Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 34lata

W przedszkolu syna zabraniają używać mokrych chusteczek

Polecane posty

Gość gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

w szoku jestem,ze dorosle kobiety nie uzywaja mokrych chusteczek do podcierania sie po dwojce,a jedynie suchego papieru. Fuj....

do niektorych postęp nie dotarł. Swoją drogą na podcieranie sie najlepszy jest liść lopaniu. Ekologicznie, zdrowo i  działa leczniczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A co to ma wspólnego z maminsynkiem? Brudna ... to jakis znacznik prawdziwego faceta? Wg mnie autorka prawidłowo robi, dziecko dobrze się podetrze,bo często suchym papierem będzie trzec i trzec. Ja vym pogadala z wychowawca i jak nie ma dobrego argumentu poza pierdami w stylu co robi prawdziwy facet, to niech spada. 

Tak, podetrzeć się i wrzucić do muszli. Autorka nie napisała jakie to chusteczki, a sądząc po reakcji nauczycielki, to pewnie to są chusteczki dla niemowląt, a nie nawilżany papier toaletowy, czy intymne, które są spłukiwane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tak, podetrzeć się i wrzucić do muszli. Autorka nie napisała jakie to chusteczki, a sądząc po reakcji nauczycielki, to pewnie to są chusteczki dla niemowląt, a nie nawilżany papier toaletowy, czy intymne, które są spłukiwane. 

wiec nauczycielka powinna  o tym powiedziec mamie, kiedy ta odbiera dziecko,a nie wpędzac je w taki stan,ze nie chce chodzic do przedszkola. Zreszta, znajac zycie, pewnie w nosie miała co to dziecko tam czymie, ale NIE. NOPE i juz! bo w swieta jej nie dopchneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale chusteczki mogą być u pani i jak dziecko chce kupę to może wziąć 1, to kibla nie zatka. A papierem też można zatkać. Mój 7latek ma obsesję brudnego tył.ka. wyciera, wyciera, wyciera... tona papieru mu idzie, jak nie ma mokrych chusteczek. A tak weźmie 2 i po problemie.

Tych chusteczek się do muszli nie wrzuca! Kolejna niedoinformowana, która nie wie, że istnieje nawilżany papier toaletowy. Jeszcze napisz, że tampony wrzucasz do klozetu bo małe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

wiec nauczycielka powinna  o tym powiedziec mamie, kiedy ta odbiera dziecko,a nie wpędzac je w taki stan,ze nie chce chodzic do przedszkola. Zreszta, znajac zycie, pewnie w nosie miała co to dziecko tam czymie, ale NIE. NOPE i juz! bo w swieta jej nie dopchneli

Raczej mama powinna nauczyć dziecko, że te chusteczki wyrzuca się do kosza na śmieci. Ale mama w domu pewnie wrzuca do muszli, bo w koszu śmierdzą. Inna sprawa, że jedzie mi to prowokacją. Zbyt agresywna pani nauczycielka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Raczej mama powinna nauczyć dziecko, że te chusteczki wyrzuca się do kosza na śmieci. Ale mama w domu pewnie wrzuca do muszli, bo w koszu śmierdzą. Inna sprawa, że jedzie mi to prowokacją. Zbyt agresywna pani nauczycielka. 

jesli były by to chusteczki do kosza,to dziecko by wiedziało 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Tych chusteczek się do muszli nie wrzuca! Kolejna niedoinformowana, która nie wie, że istnieje nawilżany papier toaletowy. Jeszcze napisz, że tampony wrzucasz do klozetu bo małe. 

ja wrzucam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam córkę w przedszkolu i w innym sama pracuję i wszystkie dzieci na początku roku muszą przyniesc paczkę mokrych chusteczek. W łazience zawsze jest jedna paczka i jak dziecko potrzebuje to bierze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fyug

To twoja sprawa a nie nauczycielki. Ja bym poszła to wyjaśnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobrze dziewczyny piszą, też myślę, że chodzi o zatkanie klozetu,ale i nie tylko, nawet kiedyś w jakimś programie pouczali, że nie wolno tych  chusteczek wrzucać do kanalizacji (o tamponach też mówili) bo oczyszczalnie mają z tym problem, to równie złe jak wyrzucanie śmieci do lasu, uszanujmy to i nie spuszczajmy chusteczek nawilżanych, tamponów i innych śmieci niż papier toaletowy. Autorko kup ten nawilżany papier. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Fyug napisał:

To twoja sprawa a nie nauczycielki. Ja bym poszła to wyjaśnić. 

Nie, to nie jest sprawa autorki, nie wolno spuszczać tych chusteczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Fyug napisał:

To twoja sprawa a nie nauczycielki. Ja bym poszła to wyjaśnić. 

Nie, to nie jest sprawa autorki, nie wolno spuszczać tych chusteczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Czego nie wolno wrzucać do toalety:

-Ręczniki papierowe i chusteczki nawilżane – używane są nie tylko do higieny niemowlaków, ale coraz częściej korzystają z nich dorośli (chusteczki do higieny intymnej, chusteczki do demakijażu, chusteczki odświeżające itp.). Są zdecydowanie mocniejsze od papieru toaletowego i nie rozrywają się pod wpływem nacisku wody. Chusteczki nawilżane wykonane ze specjalnej tkaniny, która nie rozpuszcza się w wodzie. Zatykają rury, blokując przepływ ścieków". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tampony/podpaski – wchłaniają wilgoć, przez co przybierają na objętości. W ten sposób torują swobodny przepływ ścieków i zapychają rury kanalizacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

ja wrzucam 🙂

Gratuluję inteligencji, a właściwie jej braku. Takich rzeczy NIE WOLNO spłukiwać w toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Tych chusteczek się do muszli nie wrzuca! Kolejna niedoinformowana, która nie wie, że istnieje nawilżany papier toaletowy. Jeszcze napisz, że tampony wrzucasz do klozetu bo małe. 

A wiesz mądralo, że są też chusteczki spłukiwalne??? I wiem, że istnieje papier nawilżany, bo kupowałam już taki naście lat temu. Ale jak niektórym się nie rozpisze dokładnie co do słowa, to aż sikają po nogach, że mają się o co do/pier/dolić😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×