Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polonja

Przyjaciolka chyba sie zakochala w moim mezu

Polecane posty

Witam serdecznie  😀😊

Mam Problem do rozwiazanie ale nie chce stracic przyjażni bo nie jestem pewna!! To rylko mnie moja Intuicja kieruje...

Mam 43 Lata i Chlopak 44 i jestesmy 2 Lata razem ale jeszcze nie mieszkamy zarem..

Rodziny sie nasze znaja kochamy sie i chcemy w tym roku zamieszkać

 

Natalia moja dobra Kolezanka ma 42 lata i nienawidzi swojego Meza ....ale nie ma sily sie rozstac bo Maz dostal raka...

Ma czasami Affery z Małzenkami i ja sie o nia martwilam zawsze! 

 

Jak pierwszy raz mojego Chlopaka zobaczyla to byla zachwycona..wysportowany usmiechniety 2 M duzy Misiu.😊

Cieszylam sie!

Od 20 Lat same sie na śniadanie spotykalysmy albo z innymi Kolezanka wychodzilysmy.Przez lata!! Bez naszych Chlopaköw Mezöw etc!! 

 

Teraz ona ZAWSZE pyta sie czy Tomek tez chce z nami wyść.

Za kazdym razem to juz jakby zwariowala! Ja zawsze möwie nie sama przyjde itd!! 

Ona nie daje spokoju ...jakby nic nie bylo ..a pojdziecie do Clubu?? Na miasto etc!

Pare razy ja Tomek i Natalia sie spotkalismy i niestety nie ładne Słowka na moj adress słała przy nim.Zle sie  poczulam ale myslalam ze ona moze ma zły Dzień.Ale prawde mowiac nieswojo sie czułam...dziwne to bylo.

Moj Chlopak kazal mi przy tym zebym jechala z nim Autem jak ja zawiezie! 

ja nie chcialam bo tak mi sie soac chcialo i tak mnie uprosil no i musialam z nimi jechac bo Tomek nie chiaö sam z nia w Aucie siedziec..

 

Ostatnio lezala w Szpitalu u blagala czy my ja odwiedzimy! TOMEK takze pracuje w Szpitalu i ja odwiedzil po pracy 2 razy!! 

 

od tego Czasu on juz 3 razy z nia w Facebook pisal .Powiedzial mi to ze maz jej taki chory ...babcia umarla i ta biedna Natalia itd.

Mi takze jest jej Żal 😪bo Mäz ma raka itd

Moj Chlopak jest bardzo fajny takze pisze z moja mama albo siotra itd .  Nic przy tym takiego 

Ale oststnio zadzwonila Natalia ( troche  upita i jak uslyszala ze Tomek jest to strasznie krzyknela no to przyjdzie do Clubu przyjdzie czekamy!!O albo przyjdz sama ale lepiej Tomka wez

Ale ona żle zrozumiala!! Tomek byl ale takze byla nasza mala siostrzenica i nie moglismy do Clubu etc

No i co chwile Natalia pisze przyjdzcie tam chodzcie tu etc

 

Ona mi do teraz nie mowila ze pisze z Tomkiem.Wiem to  od niego i ufam mu ,on ma dobre serce i mi tez jest Natalki źal że takie Życie ma .

Ale mam dziwne przeczucie i najlepiej bym to Przyjażń skączyła bo mi coraz wiecej Energi bierze ...

Nastepnym razem bedzie Tomka potrtebowala do Przeprowadzki do innych żeczy i to takie wszystko dziwne...

 

Nie wiem czy nie odwielbrzymiam ten Problem....??? 

 

Wiem tylko ze ona udaje niewinno a co sie stalo ma Kontakt z moim i takiego czegos nie znam u innych Przyjaciolek Kolezanek ....

Dziekuje za przeczytanie oraz prosze o Opinie i pomoc

 

Jak mam sie do Natalki zachować?? 

Powiem jej to jak o tym wszystkim mýśle ...a tak moze nie jest°°    uraźe ją

Powiem jej to,  ze chce mi go odbić to i tak ona zaprzeczy i zrobi ze mnie zazdrościce etc

Jak postepowac?? Chyby bede jej coraz mniej pisac ..zawsze odmawiać i kiedys sie urwie

.p.s stalo sie to juz u mojej siostrze z jej przyjaciolka i wtedy to ja jej mowilam ze mam zle przeczucie ...jak teraz!!

Dziekuje  i pozdrawiam Patrycja😊..

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×