Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość 87

Czy ludzie z różnych poziomów mogą być ze sobą

Polecane posty

Gość Gość 87

Na przykład kobieta poziom wyżej niż facet lub odwrotnie. Zarówno chodzi o wykształcenie, urodę, pochodzenie. O zbliżonej inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja mam 40 lat, wyksztalcenie magisterskie i moglbym stworzyc malzenstwo z 24 letnia kasjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli się sobie podobacie, to przeszkód nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik

mogą, tylko baby to kuurwy i nie wezmą faceta niżej, facet weźmie panne sporo niżej nawet paszteta, ale nawet pasztety chcą księcia teraz, palma odwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

ja mam 40 lat, wyksztalcenie magisterskie i moglbym stworzyc malzenstwo z 24 letnia kasjerka

Wiesz, że mógłbyś seksić się z nią,  ale nie wiesz czy mógłbyś żyć w małżeństwie,  trzeba pomieszkać z kimś, by wiedzieć czy będzie dobrze czy stresogennie. A i to, rok może być fajnie a potem zjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość plik napisał:

mogą, tylko baby to kuurwy i nie wezmą faceta niżej, facet weźmie panne sporo niżej nawet paszteta, ale nawet pasztety chcą księcia teraz, palma odwala

Nie przenoś cech swoich panienek na wszystkie kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

Pewnie na poczatku by moglo bys spoko a pozniej wyjda wszelkie braki, wszystko runie po pewnym czasie jak domek z kart, chyba ze... cos innego sie stanie.. np Wybuchnie III Wojna Swiatowa 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gosc napisał:

ja mam 40 lat, wyksztalcenie magisterskie i moglbym stworzyc malzenstwo z 24 letnia kasjerka

Jak miło z Twojej strony... A z kasjerką, która ma, np 38 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Jezeli poziomy nie sa do siebie rownolegle a w funkcji czasu nigdy nie są.

A tak przy okazji szkoda tych wsxystkich ludzi ktorzy walczyli o wolnosc rownosc braterstwo rowne szanse.

Okazuje, się ze cale pokolenia, ktore  skorzystaly z ich osiagniec tesknia za  feudalizmem tyrania i systemem kastowym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po co żenić się z 38 letnią kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Malediwy napisał:

Jak miło z Twojej strony... A z kasjerką, która ma, np 38 lat?

nie, zdecydowanie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powinni wam wprowadzić levele dla ułatwienia...

przecież tego się nie da tak łatwo skwantyfikować. Co dla kogo jest ważniejsze, uroda religia, inteligencja, hajs, pochodzenie, itp.

Odpowiedź jest oczywista, Wszystko zależy indywidualnie od każdego przypadku. Jednym się uda, innym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, że tak myślicie. Bo, czysto teoretycznie - ta 38 jest ładna, miła i ciepła. Oczytana i obyta, inteligentna. Nie poszła na studia ponieważ, powiedzmy, miała chorych rodziców i musiała iść do pracy wcześnie. Może z tego powodu nie znalazła też nikogo na stałe, bo przy takiej opiece nie masz czasu dla siebie. I obaj ją odrzucacie. To dla mnie niepojęte. A potem płacz, że jestem taki samotny. Temu już się akurat nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Malediwy napisał:

No szkoda, że tak myślicie. Bo, czysto teoretycznie - ta 38 jest ładna, miła i ciepła. Oczytana i obyta, inteligentna. Nie poszła na studia ponieważ, powiedzmy, miała chorych rodziców i musiała iść do pracy wcześnie. Może z tego powodu nie znalazła też nikogo na stałe, bo przy takiej opiece nie masz czasu dla siebie. I obaj ją odrzucacie. To dla mnie niepojęte. A potem płacz, że jestem taki samotny. Temu już się akurat nie dziwię.

mogla znalezc lepsza prace przez te 18 lat

poza tym, jest troche stara by zaczac zwiazek i rodzic pierwsze dziecko po 40stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość gość napisał:

Po co żenić się z 38 letnią kobietą?

Po to, żeby ją wpuścili do karetki, jak Cię piorun trzasnie w ten pusty dzbanek😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gameover
32 minuty temu, Gość gosc napisał:

ja mam 40 lat, wyksztalcenie magisterskie i moglbym stworzyc malzenstwo z 24 letnia kasjerka

tu jest problem przepaści mentalności, miałem raz panne 7 lat młodszą, to jest zupełnie inny etap życia, chyba że z czasem się to wyrównuje, ale ja miałem 25 a ona 18, przepaść straszna, rozpadło się obustronnie.... może jak np facet ma 35 a panna 28 to ten sam etap wtedy albo on 37 a ona 30, bo wtedy jej zegar tyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

mogla znalezc lepsza prace przez te 18 lat

poza tym, jest troche stara by zaczac zwiazek i rodzic pierwsze dziecko po 40stce

Nie wiedziałam, że ślub biorą tylko Ci co chcą mieć dzieci. Myślałam zresztą, że z miłości się go bierze a nie po coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie przenoś cech swoich panienek na wszystkie kobiety. 

