Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiktoria

Fajerwerki, o co chodzi ?

Polecane posty

Gość Wiktoria

Witajcie,

O co chodzi z tą negatywną nagonka na fajerwerki ? Wybaczcie ale obrońcom piesków w głowie się poprzewracała ? "Bawiłam się" z dwoma psami z dwóch różnych domów podczas Sylwestra i nic złego nie działo się. Jeden ze znanych mi psów boi się burzy więc proszę pomóżcie mi zakazać i zabraniać występowania burzy . Gdzie mogę zgłosić się w sprawie śmiercionośnej burzy ??? Proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

juz po wszystkim, sylwester był dwa dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A Ty aż tak głupia jesteś że nie potrafisz zrozumieć że burzy nie da się uniknąć a fajerwerków tak? Czy próbowałaś być zabawna ale nie wyszło? I nie chodzi tu o wystrzaly raz do roku o północy tylko bezmyślne strzelanie przez tydzień takich jak Ty którzy nie widzą w tym nic złego. Obyś nigdy nie musiała martwić się o swoje niepełnosprawne dziecko dla którego taki hałas to straszne przeżycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika

Ludzie popadają w paranoję. Jeśli wasze psy tylko żrą i srają polecam posłać na likwidację szczurów, bo powoli robią się plagi. Choć w jednym będą pożyteczne , bezużyteczne gownonosne śmieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika

Ludzie popadają w paranoję. Jeśli wasze psy tylko żrą i srają polecam posłać na likwidację szczurów, bo powoli robią się plagi. Choć w jednym będą pożyteczne , bezużyteczne gownonosne śmieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szkoda że takie śmieci jak Ty się rozmnażają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A pozabijane ptaki na chodnikach panienka widziała? W ogóle strasznie jesteś oganiczona,tłumaczyć tak oczywistą rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea

A widziała pani glodujacych ludzi w Afryce ? Może zamiast tracić czas na walkę z petardami swoją energie, która pozytkujecie włożycie w globalizm, który nas nie długo zniszczy. Tam bardziej się przysluzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też to śmieszy. Cholerni psiarze. Powinien być zakaz trzymania psów w mieście!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mam pytanie. Dlaczego 5, 10,15 lat temu nie narzekaliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Też to śmieszy. Cholerni psiarze. Powinien być zakaz trzymania psów w mieście!!!

 

Dokładnie się zgadzam. Zakaz trzymania psów w mieście, a szczególnie w blokach! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booo

wejdz w internet chocby i zobacz zdjecia - dziesiatki  martwych ptakow zbieranych na ulicach.  I co uwazasz, ze jak zakazesz psow w miescie to  nie ma wokol parkow w ktorych zyja ptaki i drobne zwierzeta,? Jesli w poblizu sa tereny lesne, to juz w ogole katastrofa, bo zwierzeta wpadaja w panike, biegna przed siebie, gina Wracalam do domu po 2, jeszcze strzelali, mieszkam w miescie ale blisko lasku  wadzialam lisa, ktory biegal jak oszalały miedzy domami, obijal sie o sciany, zupelnie zdezorientowany. Straszny widok. A od durnych fajerwerkow wybuchl Niemczech pozar, kilkadziesiat zwierzat spalilo sie zywcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Ja akurat mam psy, które nie mają problemu z fajerwerkami. Ale są jeszcze ptaki i wiele innych zwierząt. Problem polega na tym, ze ludzie nie mają umiaru. Mieszkam na wsi i tutaj już cztery dni przed sylwestrem sie zaczyna. Hałas straszny a efekty wizualne słabe, bo ludzie kupują w większości najtansze i najmniej atrakcyjne fajerwerki. 

Wśród ludzi tez jest mnóstwo wypadków, pozarow. Czy to jest tego warte? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość booo napisał:

wejdz w internet chocby i zobacz zdjecia - dziesiatki  martwych ptakow zbieranych na ulicach.  I co uwazasz, ze jak zakazesz psow w miescie to  nie ma wokol parkow w ktorych zyja ptaki i drobne zwierzeta,? Jesli w poblizu sa tereny lesne, to juz w ogole katastrofa, bo zwierzeta wpadaja w panike, biegna przed siebie, gina Wracalam do domu po 2, jeszcze strzelali, mieszkam w miescie ale blisko lasku  wadzialam lisa, ktory biegal jak oszalały miedzy domami, obijal sie o sciany, zupelnie zdezorientowany. Straszny widok. A od durnych fajerwerkow wybuchl Niemczech pozar, kilkadziesiat zwierzat spalilo sie zywcem.

. EkoTerroryzm Zabija więcej ludzi. Kochajacy zwierzęta są chamscy i agresywni zdepczą człowieka w imię ptaszka, kotka, pieska. Człowiek jest istota najważniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja moim dzieciom powiedziałam ze nie chce widzieć żadnego zwierzęcia w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja moim dzieciom powiedziałam ze nie chce widzieć żadnego zwierzęcia w domu!

