Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jestem z siebie dumna :) Pierwszy dzień nowego roku i tak mało zjadłam, trzymam dietę :)

Polecane posty

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Diabetyczka 2 napisał:

Dam wam radę kobietki jak schudnąć bez głodowania się. Otóż mam cukrzycę  2 i wiadomo  że  się  szybko tyje a trudno  chudnie.Parę miesięcy temu tak mi cukier urósł  że  naprawdę myślałam  że  jakiegoś  udaru dostanę to od razu się  opamiętałam i przestałam jeść  CUKIER i TŁUSZCZ!!Jem teraz bez tłuszczu i nie jem niczego z cukrem.Jem normalnie  owoce i obiady oraz śniadanie i kolację.Słodkie?Tak tylko ze słodzikiem.Biały cukier wyrzucić!Mięso pieczemy w piekarniku lub gotujemy.Od razu zaczęłam chudnąć.A tak to latami się  męczyłam i nic nie chudłam bo wpieprzałam cały czas cukier i tłuszcz!Powodzenia!

Tluszcz jest potrzebny, ale dobry tluszcz, nie oprawiony termicznie np. tran, olej lniaty, arganowy, z awokado, oliwa itp.

A cukier jest ok jesli jest prosty, a nie zlozony. Ten z owocow jest ok, ale w rozsadnych ilosciach. Ze slodzikami uwazaj, bo wiele jest niezdrowych. Xylitol czy stevia sa ok, ale np. z aspartamem bym uwazala, a cyklaminian wywalila, bo szkoda ryzykowac nowotwor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Poza tym jakbys porzadnie cwiczyla codziennie lub prawie codziennie to bys nie tyla nawet jedzac tluszcz ze zwylkym cukrem w normalnych ilosciach. Zubazanie diety i brak ruchu w ramach tzw. odchudzania to jest problem spoleczny w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Poza tym jakbys porzadnie cwiczyla codziennie lub prawie codziennie to bys nie tyla nawet jedzac tluszcz ze zwylkym cukrem w normalnych ilosciach. Zubazanie diety i brak ruchu w ramach tzw. odchudzania to jest problem spoleczny w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Poza tym jakbys porzadnie cwiczyla codziennie lub prawie codziennie to bys nie tyla nawet jedzac tluszcz ze zwylkym cukrem w normalnych ilosciach. Zubazanie diety i brak ruchu w ramach tzw. odchudzania to jest problem spoleczny w Polsce.

Dokładnie tak. Jeśli nie ma się wiedzy nt żywienia to już lepiej iść do dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxx

I jak nadal na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×