Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jestem w 4 miesiącu ciąży a teściowie ani razu nie zapytali sie o dziecko

Polecane posty

Gość gosc
4 minuty temu, Malaczarna napisał:

A dlaczego by się mieli nie zakochać? Dziecko nie jest niczemu winne 

A dlaczego mają się zakochac? Dziecko jak dziecko. Tym bardziej, ze nie będą mieli zbyt częśtych kontaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Figa napisał:

No to sama sobie odpowiedziałaś ze kobieta ma depresje, a cudzymi dziećmi kobiety opiekują się dla pieniędzy a nie bo to uwielbiają, zrozumiesz jak twoje dziecko da ci popalić i nie gadaj głupot tylko przemysl sytuacje bo niby ci zależy a właściwie to nie wiec nie rób afery. Nie chce ci robić przykrości wiec więcej nie napisze, w 4 miesiącu masz odloty na temat swojej ważności w życiu rodziny męża a co dopiero później 🙂 twoja tesciowa najpierw musi sobie poradzić z „ pustym gniazdem” i zrozum to / przyjdzie taki czas ze znajdziesz się w podobnej sytuacji bo to częste przypadki. Chcesz aby ludzie byli ludzcy to sama taka zacznij być. 
powodzenia bo będzie ci potrzebne.

Wierzysz bądź nie teściowa lubi swoją prace, z dorosłymi dziećmi które miała pod opieka do dzis ma kontakt. Ona nie opiekuje sie dziećmi w obcych domach, tylko to dzieci przywożą do niej. Sa osoby z powołania do opieki nad dziećmi. każdy z nas chodzi do pracy dla pieniędzy, jedni to lubią drudzy nie. O to nie bede sie sprzeczać. Maz jest w moim wieku, 33 lata niebawem 34 z domu wyjechał w wieku 18 lat, czyli 15 lat temu. Od tego czasu teściowa ma " puste gniazdo" a co ja na to mogę? Maz twierdzi, ze jego matka ma depresje id zawsze, wiec takim ludziom nigdy nie dogodzisz. Wola jęczeć i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Wierzysz bądź nie teściowa lubi swoją prace, z dorosłymi dziećmi które miała pod opieka do dzis ma kontakt. Ona nie opiekuje sie dziećmi w obcych domach, tylko to dzieci przywożą do niej. Sa osoby z powołania do opieki nad dziećmi. każdy z nas chodzi do pracy dla pieniędzy, jedni to lubią drudzy nie. O to nie bede sie sprzeczać. Maz jest w moim wieku, 33 lata niebawem 34 z domu wyjechał w wieku 18 lat, czyli 15 lat temu. Od tego czasu teściowa ma " puste gniazdo" a co ja na to mogę? Maz twierdzi, ze jego matka ma depresje id zawsze, wiec takim ludziom nigdy nie dogodzisz. Wola jęczeć i tyle.

Ty też jęczysz. Chciałabyś być w centrum zaiteresowania rodziny a nie jesteś.I jesteś wkurzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jag

Ciążę przechodziłam kiepsko i akurat teściowie czy rodzice bardzo mnie denerwowali. Skoro pierwsza ciąża to chcieli doradzić, ale to zamieniło się w rządzenie i w końcu powiedziałam, że zobaczymy się jak mała będzie miała 2-3miesiace. Moja mama wtedy zrozumiała że przesadzała, a teściowie nie. Obrazili się, teściowa popłakała. Uwierz że nachalność i ciągle wypytywanie po chwili z miłego przeżycia robi się denerwujące. Na pewno mąż opowiada jak się czujesz, ale szczerze chciałabyś przy każdej wizycie czy tylefonie słyszeć : a jak się czujesz i jak ciąża? Teraz to potrzebujesz odpoczynku, wspólnego planowania z mężem. Nachalni teściowie czy rodzice to najgorsza rzecz jaką może cię w ciąży spotkać i po porodzie. Na prawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooo

Ciaza to normalny stan, nie jakis nadzwyczajny, zwlaszcza wczesna, oczywiscie mozna zapytac, jak sie kobieta czuje, ale skoro mieli i tak dosc dretwe stosunki, to mnie powinno raptem teraz to dziwic. Nie bardzo rozumiem, dlaczego maz specjalnie pojechal do nich za granice, zeby poinformowac o ciazy - i z tego wnioskuje, ze macie na tym punkcie lekkiego hopla , w zwiazku z tym biore poprawke na żale autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×