Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbrzuchacona:(

Przespalam sie z tesciem a teraz jestem w ciaży!!!! Co robić??

Polecane posty

Gość zbrzuchacona:(

to bylo w grudniu, ale jeszcze przed świętami, w jego imieniny. mieliśmy oboje tam nocowac, ale maz w trakcie imprezy dostal pilne wezwanie do pracy i musiał szybko jechać... postanowiliśmy że ja zostanę na noc u tesciow, a on mnie odbierze następnego dnia. i tak się stało, ale przedtem w środku nocy przyszedł do mnie teść, popiliśmy trochę na rozluźnienie, a potem zaczął mnie całować po szyi i rozbierać. poddałam się temu, bo teść jest jeszcze młody (nie ma nawet 50 lat) i przystojny. nie wiem co we mnie wstąpiło, ale pieścił moje piersi a potem we mnie wszedł. bez zabezpieczenia. a teraz miałam dostac okresu ale nie dostałam i zrobiłam test. pokazał dwie kreski. czy powinnam powiedzieć mężowi co się stało? wtedy mnie znienawidzi, ale będę w zgodzie ze swoim sumieniem. ale na pewno ode mnie odejdzie i znienawidzi też ojca. co byście zrobili nam moim miejscu? przepraszam że nieskładnie ale jestem zdenerwowana.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Coraz glupsze te prowokacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość zbrzuchacona:( napisał:

to bylo w grudniu, ale jeszcze przed świętami, w jego imieniny. mieliśmy oboje tam nocowac, ale maz w trakcie imprezy dostal pilne wezwanie do pracy i musiał szybko jechać... postanowiliśmy że ja zostanę na noc u tesciow, a on mnie odbierze następnego dnia. i tak się stało, ale przedtem w środku nocy przyszedł do mnie teść, popiliśmy trochę na rozluźnienie, a potem zaczął mnie całować po szyi i rozbierać. poddałam się temu, bo teść jest jeszcze młody (nie ma nawet 50 lat) i przystojny. nie wiem co we mnie wstąpiło, ale pieścił moje piersi a potem we mnie wszedł. bez zabezpieczenia. a teraz miałam dostac okresu ale nie dostałam i zrobiłam test. pokazał dwie kreski. czy powinnam powiedzieć mężowi co się stało? wtedy mnie znienawidzi, ale będę w zgodzie ze swoim sumieniem. ale na pewno ode mnie odejdzie i znienawidzi też ojca. co byście zrobili nam moim miejscu? przepraszam że nieskładnie ale jestem zdenerwowana.

 

 

 

No i teściowa będzie Ci zazdrościć tej ciąży, albo co gorsza teść, albo mąż!😲😲😲🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To samo miałam napisać- przynajmniej teśc nie będzie Ci ciąży zazdrościł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbrzuchacona:(

To nie jest śmieszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbrzuchacona:(

To nie jest śmieszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość zbrzuchacona:( napisał:

To nie jest śmieszne. 

Jest 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mąż jest podobny do swojego ojca, to się nie wyda 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada

Nic nie mów NIKOMU ,teściowi też nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarira

Synek męża będzie jego braciszkiem .Super układ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna

Przecież to te same geny. Nawet jak będzie podobny do biologicznego ojca to nikt sie nie zdziwi, bo pomysłu, że do dziadka. Wszystko zostaje w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a dupcia odłogiem leży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość Gość napisał:

No i teściowa będzie Ci zazdrościć tej ciąży, albo co gorsza teść, albo mąż!😲😲😲🤣🤣

Zapomniałaś o szwagierce, bratowej, siostrze, koleżance i pani z kiosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie przejmuj się, przecież wszystko zostaje w rodzinie🤣

Jeśli to nie prowo, to niezła patola. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Oj życia nie znacie. Ja rozumiem, że niektóre tematy to PROWO, ale czy Wy naprawdę myślicie, że coś takiego nie mogło się wydarzyć??

Kiedyś moja koleżanka wyznała mi, bo miała strasznego moralniaka, że przespała się z wieloletnim partnerem swojej mamy. Od tamtej pory nie mogłam na nią spojrzeć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Zapomniałaś o szwagierce, bratowej, siostrze, koleżance i pani z kiosku.

I psie 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×