Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Chcieli dziecka, planowane. Jaki ma cel wstawianie w kółko na insta zdjęć prasowalnia spioszkow i podpis "party hard. Ech codzienność"

Polecane posty

Gość Gość

Chwali się czy się żali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Większość kobiet nie wie z czym się wiąże macierzyństwo, więc pewnie po prostu chwilami ma dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A jaki ma cel ten temat? Masz takie nudne życie że oglądasz ludzi na insta, a potem dumasz nad ich losem i zakładasz bzdurne tematy o nich?

Co chcesz usłyszeć? Mamy Cię klepać po pleckach że ty jesteś mądra, a oni głupi? powiedz wprost że chcesz im objechać zadek, bo jesteś złośliwym  zgredem bez własnych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid

Bo ludzie to ...e,  ja nie mialam fb do lata 1919 roku i bylo mi dobrze,  moj maz chcial mi zrobic kawal i po pewnej imprezie sam zalozyl mi fb, probowalam zamknac konto  Ale to nie takie proste,  fb zostal  Ale na dzien dzisiejszy jest uszczuplony do 16 osob ( moja rodzina z Polski i kilku bliskich znajomych.  

Fb pokazal mi jak  bezdennie glupi  så ludzie  ( wiekszosc,  oczywiscie nie wszyscy) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Ingrid napisał:

Bo ludzie to ...e,  ja nie mialam fb do lata 1919 roku i bylo mi dobrze,  moj maz chcial mi zrobic kawal i po pewnej imprezie sam zalozyl mi fb, probowalam zamknac konto  Ale to nie takie proste,  fb zostal  Ale na dzien dzisiejszy jest uszczuplony do 16 osob ( moja rodzina z Polski i kilku bliskich znajomych.  

Fb pokazal mi jak  bezdennie glupi  så ludzie  ( wiekszosc,  oczywiscie nie wszyscy) 

No oczywiście fb pokazuje ci głupotę ludzi i dlatego go nie chciałaś za to z brylowaniem na kafe nie masz problemu 😉 swoją drogą nieźle się trzymasz jak na ponad 100 lat na karku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid
1 minutę temu, Gość gość napisał:

No oczywiście fb pokazuje ci głupotę ludzi i dlatego go nie chciałaś za to z brylowaniem na kafe nie masz problemu 😉 swoją drogą nieźle się trzymasz jak na ponad 100 lat na karku 😄

Po czym wnosisz, ze BRYLUJE NA KAFE?

Tak wlasnie z tego powodu ze ludzie  dostaja malpiego rozumu na portalach spolecznosciowych, trzymalam sie od tego  syfu i targowiska proznosci z daleka

Jestes tak malo inteligentna,  ze nie domyslilas sie ze chodzi o rok 2019  , ze chodzi o zwykla pomylke. Ciezkio musi ci sie zyc z takimi kurzym mozdzkiem  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też mam Facebooka i ok 10 znajomych. Długo nie zakładalam i nie miałam takiego planu ale zachorowała na bardzo rzadka chorobe a na fejsie jest grupa wsparcia. I faktycznie głupota ludzi powala. Co do pytania autorki myślę że ludziom się poprostu nudzi a łatwiej pisać głupoty na fejsie niż zacząć czytać książkę czy iść pobiegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Ingrid napisał:

Po czym wnosisz, ze BRYLUJE NA KAFE?

Tak wlasnie z tego powodu ze ludzie  dostaja malpiego rozumu na portalach spolecznosciowych, trzymalam sie od tego  syfu i targowiska proznosci z daleka

Jestes tak malo inteligentna,  ze nie domyslilas sie ze chodzi o rok 2019  , ze chodzi o zwykla pomylke. Ciezkio musi ci sie zyc z takimi kurzym mozdzkiem  .

....po czym wnoszę, że piszesz na kafe? No nie wiem... przecież w ogóle Cię tu nie ma, a ja odpisuję już drugi raz wyimaginowanej postaci. ludzi gadasz, a sama jesteś wredna i złośliwa.

Może i niektórzy dostają małpiego rozumu na społecznościówkach ale ty dostajesz go będąc anonimowa na forach w internecie więc niczym się nie różnie z od innych. 

