udzielacie pseudo rad z D upy wziętych. Przecież można się zorientować ze to nie jego dziecko. Inny wygląd, inne umiejętności, talenty, zainteresowania, inna grupa krwi. A badania genetyczne kosztują kilka stow. Takie właśnie z was inteligentki pieprzone. Mistrzynie porad internetowych. Do zjepania kogoś to wszystkie pierwsze.. ale żeby ruszyć tym pustym łbem to już za duży wysiłek. Jesteście jeszcze głupsze od autorki. 

facet to tylo facet, zanim się zorientuje w różnicach dziecko będzie już podrośnite czyli kilka lat odchowane a na okoliczność zdemaskowania badaniami dobra gospodyni odłoży już trochę grosza 🙂

pomijam już oczywiście, że w kobiety tym rzecz aby tak wywrzeć presje na facecie żeby badań nie robił, gdyż to przekreśli cały związek małżeński, pokazać mu, że zaufania nie odbuduje słowem zagrać va banque

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Martyna napisał:

Ale wy jesteście rabniete. I jeszcze udzielacie pseudo rad z D upy wziętych. Przecież można się zorientować ze to nie jego dziecko. Inny wygląd, inne umiejętności, talenty, zainteresowania, inna grupa krwi. A badania genetyczne kosztują kilka stow. Takie właśnie z was inteligentki pieprzone. Mistrzynie porad internetowych. Do zjepania kogoś to wszystkie pierwsze.. ale żeby ruszyć tym pustym łbem to już za duży wysiłek. Jesteście jeszcze głupsze od autorki. 

A nie widzisz, że te wszystkie wypowiedzi to sarkazm? Że cokolwiek teraz zrobi, to będzie źle? Chciała zemsty, to podpowiadamy, jak się faktycznie zemścić. Wyzywasz nas tutaj od pustych łbów, a sama nie zauważyłaś, co tak naprawdę radzimy. Właśnie chodzi o to, żeby się mąż po jakimś czasie zorientował, że to nie jego dziecko. Jak się masz mścić, to nigdy zdradą, a jak już to nie po alko i bezmyślnie. Z resztą wyglądasz mi na autorkę tematu.

11 godzin temu, Gość Karolina napisał:

Złapaliście mnie za to słówko zemsta. Chodziło mi właściwie nie o jakaś straszna zemstę a raczej zrobiłam to z takiego poczucia złości w stosunku do męża. Myśle ze ciąże usune. Nie chce zostać sama z dzieckiem. Wiem ze nawalilam na całej linii 

Jak się złym na męża, to można mu wygolić na głowie łysy pasek przez środek głowy, tzw drogę dla wszy, kiedy on śpi. Kiedyś golono na łyso puszczalskie. Jak cię facet zdradza, to się zdradą nie odpłaca, bo on z automatu jest rozgrzeszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

facet to tylo facet, zanim się zorientuje w różnicach dziecko będzie już podrośnite czyli kilka lat odchowane a na okoliczność zdemaskowania badaniami dobra gospodyni odłoży już trochę grosza 🙂

pomijam już oczywiście, że w kobiety tym rzecz aby tak wywrzeć presje na facecie żeby badań nie robił, gdyż to przekreśli cały związek małżeński, pokazać mu, że zaufania nie odbuduje słowem zagrać va banque

A tyś skąd się tu wzięła, że mówisz o tym jak się robi, żeby facet się nie dowiedział? Sama tak zrobiłaś? Bo widzisz, wciśnięcie obcego dziecka mężowi jako jego, to według mnie największe świństwo jakie można zrobić facetowi. Dlatego, to byłaby najlepsza zemsta za jego puszczalstwo. Baba jak się puszcza na boki, to jest narażona na niechcianą ciążę, facet jak się puszcza na boki, to zawsze istnienie ewentualnego dziecka na boku może ukryć 😄 Tu faktycznie byłby wet za wet. Żadna  z nas nie pisała tutaj o dożywotnim okłamywaniu męża, tylko najwyżej kilkuletnim, żeby zemsta miała pełny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 godziny temu, Gość Karolina napisał:

