Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hdshshd

dla odmiany o wyczerpaniu już na początku ciążyrw

Polecane posty

Gość hdshshd

Czy wy to znacie czy powinnam się martwić? Jestem w 9 t.c. Brzuch mam duży, jakbym była już na półmetku. Natomiast jeszcze gorzej jest z moim samopoczuciem. (Dla przykładu, wczoraj cały dzień pranie czekało w pralce aż się zlituję i powieszę. Dzisiaj miałam do ojca podjechać samochodem, poddałam się na myśl o prowadzeniu przez pięć minut w jedną stronę i paru zakrętach, czułam że nie dam też rady na tyle trzeźwo myśleć, żeby nie popełnić jakichś błędów.) Czuję się wciąż obezwładniająco senna, bardzo osłabiona i ociężała. Kręci mi się w głowie od zwykłego schylania, o kucaniu i podnoszeniu się nie wspominając (muszę się czegoś łapać i czekać aż minie omdlenie).

To moja druga ciąża. W pierwszej nie miałam takich objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda37

Ja pamiętam że obierałam włoszczyznę na siedząco bo nie miałam siły :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdshshd

(A fe... już sama ta literówka w tytule... Chyba mi się obecny stan na mózg rzuca. Wcześniej sprawdziłabym, czy nie zrobiłam jakiegoś błędu. W każdym razie przepraszam.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja na początku ciąży nie miałam na nic ochoty ani siły, przeszło mi wraz z początkiem drugiego trymestru, ale jestem za to bardzo roztrzepana i płaczę o głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Norma. Ja wstając rano z łóżka do pracy byłam już zmęczona. Gdy wracałam po 8h spacerem 30min to już płakałam po drodze z wycieńczenia. Twoje ciało odwala teraz gigantyczną robotę, możesz być zmęczona leżąc plackiem cały dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tez jestem bardzo zmęczona a to dopiero 5 tydzień... narazie nie mam mdłości wiec nie jest tak złe😊

nie pracuje mam czas na odpoczynek jak dzieci są w szkole( to moja 3 ciaza) za tydzień mam pierwsza wizytę u lekarza..

teraz leze i jem mango, pozniej jakies zakupy, szybki obiad i sprzatanie ale takie z grubsza.. meza i dzieci nie ma Wiec Mam spokoj😁

jsk masz mozliwosc To odpoczywaj Ile sie da. W drugim Trymestrze nadrobisz ze wszystkim 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×