Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Papiratzi

Co jest grane - nie mogę normalnej dziewczyny znaleźć, a faceci mnie zaczepiają na portalach randkowych...:-O

Polecane posty

Gość Papiratzi

Ponoć jestem przystojny - wysoki brunet, wysportowany, z niekrzywą twarzą, ale na portalach randkowych te w miarę atrakcyjne kobiety z reguły nie odpowiadają... Zaczepiają mnie za to od czasu do czasu jacyś faceci (chyba geje), co nie ukrywam budzi we mnie wielki niesmak, wręcz agresję... O co tutaj chodzi???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papiratzi

Czyli nie tylko ja nie wiem o co chodzi...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślisz że niekrzywa twarz wystarczy by się nazywać przystojnym? Przeciietniak to przeciietniak a nie przystojny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaila87
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Myślisz że niekrzywa twarz wystarczy by się nazywać przystojnym? Przeciietniak to przeciietniak a nie przystojny 

Wymienił trochę więcej cech, które faktycznie determinują bycie przystojnym mężczyzną. Nie musimy wszystkich mierzyć swoją miarką i nazywać przeciętniakami. Przystojni są wśród nas 😉

A to drogi Autorze, że nie odpowiadają przystojne dziewczyny na portalach randkowych... Czy słyszałeś może o kontach fejkowych pięknych dziewczyn, tworzonych przez właśnie te owe portale, aby zachęcić do zakładania kont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja*

Geje mają czasem inny gust niż dziewczyny. Więcej gejów niż dziewczyn woli umięśnionych, naprawdę postawnych gości, kobiety czasem to trochę straszy, wolą umiar. Poza tym ich kręci często owłosienie, męskość ogólnie taka dzika, a kobiety może to odrzucać. Przeglądając internet i obrazki o tematyce gejowskiej robione pod gejów, można zauważyć, że inaczej interpretują piękno płci męskiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość kamaila87 napisał:

Wymienił trochę więcej cech, które faktycznie determinują bycie przystojnym mężczyzną. Nie musimy wszystkich mierzyć swoją miarką i nazywać przeciętniakami. Przystojni są wśród nas 😉

A to drogi Autorze, że nie odpowiadają przystojne dziewczyny na portalach randkowych... Czy słyszałeś może o kontach fejkowych pięknych dziewczyn, tworzonych przez właśnie te owe portale, aby zachęcić do zakładania kont?

Nie bycie przystojnym to wyraz spojrzenia, kształt twarzy itp, wzrost czy kolorystyka o tym nie decydują, liczą się proporcje twarzy to coś seksownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Papiratzi napisał:

Ponoć jestem przystojny - wysoki brunet, wysportowany, z niekrzywą twarzą, ale na portalach randkowych te w miarę atrakcyjne kobiety z reguły nie odpowiadają... Zaczepiają mnie za to od czasu do czasu jacyś faceci (chyba geje), co nie ukrywam budzi we mnie wielki niesmak, wręcz agresję... O co tutaj chodzi???

 

O nic. Mialam kiedys konto na badoo, datezone, fotce.pl i poznalam mnostwo facetow. Najbardziej skarzyli sie na date, ze tam malo kobiet a jak juz to prostytutki niezainteresowane szczera relacją, i wbrew pozorom byli to przystojni wyksztalceni i zabawni faceci i tez byli zalamani bo wlasnie pisalo mnostwo gejow... moze to modki sie bawia, moze pisza na oslep-nie ma sie co przejmowac

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra86

Szok i niedowierzanie... Ja tam nigdy nie piszę pierwsza... Jesteś facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×