Zdradziłam męża. Od kilku dni było mi trochę niedobrze ale Myslalam ze to po tym świątecznym obżarstwie. Dzisiaj zrobiłam test z ciekawości i wyszła druga kreska bardzo cienka. Trochę się przestraszyłam bo ja mam już jedno dziecko. Nie wiem co mam zrobic. Jak się teraz zachować. Nie chce tego dziecka. Mąż nie może się absolutnie dowiedzieć. Ta zdrada to była moja bezmyślność, chęć zemsty i za dużo alkoholu. Co byście zrobiły na moim miejscu?

Kurde, na złość mamie odmroziłaś sobie uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość gość napisał:

W sumie to będzie prawdziwa zemsta. Bo co to za zemsta zdrada, o której w dodatku facet nie wie? Udawaj ze to jego, a po latach jesli samo nie wyjdzie wczesniej, to powiedz mu, że wiele lat temu dokonałaś mistrzowskiej zemsty. Świadomie zaciążyłas i wmówiłaś mu ciążę , by utrzymywał nieswoje dziecko, taka z ciebie mistrzyni intrygi. Myslę że mąż doceni jaki z ciebie geniusz zła i wybaczy, bo zobaczy z jakim mózgiem ma do czynienia. Bo co ci zostało-polecisz do niego spłakana jak sierota, zaczniesz drzec szaty i ze łzami powiesz, że chciałaś się na nim zemścić skacząc na obcego kootasa, ale zaciążyłaś? To on cie z miejsca wywali, nawet nie tyle za zdrade co za nieziemską głupotę

🤣👍 Super tekst

 

Swoją drogą nie wiem, jaką to zemstę planowała początkowo ta  ''mistrzyni intrygi''. Puścić się by się facet nie dowiedział? To co to ma być za zemsta niby? Chyba że planowała mu powiedzieć z satysfakcją, że skakała po obcym f i u c i e, ale jesli tak było, to teraz tez mu moze to powiedziec.A ze w pakiecie przychówek to co? 500 plus, kosiniakowe, podreczniki darmowe, panstwo pomoze wychowac. A potem jak dwoje dzieci to wieksze prawdopodobienstwo ze bedzie miał kto szklanke wody na starosc podac, niz jak jest jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hombre

kobiety to są jednak p...e. oddać się komuś w ramach zemsty. bo mąż jakąś przeleciał. tylko że mąż przeleciał, a ty się oddałaś. xd nie wiedziałaś, jak powstają dzieci? było ci chociaż dobrze? temat do wywalenia, bo raz, że cieniutka kreska, dwa, że jak nie jest legalne w polsce, to jest na słowacji. też bym nie chciał czyjegoś dziecka. a żona z ciebie taka sama jak z niego mąż. miej honor i wnieś o rozwód. z powodu sylwestra masz na koncie przypadkowy seks, zdradzonego męża i zabite istnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oj tam oj tam...spójrz na panią Figurską... pusciła sie, wróciła do męża z cudzym dzieckiem, a teraz są wzorem cnotliwej katolickiej rodziny. można? można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a marta kaczynska? tez pierwszemu czy drugiemu mężowi wmawiała dziecko innego. teraz takie coś jest w modzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćccccccccc

Racja, powiedz autorko mężowi to co my tutaj, może jeszcze dzięki tej całej sprawie kariere w polityce zrobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale ubaw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość malaMi

Co roku spędzamy urlop z dziećmi 2 i 4 latka.Wczoraj powiedziałam że może w tym roku pojedziemy nad morze bez dzieci,to mąż mało mnie wzrokiem nie zabił. Powiedział "I  mogłabys spokojnie wypoczywać wiedząc że nasze dzieci tęsknią i że chciałby być tutaj z nami?Co z ciebie za matka! Jeśli nie chcesz się nimi zajmować  to ja się będę nimi zajmował".Aż mi w pięty poszło i żałowałam że tak wogóle pomyślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość malaMi napisał:

