Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ehh

Brak energii w ciazy

Polecane posty

Gość Ehh

Witajcie drogie Panie, 

Jestem w 30 tyg ciazy, od kilku dni tylko bym lezala 😩 nie wiem czy to od pogody, ale do tej pory bylo ok. A teraz siedze i oczy mi sie zamykają. To moja druga ciąża, w pierwszej mialam za wysokie cisnienie, dlatego kawę odstawilam calkowicie choc teraz cisnienie mam dobre. Jak Wy radzilyscie sobie z takim spadkiem energii? Macie jakies sposoby? Bo juz sama na siebie sie denerwuje, zrobie tylko to co musze, poogarniam z grubsza w domu, obiad i nic wiecej. Dodam, ze mam anemie, lekarz mowil, ze przez to też moge byc oslabiona. Wczesniej wychodzilam z synkiem na spacery, a dzis u nas wichura a maly zakatarzony wiec kisimy sie w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

Ja mam to samo.

Tylko bym spala

A pracuje na pelny etat plus koncze drugie studia i w ogole nie mam ochoty na nauke bo oczy mi sie zamykaja non stop.

Zmuszam sie do wstania z lozka, ale czasem ciezko.

23 tydzien 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A tsh w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, tsh ok, jedynie hemoglobina niska i kilka parametrow z tym powiazanych. Do tej pory wszystko bylo dobrze a od kilku dni najchetniej przechodzilabym tylko z lozka na kanape 😉 to moja druga ciaza, w pierwszej tak nie mialam, mam nadzieje, ze to przez pogode. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja sobie radziłam mężem:) Ale z reguły po kilku dniach odpoczynku wracały mi siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×