Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaia

Strasznie mi przykro , ocencie trzezwym okiem prosze

Polecane posty

Gość anka
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dla ciebie nie do pomyślenia jest wylot na weekend, nie? Nie piszemy tu o dwutygodniowych wakacjach w Egipcie, podróżniczko 😆 

Jak nie masz kasy, siedz na pupie w domu i nie osmieszaj się: z tym bagażem, oszczędzaniem na znajomych, sylwester w knajpie od 22 do 2 to tez oszczędność godna Szkota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość anka napisał:

Nie zrozumiesz, nie odpowiadaj, mam cie wiesz gdzie

Przecież to Ty masz zaburzenia na tym polu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość anka napisał:

Jak nie masz kasy, siedz na pupie w domu i nie osmieszaj się: z tym bagażem, oszczędzaniem na znajomych, sylwester w knajpie od 22 do 2 to tez oszczędność godna Szkota.

Weź już się buraczarko nie kompromituj. Co post, to gorsze głupoty piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Przecież to Ty masz zaburzenia na tym polu. 

Tak, a gdzie ty widzisz te zaburzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Weź już się buraczarko nie kompromituj. Co post, to gorsze głupoty piszesz. 

Dlaczego głupoty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość anka napisał:

Jak nie masz kasy, siedz na pupie w domu i nie osmieszaj się: z tym bagażem, oszczędzaniem na znajomych, sylwester w knajpie od 22 do 2 to tez oszczędność godna Szkota.

Mogę nie mieć kasy tak jak teraz nawet do końca życia 😜 Bagaż podręczny i woreczki dla biedoty, here I come. Za tydzień Paryż 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość anka napisał:

Dlaczego głupoty? 

Bo Twoje wypociny są pozbawione sensu. Wybacz ale nie będę Ci po raz setny tłumaczyć jak krowie na granicy bo Ty i tak nic nie kumasz. Dla Ciebie autorka to burak i koniec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość anka napisał:

Tak, a gdzie ty widzisz te zaburzenia?

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, wyciagasz błędne wnioski a Twoje odpowiedzi są totalnie nie na temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo autorka to burak. Jak ktoś tak.kiedyś potraktuje jej mamę,tatę ,babcie to zaraz zmieni zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Mogę nie mieć kasy tak jak teraz nawet do końca życia 😜 Bagaż podręczny i woreczki dla biedoty, here I come. Za tydzień Paryż 😃

Sprzątaczki w Paryżu potrzebne też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo Twoje wypociny są pozbawione sensu. Wybacz ale nie będę Ci po raz setny tłumaczyć jak krowie na granicy bo Ty i tak nic nie kumasz. Dla Ciebie autorka to burak i koniec. 

Dlaczego pozbawione sensu, zdecydowana większość tutaj uważa tak samo jak ja, że autorka to burak, ćwok bez wychowania i kultury. Ty nie rozumiesz i nikt racji ci nie przyznaje, więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, wyciagasz błędne wnioski a Twoje odpowiedzi są totalnie nie na temat. 

Nie masz racji, wszystko jest na temat, tylko dla inteligentnych. Widocznie do nich nie należysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość anka napisał:

Nie masz racji, wszystko jest na temat, tylko dla inteligentnych. Widocznie do nich nie należysz.

Żart roku🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość anka napisał:

Dlaczego pozbawione sensu, zdecydowana większość tutaj uważa tak samo jak ja, że autorka to burak, ćwok bez wychowania i kultury. Ty nie rozumiesz i nikt racji ci nie przyznaje, więc?

Ty tak uważasz a nie większość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szczerze mówiąc to ja bym nie zmieściła rzeczy na wyjazd trzydniowy plus Sylwester w plecak.  I to na dwie osoby.  Nie ma mowy. 🙂 Ale to tak na marginesie tej dyskusji. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość anka napisał:

Nie masz racji, wszystko jest na temat, tylko dla inteligentnych. Widocznie do nich nie należysz.

Ty jedyne co potrafisz, to wyzywac autorkę od buraków, ćwoków etc. Jeżeli wg. Ciebie takie zachowanie oznacza bycie inteligentnym, to zgodzę się z Tobą ja taka "inteligentna" na pewno nie jestem i nie chce być. I kończę tą jałową dyskusje z Tobą, bo szkoda mi czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tez ale buraczki pokoju autorki jada z małą torebeczka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość anka napisał:

Sprzątaczki w Paryżu potrzebne też.

Jestem na utrzymaniu męża, to on jest sprzątaczem w Paryżu 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja tez ale buraczki pokoju autorki jada z małą torebeczka 🙂

Kazdy jedzie z czym mu wygodnie, tylko taki burak jak ty tego nie rozumie, tylko buraki na dwa dni nie potrafia sie efektywnie  spakowac, ludzie oblatani, ktorzy czesto podrozuja, potrafia sie spakowac w plecak czy torbe na dwa dni bez problemu, buraczane Karyny  taszcza bambetle  ze soba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty tak uważasz a nie większość. 

Przecież większość uważa, że autorka to burak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty jedyne co potrafisz, to wyzywac autorkę od buraków, ćwoków etc. Jeżeli wg. Ciebie takie zachowanie oznacza bycie inteligentnym, to zgodzę się z Tobą ja taka "inteligentna" na pewno nie jestem i nie chce być. I kończę tą jałową dyskusje z Tobą, bo szkoda mi czasu. 

