Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa

Czy wierzycie w coś takiego

Polecane posty

Gość Ewa

Czy wierzycie że jeżeli danym osobą nie jest teraz po drodze i rozstali się w pełnej emocji sytuacji to czy kiedyś ich los może znowu się połączyć ? Oczywiście każdy komentarz jest ważny, ten negatywny jak i pozytywny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Nie jest im po drodze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I nie będzie po za tym jest źałosny i wiele osób to widzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, jest to możliwe. Nigdy nie wiadomo co nas spotka. Sama doświadczyłam tego, że ponownie mam kontakt z kimś, z kim podejrzewałam, że już nigdy się nie spotkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

E ❤ 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Widzisz ja, na ulicy,hak jedziesz samochodem to niby te tzw.przypadki.Ale przypadków nie ma tylko przeznaczenie. Więc zrób coś a nie licz że sama przyjdzie, bo sama to za blisko nie przyjdzie jak nic nie zrobisz bedzue myślała ze hej nie chcesz i od sumie się a kocha cie i cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
24 minuty temu, Gość gosc napisał:

Widzisz ja, na ulicy,hak jedziesz samochodem to niby te tzw.przypadki.Ale przypadków nie ma tylko przeznaczenie. Więc zrób coś a nie licz że sama przyjdzie, bo sama to za blisko nie przyjdzie jak nic nie zrobisz bedzue myślała ze hej nie chcesz i od sumie się a kocha cie i cierpi

Przypadkiem to raczej tu nie wpadasz. Bo chyba nie po drodze. Tym bardziej ciężko ten dystans zrozumieć. Pomyśleć, że mogłoby być dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona wierzy

Poznałam Jego..wprowadziłam się na jedno mieszkanie to On tam się pojawił.. ucieklam na inne,też się tam pojawił..ucieklam w wirtualny świat, by ogarnąć myśli i trafiłam na kafe na Niego.. Trudno mierzyć się z losem..jak ma się mało centymetrów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oj 🙁 jakby tak E o mnie napisała to bym się załamał. I to tak na poważnie. Na szczęście albo nieszczęście 🤔 nie widziała nigdy mojego 🐦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona wierzy
10 minut temu, Gość gość napisał:

Oj 🙁 jakby tak E o mnie napisała to bym się załamał. I to tak na poważnie. Na szczęście albo nieszczęście 🤔 nie widziała nigdy mojego 🐦

Tu nie chodzi o cm mężczyzny..tylko o małą kobietę, co musi się mierzyć z wielkością wszechświata 😁i nie jestem żadna Eeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To mi ułożyło 🙂 bo zaczynałem być przerażony 😱 wróciła mi pewność siebie 🏋️♂️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Masz kompleksy na punkcie wzrostu? Wyluzuj. To nie ma żadnego znaczenia. A nawet jest zaletą. Facet będzie sie czuł silny przy Tobie. Będzie Cię nosił na rękach 😉 czuł potrzebę troski,opieki. Drobnej kobiety nikt nie skrzywdzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona wierzy
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To mi ułożyło 🙂 bo zaczynałem być przerażony 😱 wróciła mi pewność siebie 🏋️♂️ 

Panowie nie powinni NIGDY mierzyć swojej wartości patrząc na cm wzrostu czy przyrodzenia.Każdy z  nas jest wyjątkowy w świecie. Sztuką jest tylko trafić na kogoś w życiu,kto nam to uzmysłowi.Temat wywołał we mnie wspomnienia..więc życzę wszystkim spotkania takich osób w życiu,które warto znów na swojej drodze spotkać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona wierzy
5 minut temu, Gość gość napisał:

Masz kompleksy na punkcie wzrostu? Wyluzuj. To nie ma żadnego znaczenia. A nawet jest zaletą. Facet będzie sie czuł silny przy Tobie. Będzie Cię nosił na rękach 😉 czuł potrzebę troski,opieki. Drobnej kobiety nikt nie skrzywdzi. 

Nie mam kompleksów na punkcie swego wzrostu..Tylko czasem wszechświat mnie przeraża swoją magią i siłą..Chyba źle myślisz,że drobnej  kobiety nikt nie skrzywdzi.. 🤔takie małe czasem chcą zdeptac,a tu zonk.. małe tupie,krzyczy jak lew..to się nazywa siła charakteru😋miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hmm... coś mi sie przypomniało, miałem kiedyś ratlerka -pinczer miniaturowy jak byłem dzieciakiem 😉 milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może pitbull który wygląda jak jamnik? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×