Oczywiście z tym, że się dobrze trzymasz to był żart, chyba każdy inteligentny człowiek to zauważył, puściłam nawet oczko więc już tak nie pluj jadem dziewczyno, bo agresja aż ci uszami wyłazi. Ja Cię nigdzie nie wyzwałam ani nie obraziłam, a Ty masz odzywki jak typowa chamka. Zamiast rzucać się na ludzi i ich oceniać to może spójrz na siebie najpierw i zobacz jaka Ty jesteś.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zastanawiam się, że ludzie w ogóle mają na to czas i chęci. Miałam przez moment Insta, miałam tam wstawiać zdjęcia makijaży, ale po tym jak zaczęły mnie obserwować jakieś Arabusy to dałam sobie spokój. 

Mam za to fb. Co jakiś czas usuwam ludzi, z którymi nie mam kontaktu od roku i dalej. Te same osoby potrafią mnie zapraszać po 3 razy do znajomych. Po co? Nie składamy sobie życzeń, na ulicy byśmy się nie poznali, ale ktoś jest tak bardzo ciekawy jak żyję? Rozważam usunięcie wszystkiego. To jest takie przerażające, że ktoś ma Cię dosłownie na wyciągnięcie ręki i może napisać w każdej chwili. A prawdziwych przyjaciół masz może z 2. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość Ingrid napisał:

Bo ludzie to ...e,  ja nie mialam fb do lata 1919 roku i bylo mi dobrze,  moj maz chcial mi zrobic kawal i po pewnej imprezie sam zalozyl mi fb, probowalam zamknac konto  Ale to nie takie proste,  fb zostal  Ale na dzien dzisiejszy jest uszczuplony do 16 osob ( moja rodzina z Polski i kilku bliskich znajomych.  

Fb pokazal mi jak  bezdennie glupi  så ludzie  ( wiekszosc,  oczywiscie nie wszyscy) 

Głupi to jest ktoś , kto nie umie zamknąć konta na FB i zamiast zwyczajnie na nie nie wchodzić, to walzi tam nie wiadomo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zastanawiam się, że ludzie w ogóle mają na to czas i chęci. Miałam przez moment Insta, miałam tam wstawiać zdjęcia makijaży, ale po tym jak zaczęły mnie obserwować jakieś Arabusy to dałam sobie spokój. 

Mam za to fb. Co jakiś czas usuwam ludzi, z którymi nie mam kontaktu od roku i dalej. Te same osoby potrafią mnie zapraszać po 3 razy do znajomych. Po co? Nie składamy sobie życzeń, na ulicy byśmy się nie poznali, ale ktoś jest tak bardzo ciekawy jak żyję? Rozważam usunięcie wszystkiego. To jest takie przerażające, że ktoś ma Cię dosłownie na wyciągnięcie ręki i może napisać w każdej chwili. A prawdziwych przyjaciół masz może z 2. 

Założyć konto na portalu w którym pokazujesz swoje życie i mieć pretensje, że inni interesuja się twoim życiem. Złoto 🤣 żelazna logika, nie ma co 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Głupi to jest ktoś , kto nie umie zamknąć konta na FB i zamiast zwyczajnie na nie nie wchodzić, to walzi tam nie wiadomo po co.

Żeby obserwować innych, a potem na forum ich wyzywać, a przy okazji też wyzywać forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid

..po czym wnoszę, że piszesz na kafe? No nie wiem... przecież w ogóle Cię tu nie ma, a ja odpisuję już drugi raz wyimaginowanej postaci. ludzi gadasz, a sama jesteś wredna i złośliwa.

Może i niektórzy dostają małpiego rozumu na społecznościówkach ale ty dostajesz go będąc anonimowa na forach w internecie więc niczym się nie różnie z od innych. 

Xxx

Ja sie nie pytam po czym wnosisz ze ja PISZE na kafé,  tylko po czym wnosisz, ze ja BRYLUJE na kafé.  Wiesz co to znaczy brylowac??

Piszesz ze dostaje malpiego rozumu na forach, wiec zapytam po raz drugi  ( licze na  twarda argumentacje) po czym wnosisz ze pisze na forach , w liczbie mnogiej wiec rozumiem  ze jakims cudem widzialas , oprövad kilku episod na kafé  moje wpisy na kilku innych forach??

