Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Papież Franciszek uderzył kobietę na oczach wszystkich. Damski bokser. Tfu! Ale wstyd. Ani grosza na tego cwaniaka bezrobotnego.

Polecane posty

Gość Gość

Żenujące zachowanie i obłuda "wielkiego" Franciszka. Damskiego boksera, który na oczach wszystkich uderzył wierną. I oczywiście uniknie konsekwencji. Żałosny człowiek i ten jego gniewny wzrok. Tfu! Tfu! I jeszcze raz tfu! Tak się wkurzyłam, że ani grosza więcej nie dam na tacę, jeśli polski kościół go nie potępi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam reumatyzm i jak mam nasilenie to ręce mnie bolą paskudnie to za takie coś jak zrobiła ta kobieta to odemnie dostała by w twarz. Nie pozwolila bym sobie na takie szarpanie, wiem że to papież ale to też normalny stary już człowiek Zawiódł ochroniarz który nie zareagował 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jeszcze do kościoła chodzisz? 😄 ale swoją drogą to też bym z liścia dala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ochroniarze powinni zostac wylani z roboty. A jakby to byl zamachowiec lub psychopata? To był odruch bezwarunkowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holipka

Ja bym się zdziwiła jakby nie zareagował, za takie szarpanie wkurzyłabym się dużo mocniej, a weź pod uwagę, że to starszy człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak to przeczytałam to myslałam ze ją w pysk walnął. On go złapała i przyciągnęła do siebie na hama, mógł sie wkurzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie jestem wierząca i papieża nie uznaję ale po ludzku też bym się wk00rwiła, tak jak Pope. To, że ktoś jest głową kościoła nie znaczy że ma się godzić na szarpanie i obmacywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

widziałam  nagranie dzisiaj w wiadomościach.. Ta kobieta zachowywała się jak oblakana. Kiedy papież się do niej zbzbliżał miała taka zacięta twarz i  wucoagnela ta reke z cslrj sily ,cały czas coś wykrzykujac

Musiała sobie doskonale zdawać sprawe ze sprawia.mu ból. sorry ale kazdy by tak zareagowal na jego miejscu a ochroniarze zawalili na calej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

popieram Popa Franciszka. Kazdy sie moze wkurzyc a ten temat to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

szarpnęła go naruszając jego strefę, próbując wymusić ściśle określone zachowanie więc sztywno postawił granice klepiąc ją i jednocześnie się wyszarpując, nie widać tu zachowania damskiego boskera co najwyżej borderka przeholowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×