Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to ciąza

Polecane posty

Gość gość

Witam ostatni okres mialam 11 grudnia cykle mam niereguralne staramy sie o dziecko, od kilku dni mdli mnie popoludniami i siku chodzę co godzine wczesniej mialam tkliwe piersi ale teraz juz nie, robilam wczoraj rano test z ciekawosci wyszedl negatywny czy to moga byc objawy ciazy ? Zdziwilam sie ze mam takie objawy a na tescie nie wyszla nawet blada kreska co myslicie czy wy kiedy czulyscie juz mdlosci lub inne objawy po zrobieniu testy mialyscie dwie kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

Nasikaj na ekran to ci powiemy. Daj spokój, zrób test jeszcze raz za tydzień i się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zrobie test za kilka dni tylko bylam ciekawa czy mozna czuc objawy a test wychodzi negatywny ale pewnie jest za wczesniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

Ja czułam objawy i wiedziałam, że to ciąża mimo, że okresu nie było. Tkliwość piersi przede wszystki, dużo większa niż przy miesiączce. Mdłości przyszły miesiąc czy nawet 2 miesiące póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie jeszcze i test może pokazywać negatyw 🙂 jeśli chodzi o mdłości i piersi to może też być psychika bo się staracie i pewnie na siłę szukasz dolegliwości. Zgłoś się do lekarza żeby wyregulować okres bo inaczej moze być ciężko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W maju odstawilam tabletki anty na poczatku wrzesnia okaxalo sie ze jestem w ciazy niestety bylo puste jajo plodowe na poczatku pazdziernika poronilam samoistnie od poronienia mam nieregularne cykle co miesiac jest okolo tygodnia roznicy w miesiaczce teraz czuje sie tak jak wtedy kiedy bylam w ciazy jeszcze ta sennosc tylko ta tkliwosc piersi ustapila ale nie mdlosci i czeste sikanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakie częste sikanie? Ciężarna często sika jak jej macica naciska na pęcherz kiedy ma już brzuch jak balon. Co to za mit z tym sikaniem 2 tygodnie po zapłodnieniu albo najlepiej dzień po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×