Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cooo

Dlaczego kobiety uważają Vina Diesla i Jasona Statham za przystojny

Polecane posty

Gość ŁYSY78

80% ?

Chyba tak źle nie mamy 🙂

Najgorzej mają rudzielce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyhey
1 minutę temu, Gość heyhey napisał:

myślę "twarz janusza" i pierwsze co mi się pojawia przed oczyma to:

- masakryczne zakola,

- choyyowy wąs,

- wąskie usta, wręcz niteczki,

-wielki krzywy nochal z garbem,

- małe oczka blisko siebie osadzone,

- żółte żębiska,

- dziury na ryju po trądziku lub sam trądzik

i jeszcze takie sine popękane naczynka i rumień na policzkach i nosie jak u alkoholika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78

Straszny jest ten opis Janusza. Dobrze że ja tak nie wyglądam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

Nie rozumiem czemu wąskie usta u faceta to wada.

A co, facet ma mieć wielkie wary obciągary? Wielkie usta to domena kobiet, u faceta wygląda to peeedalsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyhey
1 minutę temu, Gość Tom napisał:

Nie rozumiem czemu wąskie usta u faceta to wada.

A co, facet ma mieć wielkie wary obciągary? Wielkie usta to domena kobiet, u faceta wygląda to peeedalsko

moim zdaniem zbyt wąskie usta u faceta też wyglądają kiepsko...w dodatku choyyyowo się z takim całuje. Wiem bo przerabiałam temat z kilkoma takimi. Lepiej całują Ci co mają te wargi pełniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Raczej wąskie usta u kobiety to wada bo powinny być wary obciągary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 2.01.2020 o 22:39, Gość Mechanik napisał:

Ale z tych trzech grup zdecydowanie najwięcej kobiet nie lubi łysych

Myślę że łysych nie lubi co najmniej 80% kobiet do tego stopnia że nigdy by się z takim nie związały

Łysi mają na rynku matrymonialnym niezwykle ciężko w porównaniu do włochatych

Piszesz o swoim otoczeniu, czyli gimnazjalistkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Jak łysy facet jest wysoki (dla mnie wysoki to minimum 185 cm) i nie jest spasiony to i z twarzy nie musi być jakimś gogusiem żeby miał powodzenie.

Mnie osobiście Vin Diesel się podoba ale chyba jest zajęty 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Piszesz o swoim otoczeniu, czyli gimnazjalistkach. 

no właśnie, łysy facet potrafi być mega seksowny o ile ma łady kształt czaszki i  męskie rysy twarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergerg

tak to prawda, ci dwaj goscie sa kreowani jako typowi samcy alfa, sto meskosci, mysle ze wplywa ta opinia na to, ze graja zazwyczaj twardzieli w filmach, wiec kobiety ich tak postrzegaja, odwaznych, konkretnych, r00chaczy .. do tego w realu sa bogaci i znani wiec wiadomo ze kazda panienka ma mokro na ich widok

nie ulega jednak watpliwosci, ze gdyby ci dwaj panowie nie byli aktorami a zwyklymi ludzmi, co pracuja np w magazynie (ale ten sam wyglad) to by nie mieli praktycznie zadnego powodzenia.. moze cos tam by r00chali, ale to jakies pewnie blazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gergerg napisał:

tak to prawda, ci dwaj goscie sa kreowani jako typowi samcy alfa, sto meskosci, mysle ze wplywa ta opinia na to, ze graja zazwyczaj twardzieli w filmach, wiec kobiety ich tak postrzegaja, odwaznych, konkretnych, r00chaczy .. do tego w realu sa bogaci i znani wiec wiadomo ze kazda panienka ma mokro na ich widok

nie ulega jednak watpliwosci, ze gdyby ci dwaj panowie nie byli aktorami a zwyklymi ludzmi, co pracuja np w magazynie (ale ten sam wyglad) to by nie mieli praktycznie zadnego powodzenia.. moze cos tam by r00chali, ale to jakies pewnie blazy

wiesz, można być  męskim facetem nawet będąc magazynierem. Znam konkretnego, meskiego uprawiajacego sporty walki, który był zwykłym , mało zarabiajaćym urzędnikiem w jakimś smiesznym urzędzie. I nawet nie był ładny z twarzy- cała cera na obu policzkachw dziurach po zakażeniu gronkowcem w szieciństwie. A panny w kolejce do niego stały, bo bardzo mało jest teraz męskich z charakteru facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×