przenosze cechy kobiet w realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość St Thomas
32 minuty temu, Malediwy napisał:

Jak miło z Twojej strony... A z kasjerką, która ma, np 38 lat?

po co mu taka stara rura na brzegu menopausy, która już ma duży przebieg? chyba że dobrze gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mentalnie muszą być tacy sami. Jeśli nie to nie ma szans. Chyba że ktoś lubi się męczyć byle mieć co rùchac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek
27 minut temu, Gość gość napisał:

Po co żenić się z 38 letnią kobietą?

z desperacji....... bo nikt inny jej nie weźmie, czyli straciły 90% urody to teraz obniżyły poprzeczke z desperacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Malediwy napisał:

Nie wiedziałam, że ślub biorą tylko Ci co chcą mieć dzieci. Myślałam zresztą, że z miłości się go bierze a nie po coś.

zapewne nie tylko ci, co chca miec dzieci biora slub, ale jednak wiekszosc osob na tym swiecie ma dzieci i chce je miec

jesli szukam zony, mozna domniemywac, ze chce zalozyc rodzine, jesli jeszcze nie mam dzieci

a wiec szukam mlodszej kobiety, m.in. wlasnie z powyzszego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocenianie kogokolwiek przez pryzmat pracy jaką wykonuje to klasizm. Można się bardzo pomylić w ocenie danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

mogla znalezc lepsza prace przez te 18 lat

poza tym, jest troche stara by zaczac zwiazek i rodzic pierwsze dziecko po 40stce

Masz pojęcie jak to jest łączyć prace z opieką na kimś? Bo ja wiem, i są momenty że ciężko jest utrzymać pracę, a co dopiero szukać lepszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hętny
13 minut temu, Malediwy napisał:

No szkoda, że tak myślicie. Bo, czysto teoretycznie - ta 38 jest ładna, miła i ciepła. Oczytana i obyta, inteligentna. Nie poszła na studia ponieważ, powiedzmy, miała chorych rodziców i musiała iść do pracy wcześnie. Może z tego powodu nie znalazła też nikogo na stałe, bo przy takiej opiece nie masz czasu dla siebie. I obaj ją odrzucacie. To dla mnie niepojęte. A potem płacz, że jestem taki samotny. Temu już się akurat nie dziwię.

ja ją biore, podaj namiary aniołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

zapewne nie tylko ci, co chca miec dzieci biora slub, ale jednak wiekszosc osob na tym swiecie ma dzieci i chce je miec

jesli szukam zony, mozna domniemywac, ze chce zalozyc rodzine, jesli jeszcze nie mam dzieci

a wiec szukam mlodszej kobiety, m.in. wlasnie z powyzszego powodu

a gdzie byłeś wcześniej? Osiadłes na laurach i nagle obudzileś się z reka w nocniku,przeszło ci przez myśl: o ku...a jestem stary,czas na związek,mlodą kobietę i dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość grubasek napisał:

z desperacji....... bo nikt inny jej nie weźmie, czyli straciły 90% urody to teraz obniżyły poprzeczke z desperacji

Dlaczego większość facetów w tym samym wieku myśli że znajdzie młodszą kobietę? Dlaczego sądzicie że młodsza was zechce? Przecież to śmieszne. Jesteście naprawdę prostakami najgorszego sortu. Mam na myśli tepych facetów którzy się tu udzielają w tym tonie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucowaty
3 minuty temu, Malediwy napisał:

Ocenianie kogokolwiek przez pryzmat pracy jaką wykonuje to klasizm. Można się bardzo pomylić w ocenie danej osoby.

kobiety zwykle zadają pierwsze pytanie .....to czym się zajmujesz, a potem ile zarabiasz...... czyli zaraz sobie obliczają standart życia z takim, czy to nie puste kuurwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
8 minut temu, Malediwy napisał:

Nie wiedziałam, że ślub biorą tylko Ci co chcą mieć dzieci. Myślałam zresztą, że z miłości się go bierze a nie po coś.

z choinki się urwałaś?? W tych czasach nie ma miłości. To tylko taka przykrywka,jak widać związek to interes nie miłość.  Ty jesteś ładna i młoda to Cię biorę a Ty bądź szczęśliwa że mnie masz. Jak jesteś trochę starsza od 20 letniej dziewczyny to tak nie baaardzo bo dziecko xD jakby faceci naprawdę chętni byli do dzieci xD. W starym wieku xD Tacy to naprawdę powinni trumny szukać a nie po mlodych lecieć,zostawcie młode w spokoju

Ten świat jest do du...py. Coraz gorsi Ci faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość gość napisał:

a gdzie byłeś wcześniej? Osiadłes na laurach i nagle obudzileś się z reka w nocniku,przeszło ci przez myśl: o ku...a jestem stary,czas na związek,mlodą kobietę i dzieci. 

tradzik, niesmialosc, depresja, toksyczne relacje w rodzinie, praca, choroby, wegetacja powolna... myslenie, ze na wszystko mam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×