I co, oddałaś dzieci do schroniska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

I co, oddałaś dzieci do schroniska?

Pieska oddałam. Dzieci to istoty ludzkie gdybys nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pieska oddałam. Dzieci to istoty ludzkie gdybys nie wiedziała.

Czlowiwk to tez zwierze, gdybys nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość
37 minut temu, Gość Gosc napisał:

. EkoTerroryzm Zabija więcej ludzi. Kochajacy zwierzęta są chamscy i agresywni zdepczą człowieka w imię ptaszka, kotka, pieska. Człowiek jest istota najważniejsza!

Jakieś przykłady? Swiat by się zawalił gdyby miliony nie szły z hukiem w powietrze? A może taka kase lepiej przeznaczyć na glidujace dzieci, jak już tak się o ludzkość martwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość
1 minutę temu, Gość Też gość napisał:

Jakieś przykłady? Swiat by się zawalił gdyby miliony nie szły z hukiem w powietrze? A może taka kase lepiej przeznaczyć na glidujace dzieci, jak już tak się o ludzkość martwisz.

"Glodujace dzieci"  mialo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

czlowiek jest zwierzęciem ? Może ty, ale nie ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O rany, wolność jest i odkąd pamiętam w sylwestra ludzie świętowali zawsze poprzez puszczanie fajerwerków i nie było problemów, teraz eko-...om poprzewracało się zupełnie w głowach. To może w ogóle wprowadzmy zakaz jedzenia mięsa, picia mleka itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

O rany, wolność jest i odkąd pamiętam w sylwestra ludzie świętowali zawsze poprzez puszczanie fajerwerków i nie było problemów, teraz eko-...om poprzewracało się zupełnie w głowach. To może w ogóle wprowadzmy zakaz jedzenia mięsa, picia mleka itp. 

No i latania samolotami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

A Ty aż tak głupia jesteś że nie potrafisz zrozumieć że burzy nie da się uniknąć a fajerwerków tak? Czy próbowałaś być zabawna ale nie wyszło? I nie chodzi tu o wystrzaly raz do roku o północy tylko bezmyślne strzelanie przez tydzień takich jak Ty którzy nie widzą w tym nic złego. Obyś nigdy nie musiała martwić się o swoje niepełnosprawne dziecko dla którego taki hałas to straszne przeżycie. 

 

3 godziny temu, Gość Gość. napisał:

Mieszkam na wsi i tutaj już cztery dni przed sylwestrem sie zaczyna. Hałas straszny a efekty wizualne słabe, bo ludzie kupują w większości najtansze i najmniej atrakcyjne fajerwerki.

Takim idio/tom jak autorka nie wytłumaczycie, bo tego typu ludzie, albo sami walą innym pod nogi petardami, albo jedyne co znają, to przepiękne sztuczne ognie, które oglądają przez góra 20 minut. Fajerwerki, fajerwerki. Ciekawe, czy byłaby jedna z drugą taka mądra, jakby jej taką petardą hukową pod oknem 4 stycznia je/bnąć jak jest skupiona obroną fajerwerków na kafe. Zmiana frontu o 180%

21 minut temu, Gość Gość napisał:

O rany, wolność jest i odkąd pamiętam w sylwestra ludzie świętowali zawsze poprzez puszczanie fajerwerków i nie było problemów, teraz eko-...om poprzewracało się zupełnie w głowach. To może w ogóle wprowadzmy zakaz jedzenia mięsa, picia mleka itp. 

Tak, puszczanie fajerwerków, a nie zabawę petardami. Wychyl nos z poza kafe, to może rozróżnisz jedno od drugiego.

7 godzin temu, Gość booo napisał:

A od durnych fajerwerkow wybuchl Niemczech pozar, kilkadziesiat zwierzat spalilo sie zywcem.

W Niemczech? Ja daleko nie musiałam szukać. Pół km od mojego domu, ktoś wrzucił petardę do kontenera. Ktoś to próbowal gasić, ale mu się nie udało i wezwał straż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

czlowiek jest zwierzęciem ? Może ty, ale nie ja. 

Wiara czyni cuda, biologię mozna przespać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Wika napisał:

Ludzie popadają w paranoję. Jeśli wasze psy tylko żrą i srają polecam posłać na likwidację szczurów, bo powoli robią się plagi. Choć w jednym będą pożyteczne , bezużyteczne gownonosne śmieci. 

Ty też tylko żresz i srasz. I pordukujesz masę śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość Gosc napisał:

czlowiek jest zwierzęciem ? Może ty, ale nie ja. 

Skończyłaś podstawowe, czy tylko do kościółka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie spokojnie... Kupiłem fajerwerek za £450 wiec ...lalem za tych co nie mogli 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Skończyłaś podstawowe, czy tylko do kościółka? 

A twoje zwierzęta jaką szkołę skończyły? Ze są lepsze od ludzi z podstawowym wykształceniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Fajerwerki, o co chodzi?

Może o to?

   http s:// www. wiocha. pl/ absurdy.2

Usunąć spacje proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×