Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hej hej Renia

Katering dietetyczny Wawa

Polecane posty

Gość hej hej Renia

Nowy rok nowa ja

Dziewczyny chcę schudnąć 8 kg. Szukam cateringu dietetycznego w Warszawie. Na kafeterii było trochę wątków o tym, ale stare. Szukam aktualnych rekomendacji firm pudełkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia Minia

Zdecydowanie polecam Fitness Catering 🙂 maja dużo opcji, jedzenie bardzo dobre, fajnie zróżnicowane posiłki 😉 a teraz przy wyborze dłuższego terminu zamówienia można skorzystać z konsultacji i prowadzenia dietetyka co też jest fajna opcja bo u konkurencji tego nie ma 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyza

Miód Mailna ma dobre opinie u mnie w firmie, ale ja nie korzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia Retro

Polecam Ci przejść na dietę wegetariańską/wegańską, bo wtedy nawet jeśli zjadasz dużo kalorii to i tak chudniesz. To mięso i tłuszcze pochodzenia zwierzęcego tuczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka JJ

Ja korzystałam z cateringu Miód Malina (detoks sokowy) przed sylwestrem, bo szliśmy w sylwestra na wesele i nie dopinałam się w żadną ...enkę z lata. Po 7 dniach detoksu jakies 4 kg poszło w dół głównie z brzucha, był płaski jak przed ciążą 🙂 zastanawiam się czy nie zostać na nim trochę dłużej tzn wrócić do niego. Bo oczyszcza bardzo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia Retro

Ha, mówiłam, że gdy się z mięsa zrezygnuje to efekty są od razu! Polecam, wypróbuj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Detoks sokowy super sprawa ale chyba trzeba być na nim dłużej niż 7 dni, bo inaczej wróci jojo, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak jeśli się jest na diecie sokowej to nie można nagle zacząć jeść normalnie, bo wszystko wróci. Po diecie sokowej warto zamówić niskokaloryczną i powoli wprowadzać produkty stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca wszystko wróci. Jeśli się stopniowo wchodzi w temat, a potem stopniowo wychodzi, to właściwie nie nadrabia się. Przynajmniej u mnie też tak było z miód maliną. Co prawda ja po detoksie 7 dniowym byłam Marlenka, a potem przeszłam na dietę 1600 kcal zgodnie z zapotrzebowaniem. Schudłam i teraz jestem na 1500 kcal i dalej waga w dół. Na początku było ciężko, ale dziś to już na spokojnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dieta z Miód Malina jest naprawdę świetna. U mnie sprawdza się rewelacyjnie. Przede wszystkim nie chodzę głodna a waga leci. Nauczyłam się jeść co 3 godziny i nie jem słodyczy. Dla mnie to prawdziwy sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za waszą radą zamówiłam sobie miesiąc diety pudełkowej z Miód Malina i jestem bardzo zadowolona. Jedzenie jest smacznae, dostawa na czas a ja nie chodze głodna. Długo broniłam się przed dietą ,bo bałam się, że padnę z głodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×