Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Opryszczka w 11 tyg ciazy

Polecane posty

Gość Ania

Czy mozna brac tabletki? Czy lepiej tylko masc. Jak to bylo u was? Noby polozna mowi ze mozna ,ale i tak sie zastanawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Można wszystko ale ja tez odważyłam się tylko na maść. Miałam opryszczkę jakoś w 1 trymestrze ale nie pamiętam dokładnie kiedy. Teraz kończe 7m i wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Absolutnie nie można wszystkiego! Co chwilę mam opryszczkę w ciąży i lekarz pozwala mi tylko maść LIPS z apteki. Te wszystkie hevirany i maści hascoviry nie za bardzo mi pozwalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja wlasnie jestem w szpialu i dali mi tabletke , ale jej nie wzielam .mam cos w sztyfcie na skore tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Absolutnie nie można wszystkiego! Co chwilę mam opryszczkę w ciąży i lekarz pozwala mi tylko maść LIPS z apteki. Te wszystkie hevirany i maści hascoviry nie za bardzo mi pozwalał.

Co chwile masz opryszczkę bo lekarza masz hoojowego i nie wyleczy cię raz a dobrze. To nie znaczy że każda ma z tryplem na gębie chodzić bo ty tak lubisz. Położna autorki chyba lepiej wie co tamta powinna stosować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Ania napisał:

Ja wlasnie jestem w szpialu i dali mi tabletke , ale jej nie wzielam .mam cos w sztyfcie na skore tylko

No I nie bierz, bądź mądrzejsza od lekarzy i rozsmaruj sobie wirusa po całej gębie. Za chwile pójdziesz sikać, podetrzesz się i zarazić dziecko a potem będziesz płakać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×