Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dowiedziałam się o ciąży zaraz po sylwestrze, na którym piłam alkohol.

Polecane posty

Gość Gość

Od rana wiem o 5 tygodniu ciąży, wcześniej zrobiłam test na potwierdzenie. Tak, nie było to planowane (niby będę teraz miała te 28 lat, ale nawet nie mamy ślubu i i tak nie planowaliśmy jeszcze dzieci). Nie wiedziałam do ostatniej chwili. W nowy rok miałam dostać miesiączkę, która nie przyszła. W święta się u nas nie pije, ale w sylwestra napiłam się piwa i z 2 kolejki wódki. Zachodzę w głowę, czy odbije się to jakoś na tym etapie na rozwoju dziecka? Wstyd mi było pytać lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ktoś

Na tym etapie ciąży nie ma jeszcze łożyska i pępowiny i dziecko nie pobiera jeszcze składników od matki. Ma do tego ciałko żółte. Także spokojnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziękuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Spokojnie, dziecko na tym etapie jest dobrze chronione i jeśli samo z siebie nie ma wad przez które dojdzie do poronienia, to ciąża się utrzyma i wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnóstwo kobiet jest w takiej sytuacji. Ja tez bylam. Z tym, ze dwa razy bylam wstawiona i tez caly ten czas paliłam. Jak tylko sie dowiedzialam o ciąży to ani razu nie wypilam i nie zapaliłam. Dziecko jest zdrowe, ale też sie bardzo bałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Od rana wiem o 5 tygodniu ciąży, wcześniej zrobiłam test na potwierdzenie. Tak, nie było to planowane (niby będę teraz miała te 28 lat, ale nawet nie mamy ślubu i i tak nie planowaliśmy jeszcze dzieci). Nie wiedziałam do ostatniej chwili. W nowy rok miałam dostać miesiączkę, która nie przyszła. W święta się u nas nie pije, ale w sylwestra napiłam się piwa i z 2 kolejki wódki. Zachodzę w głowę, czy odbije się to jakoś na tym etapie na rozwoju dziecka? Wstyd mi było pytać lekarza..

Nie chce mi sie wierzyc. Przeciez kazdy kto wspolzyje i ma slaba atykoncepcje typu gumki i npr, to zawsze robi test przed imprezami z alkoholem! W jakim ty swiecie zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W swieta wypilam moze ze 3 lampki wina, a 2 stycznia test wyszedl wreszcie pozytywny. Teraz moje szczescie ma 3,5 roku zdrowy 🙂 nie martw się, bedzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
59 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie chce mi sie wierzyc. Przeciez kazdy kto wspolzyje i ma slaba atykoncepcje typu gumki i npr, to zawsze robi test przed imprezami z alkoholem! W jakim ty swiecie zyjesz?

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie chce mi sie wierzyc. Przeciez kazdy kto wspolzyje i ma slaba atykoncepcje typu gumki i npr, to zawsze robi test przed imprezami z alkoholem! W jakim ty swiecie zyjesz?

Ano w takim, że od grudnia 2017 r odkąd jesteśmy razem używamy gumek bez żadnych przygód,  więc sylwester nie skłonił mnie do zastanawiania się, czy aby mogę się napić, bo może jestem w ciąży...skoro przez 2 lata nie byłam 😉 Do tej pory nie wiem, jak się to stało, poza używaniem tych gumek jak zwykle. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos tam
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ano w takim, że od grudnia 2017 r odkąd jesteśmy razem używamy gumek bez żadnych przygód,  więc sylwester nie skłonił mnie do zastanawiania się, czy aby mogę się napić, bo może jestem w ciąży...skoro przez 2 lata nie byłam 😉 Do tej pory nie wiem, jak się to stało, poza używaniem tych gumek jak zwykle. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Nie przejmuj się, tu 3/4 matek wpadło, a z innych się śmieją z tego samego powodu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Moja koleżanka poczęła dziecko w andrzejki, (jeśli chodzi o wątek obyczajowy to ze swoim dawnym byłym, wrócili do siebie kilka dni wcześniej) i też na pewno nie na trzeźwo, impreza sylwestrowa też potem była. dziecko jest zdrowe jak byk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indyk
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Ano w takim, że od grudnia 2017 r odkąd jesteśmy razem używamy gumek bez żadnych przygód,  więc sylwester nie skłonił mnie do zastanawiania się, czy aby mogę się napić, bo może jestem w ciąży...skoro przez 2 lata nie byłam 😉 Do tej pory nie wiem, jak się to stało, poza używaniem tych gumek jak zwykle. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

no wreszcie doczekałaś się ciąży ,może teraz chłopak ci się oświadczy. Nie każda ma tyle szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×