Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julka1

STRES

Polecane posty

Gość Julka1

Hej, w marcu będę pracować na stacji paliw. Nie ukrywam, że pracę mam po znajomości (koleżanka mojej mamy załatwiła mi tę robotę). Dowiedziałam się, że będę stać tylko na kasie, żadne wlewanie paliwa itp. nie wchodzi w grę, bo według niej od tego są mężczyźni. Co jeszcze się tam robi? Czy sama obsługa kasy jest trudna? Dodam, że to moja pierwsza praca w życiu (aktualnie chodzę jeszcze do szkoły, w maju mam maturę) i po prostu się stresuję, czy źle niczego nie nabiję na kasę. Wiem, że pewnie jakiś inny pracownik będzie mi pomagać na początku, ale raczej chce wszystko dobrze i szybko opanować, żeby nie było problemów i żeby praca wychodziła mi sprawnie. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Jak to jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Julka1 napisał:

Hej, w marcu będę pracować na stacji paliw. Nie ukrywam, że pracę mam po znajomości (koleżanka mojej mamy załatwiła mi tę robotę). Dowiedziałam się, że będę stać tylko na kasie, żadne wlewanie paliwa itp. nie wchodzi w grę, bo według niej od tego są mężczyźni. Co jeszcze się tam robi? Czy sama obsługa kasy jest trudna? Dodam, że to moja pierwsza praca w życiu (aktualnie chodzę jeszcze do szkoły, w maju mam maturę) i po prostu się stresuję, czy źle niczego nie nabiję na kasę. Wiem, że pewnie jakiś inny pracownik będzie mi pomagać na początku, ale raczej chce wszystko dobrze i szybko opanować, żeby nie było problemów i żeby praca wychodziła mi sprawnie. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Jak to jest? 

Zmień wątek na "praca", tu są tematy o gwiazdach.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Zmień wątek na "praca", tu są tematy o gwiazdach.  

jak ona ma to zmienic jak nawet nie jest tu zarejestrowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka1
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Zmień wątek na "praca", tu są tematy o gwiazdach.  

O, faktycznie nie zauważyłam. Przepraszam za błąd, pisałam w pośpiechu, nie zaznaczyłam poprawnie wątku, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie, ponieważ liczę na szybką odpowiedź co do mojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znam osobę która pracuje na stacji i tam się robi wszystko, jednego przygotujesz jedzenie i sprzedajesz, dokładasz różne produkty na półki, sprawdzasz terminy przydatności do spożycia, innego dnia stoisz na kasie gdzie sprzedaje się paliwo i proponujesz różne produkty, jak jest myjnia na stacji to trzeba uzupełniać środki do mycia w niej, no dosłownie wszystko się robi. Czasem się trafia tak że na zmianie są same dziewczyny to gorzej bo same muszą nosić ciężkie kartony z dostawy. 

No ogólnie praca z klientem, a klienci się różni trafiają, jedni spoko inni kłótliwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

troche zarobisz a potem sobie zmienisz jak chcesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powinno byc dobrze.Stacja to nie biedra, gdzie dzien cały są kolejki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×