Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andzia26

Moje dziecko wymiotuje po mleku Nan

Polecane posty

Gość Andzia26

Moja córka ma 3 tygodnie i 4 dni jest na mleku modyfikowanym z Nan niestety karmić piersią nie mogę daję jej mleko modyfikowane. Na początku na Nanie było okey teraz zaczeła po nim wymiotować l boli ją brzuszek ma zaparcia nie umie kupki zrobić i krzywi się jak chcę ją nakarmić. Chcę jej sprubować dać mleko z Hippa combiotic czy ono jest dobre czy mogę jej zmienić tak po mleku Nan? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na piersi mogłoby być identycznie, problemy z brzuszkiem i uwalnianiem gazów zaczynają się po 2 tygodniu, więc może to być zbieg okoliczności. 

Wymiotuję czy się ulewa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjlk

to zacznij karmić jak normalny człowiek i prawdziwa matka, a nie chemiczny syf w dziecko od urodzenia pchasz

następna idi otka hodująca plastikowego prola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
2 godziny temu, Gość Andzia26 napisał:

Moja córka ma 3 tygodnie i 4 dni jest na mleku modyfikowanym z Nan niestety karmić piersią nie mogę daję jej mleko modyfikowane. Na początku na Nanie było okey teraz zaczeła po nim wymiotować l boli ją brzuszek ma zaparcia nie umie kupki zrobić i krzywi się jak chcę ją nakarmić. Chcę jej sprubować dać mleko z Hippa combiotic czy ono jest dobre czy mogę jej zmienić tak po mleku Nan? 

Zamiast pytać na forum, zadzwoń do swojej położnej środowiskowej. Ogólnie, jak widzisz, że dane mm nie służy dziecku, zawsze możesz zmienić, kwestia tylko tego, by nie robić tak za często i przechodzić stopniowo z jednego rodzaju na inny. Ale w przypadku tak ostrej reakcji to zapytałabym położną, jak to zrobić, żeby nie pogorszyć sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość ghjlk napisał:

to zacznij karmić jak normalny człowiek i prawdziwa matka, a nie chemiczny syf w dziecko od urodzenia pchasz

następna idi otka hodująca plastikowego prola

Zamknij pysk miernoto. Nie twoj interes jak kto karmi i wychowuje dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miałam podobnie. Pierwsze dziecko na Nan i było ok. Drugiemu po Nan się dość mocno ulewało. Zmieniłam na Bebiko i problem zniknął. Tylko, że u mnie mm było raz dziennie, ale myślę, że gdyby było wyłącznym pokarmem byłoby tak samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość ghjlk napisał:

to zacznij karmić jak normalny człowiek i prawdziwa matka, a nie chemiczny syf w dziecko od urodzenia pchasz

następna idi otka hodująca plastikowego prola

To co najważniejsze autorka dziecku podała. Niektóre nawet tego nie dają, to tam się uczep. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Andzia26 napisał:

Moja córka ma 3 tygodnie i 4 dni jest na mleku modyfikowanym z Nan niestety karmić piersią nie mogę daję jej mleko modyfikowane. Na początku na Nanie było okey teraz zaczeła po nim wymiotować l boli ją brzuszek ma zaparcia nie umie kupki zrobić i krzywi się jak chcę ją nakarmić. Chcę jej sprubować dać mleko z Hippa combiotic czy ono jest dobre czy mogę jej zmienić tak po mleku Nan? 

Może ma alergię na mleko? Mój synek cały czas wymiotował po karmieniu mlekiem. Lekarka stwierdziła, że coś sobie wmawiam bo wyglądał jak pączek a ja po prostu mu co jakiś czas to mleko dawałam, aby coś w brzuszku miał. Czym go miałam karmić jak sama pokarmu nie miałam? Żadnych badań nie zleciła. Potem jak syn podrósł nie mógł w ogóle zrobić łyka mleka bo zaraz go szarpało. Nie mógł patrzeć na nabiał też. W tej chwili duży już chłopak, mleka wypija troszkę, ewentualnie do kakao, nabiał....z nabiału tylko jogurty, białych serów nie lubi, niekiedy coś mu tam wcisnę, zje, ale absolutnie nie przepada.

Może w kierunku alergii powinnaś coś zasugerować lekarce? Może jakieś testy? Lecz w pierwszej kolejności może zmien mleko pod kierunkiem lekarza. Może coś pomoże taka zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Podobno nan ma za dużo żelaza i powoduje ptoblemy z brzuszkiem.dużo dzieci go nie toleruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontaktuj się z lekarzami a nie z kafe 🙂 pewnie przepisze jakiś Bebilon pepti lub nutramigen 

Jakieś inne objawy ? Typu brak kupek, kupki zielone? Takie rzeczy powinnaś zapamiętać i powiedzieć lekarzowi

W naszym przypadku pierwsze mleko jakie było podawane to było takie jakim dokarmiano w szpitalu. Był to bebilon. Po nim się ulewalo i były problemy z kupkami więc zmienione zostało przez lekarza na Bebilon pepti 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×