Co roku spędzamy urlop z dziećmi 2 i 4 latka.Wczoraj powiedziałam że może w tym roku pojedziemy nad morze bez dzieci,to mąż mało mnie wzrokiem nie zabił. Powiedział "I  mogłabys spokojnie wypoczywać wiedząc że nasze dzieci tęsknią i że chciałby być tutaj z nami?Co z ciebie za matka! Jeśli nie chcesz się nimi zajmować  to ja się będę nimi zajmował".Aż mi w pięty poszło i żałowałam że tak wogóle pomyślałam.

eeeeeeeeeee a co to ma do tematu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

autorka chyba spała na lekcjach biologii i odkryła, że biologicznie zdrada dla obu płci ma radykalnie odmienne następstwa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jesteś autorko głupia jak but. A gdyby ten facet miał hiv/kiłę/innego syfa? To bys sie dopiero na chłopie zemściła, bohatersko łapiąc wenere.A gdyby to był jakis zwyrol i zrobił ci krzywde? W ramach zemsty na facecie zostałabys pobita i hooy wie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Temat pewnie proo, ale są takie ...ki. Moja ''koleżanka''. Chodziła z chłopakiem. Poszła do jego domu rodzinnego na impreze, chłopak ją wkurzył i ona w ich domu...przespała sie z jego bratem. To było dawno, od tego czasu miała inne ''znajomosci''. Teraz sie buja z dwójką dzieci, a z ojcem dzieci  jest z doskoku. Szkoda ze na dzieci nie trzeba miec specjalnego pozwolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jedno jest pewne to nie są czasy sprzed 10 lat, po cichu test DNA zrobiony pełny to 700zł i nikt się nie dowie, jak mąż się zorientuje to wybuchnie i zostanie dziw..ką na całą rodzine i nie tylko. Na pewno będzie rozwód tak czy siak , teraz to powinnaś wybrać czy teraz powiedzieć i z resztką godnosci zachować - rozwód z twojej winy, czy nic nie mówić i mieć to samo z hukiem i reklamą jaka jesteś ( to o wiele gorsze niż w wariancie 1 ). Lepiej dowiedz się wszystko o kochanku na razie nic nie mówiąc by go nie spłoszyć gdyż będzie ci płacił alimenty. Ogólnie to zemsciłaś się na sobie swojej głupocie , za focha zeszmacilaś się, fundnełaś dzidziusia uwalająć siebie na kilkanaście lat ( tutaj jest problem alimentów na ciebie bo zdrada to twoja wina więć rozwód z twojej i mąż nie będzie ci płacił akochanek nie jest twoim mężem i nie musi. Przejebałaś sobie życie dosłownie, było warto ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ciekawe co u autorki, pewnie kombinuje jak wmówić mężowi dzieciaka kochanka ale to w dzisiejszych czasach trudniej, bo czy w tym czasie też z mężem ? wygląd dzieciaka i podobienstwa, chwalenie się kochanka wśród kumpli jaki to ogier, grupa krwi , choroby dziedziczne i okolicznościowe wymagające dokładnego przebadania, szantaż kochanka co do dalszego szmacenia, a może wkoncu sumienie się odezwie. Widocznie zemsta była uczciwa i uderzyła w winną osobę całej sytuacji a jak naprawdę było w małżenstwie to wypowiedzieć winnien się też rogacz w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

obraziła się na froum bo nic po jej mysli nie poradzili a gadanie o wmówieniu dzieciaka było dobre 15 lat temu gdy tanich testów anonimowych DNA nie było. Teraz moda aby robić , lepiej wydać teraz 700 niż potem co miesiąc 700 wydawać na nieswoje. Takie czasy, takie kobiety i nie mają prawa się oburzać bo same do tego doprowadziły puszczając się na prawo i lewo od 16 roku. Prawdę powiedziawszy to ...a żeni się a jeżeli juz to tylko z intercyzą jak w USA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darvebr

Proste

Urodzić i wychować jak najlepiej się umie

D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darvebr

Proste

Urodzić i wychować jak najlepiej się umie

D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×