Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dorośli faceci, kobiety, zachowują się jak dzieci. Pojechali gdzieś gdzie jest śnieg i milion relacji na Fejsie że snieg mają - ludzie, ile wy macie lat? U was na FB to samo?.

Polecane posty

Gość Gość

U Was to samo? I ta histeria jak który śnieg zobaczy. Phi, ja jestem u rodziny na południowym wschodzie Polski, śnieg kilka dni był, ponoć ma być znowu i nie przyszło mi do głowy lansic tego na Fejsie. Zauważyłam że zwłaszcza ci co w Tatry pojechali mają dziwną podnietę i potrzebę podzielenia się że światem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Acha, Ty chyba też masz podnietę skoro aż temat założyłaś 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie lubię zimy i śniegu. No jeszcze zimę jakoś zniosę,ale śniegu mogłoby w ogóle nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gośc napisał:

Acha, Ty chyba też masz podnietę skoro aż temat założyłaś 😉

No może nie podnietę ale jestem mega uczulona na lans. Nieważne czy ktoś lansuje nowy dom, śnieg czy nowe okulary. Dla mnie to płytkie i świadczy o jakichś brakach. Zaraz napiszesz że ja też mam jakieś braki, no a mnie to po prostu wkurza. Może jestem wrażliwa na to bo wychowałam się w sąsiedztwie córki dorobkiewicza popeerelowskiego, tzw. nowobogackiego i chwaliła się wszystkim i bez przerwy, jeszcze z tą wyniosłą mina, do dziś mam uraz do takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szkoda nerwów na takie coś.  Usuń ze znajomych albo wyłącz obserwowanie i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co w tym złego, że człowiek jest optymistą, potrafi cieszyć się małymi rzeczami i tym co ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mam konta na fb, nie mam potrzeby dzielenia sie ze swiatem swoim zyciem, mam kilku przyjaciół z ktorymi jestem w kontakcie, wiem co u nich, oni wiedzą co u mnie i to mi wystarcza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie całe życie rodzice uczyli żeby być skromnym człowiekiem. Jeżeli mam więcej od innych to tym bardziej nie powinnam się chwalić i robić przykrości innym. Są przecież ludzie, którzy martwią się bo wypłata nie starczy do pierwszego, lub za co ja leki kupię. Wiele ludzi cierpi na depresje, ma kalekie dzieci. Ludzie na sile na fb pokazują jacy są szczęśliwi, zakochani jakie maja cudowne życie. Gdyby tak było nie mieliby takiej potrzeby udowadniać innym swojej wyższości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Może jestem wrażliwa na to bo wychowałam się w sąsiedztwie córki dorobkiewicza popeerelowskiego, tzw. nowobogackiego i chwaliła się wszystkim i bez przerwy, jeszcze z tą wyniosłą mina, do dziś mam uraz do takich ludzi.

no i wszystko jasne. masz kompleksy bidy i nędzy lat 90 tych 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
27 minut temu, Gość Gość napisał:

U Was to samo? I ta histeria jak który śnieg zobaczy. Phi, ja jestem u rodziny na południowym wschodzie Polski, śnieg kilka dni był, ponoć ma być znowu i nie przyszło mi do głowy lansic tego na Fejsie. Zauważyłam że zwłaszcza ci co w Tatry pojechali mają dziwną podnietę i potrzebę podzielenia się że światem 

A WYPIERRDALAJ TĘPA CIIPO JAK CI SIE NIE PODOBA TO PO CHUUJ WCHODZISZ NA FB I TO OGLĄDASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

no tak, jak dzieci, polacy powinni byc ponurzy i tylko narzekac! 

daj ludziom zyc jak chce jak sie nie podoba to nie ogladaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba w sobie hodować wewnętrzne dziecko, bo inaczej w wieku 30.lat człowiek zrzedzi jam stara baba. Nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×