Nikt sie do ciebie chamsko nie odzywa,  wiec przestan jeczec  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
59 minut temu, Gość Ingrid napisał:

Ja sie nie pytam po czym wnosisz ze ja PISZE na kafé,  tylko po czym wnosisz, ze ja BRYLUJE na kafé.  Wiesz co to znaczy brylowac??

Piszesz ze dostaje malpiego rozumu na forach, wiec zapytam po raz drugi  ( licze na  twarda argumentacje) po czym wnosisz ze pisze na forach , w liczbie mnogiej wiec rozumiem  ze jakims cudem widzialas , oprövad kilku episod na kafé  moje wpisy na kilku innych forach??

Nikt sie do ciebie chamsko nie odzywa,  wiec przestan jeczec  

O forach napisałam ogólnie już nie czepiam się słówek i nie opowiadaj że nie nie brylujesz na kafe, bo zaraz się pewnie dowiemy że zagladasz tu raz na 5 lat dla beki i w ogóle nie wiesz co to kafeteria tymczasem to jest kolejny twój wpis

 

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jestes tak malo inteligentna,  ze nie domyslilas sie ze chodzi o rok 2019  , ze chodzi o zwykla pomylke. Ciezkio musi ci sie zyc z takimi kurzym mozdzkiem  .

owszem odzywasz się chamsko i to jest na przykład chamska odzywka. W towarzystwie też tak się odzywasz do rozmówców? No przecież to twoim zdaniem nie jest chamskie. FAJNE masz pojęcie kultury słowa.

Napij się meliski i popracuj nad sobą, bo dalej agresja z ciebie kipi, a kultura wypowiedzi u ciebie wręcz leży. Zaczniesz się normalnie odzywać agresorko to możemy gadać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co na celu ma wystawianie różnych mądrych myśli i cytatów, zdjęć dzieci, postanowień noworocznych,zdjęć własnych ze świat, pozowanych na tle choinki, ze ślubu, smisznych obrazków, dodawanie relacji... po prostu można i ludzie wystawiają to co ich boli lub cieszy. Mozna dac lajka, przewinąć bądz zablokowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To bezmózgi szukające lajków. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingrid
16 minut temu, Gość gość napisał:

O forach napisałam ogólnie już nie czepiam się słówek i nie opowiadaj że nie nie brylujesz na kafe, bo zaraz się pewnie dowiemy że zagladasz tu raz na 5 lat dla beki i w ogóle nie wiesz co to kafeteria tymczasem to jest kolejny twój wpis

 

owszem odzywasz się chamsko i to jest na przykład chamska odzywka. W towarzystwie też tak się odzywasz do rozmówców? No przecież to twoim zdaniem nie jest chamskie. FAJNE masz pojęcie kultury słowa.

Napij się meliski i popracuj nad sobą, bo dalej agresja z ciebie kipi, a kultura wypowiedzi u ciebie wręcz leży. Zaczniesz się normalnie odzywać agresorko to możemy gadać.

 

W dalszym ciagu nie znasz znaczenia slowa brylowac 

Zagladam czesciej niz na 5 lat , moze raz na dwa tygodnie i doskonale wiem co to kafeteria.  

Nie obracam sie w towarzystwie takich gluptasow  jak ty , wiec rozmowy wygladaja  inaczej  

Wez 10 glebokich oddechow  bo widze ze ci nerwy  szybko  puszczaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Ingrid napisał:

W dalszym ciagu nie znasz znaczenia slowa brylowac 

Zagladam czesciej niz na 5 lat , moze raz na dwa tygodnie i doskonale wiem co to kafeteria.  