Ja nie wyzywam autorki tylko oceniam jej zachowanie na jej własna prośbę. Ona założyła temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja tez ale buraczki pokoju autorki jada z małą torebeczka 🙂

Nie wiem jak oni, ale ja przede wszystkim musiałabym mieć wygodne buty na podróż oraz buty na imprezę.  To samo mąż. A obuwie zajmuje jednak trochę miejsca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
16 minut temu, Gość Olga napisał:

Kazdy jedzie z czym mu wygodnie, tylko taki burak jak ty tego nie rozumie, tylko buraki na dwa dni nie potrafia sie efektywnie  spakowac, ludzie oblatani, ktorzy czesto podrozuja, potrafia sie spakowac w plecak czy torbe na dwa dni bez problemu, buraczane Karyny  taszcza bambetle  ze soba 

Ludzie oblatani, to nie maja takich problemów jak autorka. A Karyny  popieraja autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość anka napisał:

Przecież większość uważa, że autorka to burak.

Nie, część się z nią zgadza a część nie. A burakiem nazywasz ją tylko Ty i podkreślasz to w każdym swoim wpisie. Takie właśnie zachowania świadczą o tym, jakim kto jest człowiekiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Szczerze mówiąc to ja bym nie zmieściła rzeczy na wyjazd trzydniowy plus Sylwester w plecak.  I to na dwie osoby.  Nie ma mowy. 🙂 Ale to tak na marginesie tej dyskusji. 😉

Na marginesie jak juz powiedzialam kazdy inaczej sie nosi, wyjazd autorki byl na dwa dni , ja spokojnie moge 2 dni miec na sobie te same spadnie i ten sam sweter , potrzebuje tylko kosmetyczke, czyli troche kolorowych  kosmetykow,  zel do mycia twarzy i krem do twarzy./ Schampon i zel pod prysznic , reczniki to wszystko jest w hotelu /dwie pary majtek,  dwie pary skarpet. To wszystko  co potrzeby na 2 dni 

Do tego dochodzi 2 pary gaci jej meza , 2 pary skarpet jej meza

Na sylwestra nie byli na balu , tylko w restauracji 

Koszula jej meza i mala czarna autorki koszule i mala czarna skladasz w kostke i do plecaka razem ze wszystkimi gaciami i skarpetkami   kosmetyczke tez zmiescisz do plecaka , zawsze  cos jeszcze mozna  zmiescic do obszernej duzej damskiej  torebki.

Jak ci cos zabraknie to przeciez zawsze mozna dokupic na miejscu, na pustynie  nie lecisz

No chyba ze kafeterianki woza ze soba konserwy , tak sie tapetuja ze kosmetyczke maja wielkosci cabin bag  , przebieraja sie 5 razy dziennie, bo co zje lub wypije to sie pochlapie jak swinia a nogi i csipa tak capia, ze trzeba pol szuflady gaci na 2 dni taszczyc 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Nie, część się z nią zgadza a część nie. A burakiem nazywasz ją tylko Ty i podkreślasz to w każdym swoim wpisie. Takie właśnie zachowania świadczą o tym, jakim kto jest człowiekiem. 

Ja piszę jako Anka, burakiem nazywa ją każdy oprócz dwóch, może trzech osób, twoja inteligencja z d..y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość anka napisał:

Ja nie wyzywam autorki tylko oceniam jej zachowanie na jej własna prośbę. Ona założyła temat.

Ty autorki przede wszystkim nie szanujesz. To że założyła temat nie oznacza, że chciała żeby ją tu ktoś wyzywał. Naprawdę tego nie rozumiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość anka napisał:

Ja piszę jako Anka, burakiem nazywa ją każdy oprócz dwóch, może trzech osób, twoja inteligencja z d..y.

Jak widac Ty wyzywasz wszystkich którzy mają inne zdanie niż Ty ynteligentko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
7 minut temu, Gość Olga napisał:

Na marginesie jak juz powiedzialam kazdy inaczej sie nosi, wyjazd autorki byl na dwa dni , ja spokojnie moge 2 dni miec na sobie te same spadnie i ten sam sweter , potrzebuje tylko kosmetyczke, czyli troche kolorowych  kosmetykow,  zel do mycia twarzy i krem do twarzy./ Schampon i zel pod prysznic , reczniki to wszystko jest w hotelu /dwie pary majtek,  dwie pary skarpet. To wszystko  co potrzeby na 2 dni 

Do tego dochodzi 2 pary gaci jej meza , 2 pary skarpet jej meza

Na sylwestra nie byli na balu , tylko w restauracji 

Koszula jej meza i mala czarna autorki koszule i mala czarna skladasz w kostke i do plecaka razem ze wszystkimi gaciami i skarpetkami   kosmetyczke tez zmiescisz do plecaka , zawsze  cos jeszcze mozna  zmiescic do obszernej duzej damskiej  torebki.

Jak ci cos zabraknie to przeciez zawsze mozna dokupic na miejscu, na pustynie  nie lecisz

No chyba ze kafeterianki woza ze soba konserwy , tak sie tapetuja ze kosmetyczke maja wielkosci cabin bag  , przebieraja sie 5 razy dziennie, bo co zje lub wypije to sie pochlapie jak swinia a nogi i csipa tak capia, ze trzeba pol szuflady gaci na 2 dni taszczyc 

 

 

Ty Możesz, inni nie mogą chodzić dwa, trzy dni w tym samym, następny burak. Wyjeżdzali na 2,5 dnia, więc w sumie 3 dni. Jeśli na sylwestra jedziesz bez makijażu, kosmetyków, to szkoda mi ciebie i tych co na ciebie patrzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi
9 minut temu, Gość anka napisał:

Ludzie oblatani, to nie maja takich problemów jak autorka. A Karyny  popieraja autorkę.

Autorka  nie miala przeciez problemow z lotem, wnioskuje ze normalnie  dojechala  na lotnisko,o zadnych problemach z odprawa na lotnisku tez nie pisala, o zadnych problemach podczas lotu tez nie pisala 

Wiec o czym ty bredzisz? Trolico co w du.pie byla i gow,no widziala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×