Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarina

Czy to może być ciąża? Śluz

Polecane posty

Gość Katarina

Cześć 🙂 otóż mam pytanie do Pan które byly w ciąży. Jestem tydzień przed spodziewaną miesiączką a 6 dni po owulacji. Tydzień temu kochalam się z mężem, a od 2 dni mam baaardzo dużo śluzu. Zazwyczaj przed miesiączką nie mam aż tyle. Ale czy to nie za wcześnie jak na objaw ciąży? Wrec muszę nosić wkładkę,bo inaczej bielizna po paru h do wymiany... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

Jak Ty liczysz cykl, ze masz tydzien do okresu, a 6 dni po owulacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

aaa ok, musialam chwile pomyslec, sorry. Nie ma co gdybac, zrob test jak bedzie czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tego co pamiętam w terminie miesiączki jak i po miałam dużo śluzu, w tamtym momencie za każdym razem jak czułam, że mi mokro latałam do łazienki myśląc, że w końcu nadszedł okres do tego miałam takie jak zwykle bóle brzucha, tkliwość piersi. Nic nie podejrzewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Z tego co pamiętam w terminie miesiączki jak i po miałam dużo śluzu, w tamtym momencie za każdym razem jak czułam, że mi mokro latałam do łazienki myśląc, że w końcu nadszedł okres do tego miałam takie jak zwykle bóle brzucha, tkliwość piersi. Nic nie podejrzewałam.

Ale tydzień przed 🤔 jakoś mi się zawsze wydawało że objawy mogą nadejść dopiero w terminie miesiączki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×