Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Życie to jednak jest niesprawiedliwe: moja matka żale życie jadła za trzech, jest gruba ale zdrowa, a ja wiecznie dbająca o o linie lat 30 diagnoza cukrzyca

Polecane posty

Gość Gość

To chyba osoby które nie mają umiaru w jedzeniu, jedzą dużo, słodko i niezdrowo powinny na to zachorować. Life od brutal. Nie życzę mamie tego ale żal mi że karę ponosi nie łasuch a ogarnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Life is brutal, sorry, ten telefon Sony x...ria ma słownik napisany przez wielkiego debyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A cukrzyca którego stopnia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dada

ale mama nie siedziała widocznie 24/24 w necie, hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhvvh

Albo ktoś pali papierosy całe życie i zdrowy, a inny co nigdy nie palił choruje na raka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To chyba osoby które nie mają umiaru w jedzeniu, jedzą dużo, słodko i niezdrowo powinny na to zachorować. Life od brutal. Nie życzę mamie tego ale żal mi że karę ponosi nie łasuch a ogarnięty

No właśnie jesteś zawistna. Lepiej byś się poczuła gdyby Twoja matka była chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

No właśnie jesteś zawistna. Lepiej byś się poczuła gdyby Twoja matka była chora?

Moja mama miała tu posłużyć tylko za przykład. Dotyczy to każdego łasucha. Moja mama kupuje chipsy, ciastka, je tłusto i słodko, słono, bardzo niefajnie.ma 30 kg nadwagi. Mnie moralizuje że nie powinnam jeść słodkiego, mącznych, itd.po czym idzie i wpiernicza pake czipsow. I to uważam za słabe.

Cukrzyca typu 2 u mnie występuje czyli ta przy której się łatwo tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Moja mama miała tu posłużyć tylko za przykład. Dotyczy to każdego łasucha. Moja mama kupuje chipsy, ciastka, je tłusto i słodko, słono, bardzo niefajnie.ma 30 kg nadwagi. Mnie moralizuje że nie powinnam jeść słodkiego, mącznych, itd.po czym idzie i wpiernicza pake czipsow. I to uważam za słabe.

Cukrzyca typu 2 u mnie występuje czyli ta przy której się łatwo tyje

Wiesz, poucza Ciebie, bo jesteś chora... ona nie musi się ograniczać. Wiesz, trochę Cię rozumiem, ale życie w wielu aspektach jest niesprawiedliwe, to się tyczy wszystkiego w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dertyyy

Autorko, ja po 3 porodach zaczelam sie odchudzac i wlasciwie wylaczylam mieso z diety. Teraz mam podwyzszony cukier i powazne problemy ginekologiczne a mam dopiero 34 lata 😞
Po prostu od zawsze nas oszukiwali, ze zdrowe jedzenie to warzywka i owoce ( ktore przewaznie zawieraja duzo cukru, a ten pwooduje cukrzyce) a tak naprawde zdrowe jest tluste mieso ktore syci na dlugo. Ja przez "zdrowa" diete sie pochorowalam, Ty pewnie tez od tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

A ja... Nadciśnienie.... Achhh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×