Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bicku

Uwaga, krótka rozprawka pseudofilozoficzna. Czy odpad matrymonialny miałby według was szanse na biały związek? Pytanie głównie do kobiet

Polecane posty

Gość Bicku

Bo jestem gotów całkowicie zrezygnować z wszelkiej erotyki by poznać religijną kobietę pełną dobroci i miłości i poczuć tą kobietę w sensie bycia z nią w związku,  przyjaźni,  duchowości, uczuć.  Kontakt fizyczny ograniczyłby się do przytulania i podawania ręki.  Pocałunki to raczej nie,  bo to juz by chyba brzydziło kobietę,  żeby się nawet całować ze mną w policzek. 

Tak, wiem,  ze to dziwne ale co ja mam zrobic jako jeszcze dość młody praviczek lecz już nie nastolatek a jak tak dalej pójdzie to umrę samotny w dole z wapnem.  

Ja juz naprawdę o żadnych bliskich stosunkach nie marze,  dałem sobie z tym spokój bo to nie dla mnie.  Chcę odkryć sferę duchową i znaleźć przyjaciółkę,  bo nigdy takiej nie miałem. 

No i jest też problem,  że nawet jakby nie było nic zbyt intymnego między nami to i tak musiałbym się jako tako podobać kobiecie,  przynajmniej jej nie brzydzic z wyglądu.  A to może nie być łatwe.  i myślę,  że na odwrót tez,  ona tez by chciała by się potencjalnemu mężczyznie podobać psychicznie i fizycznie,  bo jaka kobieta niby by nie chciała?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Tam takie gadanie, w głębi duszy masz nadzieję że by ci z czasem popuściła. Przyznaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicu

Chyba cię poyebalo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyty

odpady są chciane, używane i cenione, za nie się płaci i to dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Nie ma co zaprzeczać, to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość ccc napisał:

Tam takie gadanie, w głębi duszy masz nadzieję że by ci z czasem popuściła. Przyznaj się.

Nie mam nadzieji,  możecie mnie nazywać bez-nadziejnym. 

Przed chwilą, Gość tyty napisał:

odpady są chciane, używane i cenione, za nie się płaci i to dużo!

No więc może złego słowa użyłem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doremi
5 godzin temu, Gość Bicku napisał:

Bo jestem gotów całkowicie zrezygnować z wszelkiej erotyki by poznać religijną kobietę pełną dobroci i miłości i poczuć tą kobietę w sensie bycia z nią w związku,  przyjaźni,  duchowości, uczuć.  Kontakt fizyczny ograniczyłby się do przytulania i podawania ręki.  Pocałunki to raczej nie,  bo to juz by chyba brzydziło kobietę,  żeby się nawet całować ze mną w policzek. 

Tak, wiem,  ze to dziwne ale co ja mam zrobic jako jeszcze dość młody praviczek lecz już nie nastolatek a jak tak dalej pójdzie to umrę samotny w dole z wapnem.  

Ja juz naprawdę o żadnych bliskich stosunkach nie marze,  dałem sobie z tym spokój bo to nie dla mnie.  Chcę odkryć sferę duchową i znaleźć przyjaciółkę,  bo nigdy takiej nie miałem. 

No i jest też problem,  że nawet jakby nie było nic zbyt intymnego między nami to i tak musiałbym się jako tako podobać kobiecie,  przynajmniej jej nie brzydzic z wyglądu.  A to może nie być łatwe.  i myślę,  że na odwrót tez,  ona tez by chciała by się potencjalnemu mężczyznie podobać psychicznie i fizycznie,  bo jaka kobieta niby by nie chciała?  

Podaj namiary na siebie 🙂 Na pewno będzie odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
15 minut temu, Gość doremi napisał:

Podaj namiary na siebie 🙂 Na pewno będzie odzew.

Czy ja wiem, jakby miał być to już by dawno był. Od pradawnych czasów juz w zasadzie nikogo nie szukam, czy w ogóle kiedyś szukałem? Kiedyś pisałem z dziewczynami na gadu gadu, chwalily czasem mój styl pisania i... nic z tego nigdy się nie zrodziło,  tzn. nie doszło nigdy do randki.  portale randkowe tez są bezużyteczne.  Nie ma jak poznać.  Ogólnie to klapa.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyty

nie podejmujesz inicjatyw, nie masz efektów

 

gg to zamierzła era i nie nagabuj obcych

A w życiu - wspolna praca szkoła zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co kobiecie niereprezentacyjny odpad męski do białego związku? Lepszy przystojny gej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyuy

nadziei, jedno i, bez j

 

jestes slaby w słowach a chcesz sie wydac atrakcyjnym partnerem za ich pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyuy

.Ale napisz, po co ty kobiecie? Jesli ona chce sobie żyć sama i tak sobie egzystuje wolna i swobodna, to po co jej ty?

nie ma miedzy kobieta a mezczyzna przyjazni bez seksu,

 

Po co ma sie z toba liczyc, spelniac twoje potrzeby i pragnienia? w imie czego? jakie TY spelnisz jej potrzeby i pragnienia?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doremi
21 godzin temu, Gość Bicku napisał:

Czy ja wiem, jakby miał być to już by dawno był. Od pradawnych czasów juz w zasadzie nikogo nie szukam, czy w ogóle kiedyś szukałem? Kiedyś pisałem z dziewczynami na gadu gadu, chwalily czasem mój styl pisania i... nic z tego nigdy się nie zrodziło,  tzn. nie doszło nigdy do randki.  portale randkowe tez są bezużyteczne.  Nie ma jak poznać.  Ogólnie to klapa.  

Jak byłabym wolna, to byłabym  chętna cię poznać, choć wiem ( po pisaniu), że jesteś lekko szurnięty, no chyba że ktoś pod ciebie się podszył( jedna twoja wypowiedź nie podobała mi się) 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×