Nie obracam sie w towarzystwie takich gluptasow  jak ty , wiec rozmowy wygladaja  inaczej  

Wez 10 glebokich oddechow  bo widze ze ci nerwy  szybko  puszczaja 

Sorki, to nie do mnie ale raczej tobie nerwy puszczają i nie ma znaczenia że nie zadajesz się z "głuptasami" więc ich nie obrażasz, to ci nie daje prawa wyzwania kogoś od kurzych móżdżkow zwłaszcza, że to ty się skompromitowałaś, bo dziewczyna zażartowała z tym rokiem i czarno na białym to widać, a nawet jeżeli nie zrozumiałaś to nie powinnaś się tak odzywać tylko dlatego, że właśnie puściły ci nerwy. Argumentacja, że obrażasz ją bo jest twoim zdaniem głupia jest po prostu słaba. Zobacz sobie na jej pierwszy wpis. Nic takiego nie napisała, raczej pół żartem odpisała, a ty już wielce nastroszona i bojowo nastawiona wylatujesz z wielkimi wywodami i obrażaniem jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Zastanawiam się, że ludzie w ogóle mają na to czas i chęci. Miałam przez moment Insta, miałam tam wstawiać zdjęcia makijaży, ale po tym jak zaczęły mnie obserwować jakieś Arabusy to dałam sobie spokój. 

Mam za to fb. Co jakiś czas usuwam ludzi, z którymi nie mam kontaktu od roku i dalej. Te same osoby potrafią mnie zapraszać po 3 razy do znajomych. Po co? Nie składamy sobie życzeń, na ulicy byśmy się nie poznali, ale ktoś jest tak bardzo ciekawy jak żyję? Rozważam usunięcie wszystkiego. To jest takie przerażające, że ktoś ma Cię dosłownie na wyciągnięcie ręki i może napisać w każdej chwili. A prawdziwych przyjaciół masz może z 2. 

Ja mam fb i insta biznesowego, do tego wstawiam zdjęcia z wycieczek,podróży i mam na to czas , a nawet lubię. Tylko moja grupa docelowa jest konkretna. Rozni ludzie mnie obserwują, ale o to chodzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taki typ ludzi którzy lubią pokazywać gdzie byli, co mają, jak wygląda ich codzienność, jakie prowadzą życie na bogato ohh ohh co ja to nie jestem ... 🙂 

Wydaje mi się że po to właśnie stworzyli insta i fb. Do wrzucania zdjęć i informacji o sobie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja z tym nie mam problemu. Fakt przyjaciół mam dwóch, ale znajomych wielu i lubię wiedziec co u nich. Kto mnie denerwuje tego zablokuje. Poza tym na fb łatwo śledzić nowości które mnie interesują, oglądam webinary,  biorę w nich udział. Mam informację o wydarzeniach w mojek okolicy, dostęp do tego. Mam codzienne update ze szkoly dziecka. Grupy na fb tez są fajne. Na messengerze tez mam grupę pracowniczą, grupę z moimi znajomymi i rodzina. 

Kazdy wykorzystuje media społecznościowe jak umie i lubi. Dla mnie to praktyczne okienko na świat. Zdjęcia znajomych lubię, dzieci tez. Czasem sama cos wrzucę od swieta. Dzięki temu odswiezylam kilka kontaktów z młodości. Na instagramie zdobyłam kilka fajnych kontaktów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po to jest fb i insta. To są takie portale społecznościowe i temu służą. Nie ma się co zastanawiać, co to ma na celu, bo pewnie nie ma nic wielkiego. To tylko portal i po to jest. Nie chcesz oglądać, nie korzystaj. Naprawdę fb i insta nie są obowiązkowe. Serio, nie są. Nie podoba się nie korzystaj, a nie obrabiaj zadki komuś na kafe. Co parę dni pokazuja się tu takie tematy. Fb, to fb. Taki jest. Zawsze możesz go zamknąć i pocieszenie szukać tu na kafe. Tu zdjęć się nie wstawia, więc będziesz zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

Mnie raczej dziwi po co prasują te śpioszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Kupa napisał:

Mnie raczej dziwi po co prasują te śpioszki?

Żeby mieć zapiernicz i narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Założyć konto na portalu w którym pokazujesz swoje życie i mieć pretensje, że inni interesuja się twoim życiem. Złoto 🤣 żelazna logika, nie ma co 

Laska chciala pokazywac swoja  prace a nie swoje zycie i liczyla na to , ze zainteresuja sie nia osoby ktore maja podobne hobby lub pracuja przy makijazu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×