Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda pej

doktor niewydolnosci spoleczney

Polecane posty

Gość magda pej

piszę do was, bo jestem dzieckiem na przyczepkę.

Ale mój wujek mi obrzydził życie! Najpierw zlustrował moją inteligencję jako niską. On zawsze chciał mieć syna a sam był rencistą bezpotomnym. Ja byłam przybrana od ciotki, ale powolna w myśleniu i nie jego. I się zaczęło. Nawet jak osiągałam sukcesy, oceniał je przy mnie nisko, jednoczenie chwaląc się do znajomych że dzięki niemu szkoły pokończyłam //////tatuś curwa, .

Kiedy miałam zły dzień i narzekałam  na życie, doradził mi żebym rzuciła się pod tramwaj. mam go naprawdę serdecznie dość. ten gość odebrał mi smak życi, normalnego życia, to Michał Osytek.

dobierał się do moejej du..y,  a mówił, że jestem za gruba. DOSC.

a jego żona już w starości, 13 lat starsza od niego podpowiadała mu, żeby się ze mną ożenił, jak wybadała, ze nie umiem znaleźć sobie chłopaka. Byłam pryszczata a ciotka o to nie dbała a kasę od Babci na mnie przepie..ili w kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×