Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KamilOKo

Jestem 35 letnim prawiczkiem i jest mi smutno ze być może już nigdy nie będę miał dziewczyny

Polecane posty

Gość KamilOKo

Zdałem sobie sprawę ze od śmierci dzielą mnie tylko dni które będą wyglądały tak samo i w których już się nic nie wydarzy. Nad ludzkim losem pieczy nie sprawuje żadne fatum wszytko płynie i nieuchronnie zmierza do nicości. To koniec ! Nikt i nic już mnie nie czeka wszystkie pragnienia i nadzieje okazały się złudzeniami. Przyszłość to dla mnie choroby pomarszczona skora, NFZ, szpitale kroplówka, leki i co ? Rak ? Choroba wieńcowa ? Będę leżał samotnie na szpitalnym łóżku czekając na tą chwile a ostatnim co zobaczę będzie młoda pielęgniarka być może podobna do pierwszej dziewczyny w której byłem zakochany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie tyle samo lat co Ty i już pogodziłem się z samotnością oraz prawictwem do śmierci 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilOKo
47 minut temu, Pokrak napisał:

Mam dokładnie tyle samo lat co Ty i już pogodziłem się z samotnością oraz prawictwem do śmierci 😔

No ból istnienia 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość KamilOKo napisał:

a ostatnim co zobaczę będzie młoda pielęgniarka być może podobna do pierwszej dziewczyny w której byłem zakochany. 

Chyba w życiu nie byłeś w szpitalu 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilOKo
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chyba w życiu nie byłeś w szpitalu 😂

Dlaczego tak uważasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość KamilOKo napisał:

Dlaczego tak uważasz ?

Bo chyba nie widziałeś tych starych raszpli które nazywają pielęgniarkami😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilOKo
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bo chyba nie widziałeś tych starych raszpli które nazywają pielęgniarkami😂

o.k. masz mnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to nie rozumiem, dlaczego zamiast do terapeuty wypisujecie tutaj takie rzeczy? po współczucie? Wy potrzebujecie porządnego  yebnięcia w łeb na oprzytomnienie a nie pogłaskania po główce.

idzcie do seksuologa i na curvy. Bo teraz to seks już dla was urósł do jakiegoś mitycznego przeżycia i się tylko nakręcacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość KamilOKo napisał:

o.k. masz mnie 🙂

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praf40
36 minut temu, 5% o urodzie modela napisał:

ja to nie rozumiem, dlaczego zamiast do terapeuty wypisujecie tutaj takie rzeczy? po współczucie? Wy potrzebujecie porządnego  yebnięcia w łeb na oprzytomnienie a nie pogłaskania po główce.

idzcie do seksuologa i na curvy. Bo teraz to seks już dla was urósł do jakiegoś mitycznego przeżycia i się tylko nakręcacie.

a co mysślisz ze pójdzie taki do terapeuty i wyjdzie szczęśliwy? że proszki go zaspokoją? wyjdzie jeszcze na erotomana, bo zacznie mówić o seksie, wróci bez dziewczyny jak zawsze i jeszcze sie zaije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość praf40 napisał:

a co mysślisz ze pójdzie taki do terapeuty i wyjdzie szczęśliwy? że proszki go zaspokoją? wyjdzie jeszcze na erotomana, bo zacznie mówić o seksie, wróci bez dziewczyny jak zawsze i jeszcze sie zaije

seksuolog to nie psychiatra by go lekami faszerował, i chyba właśnie od zajmowania się takimi sprawami jest. proszki go nie zaspokoją, ale laska z roksy już tak. a terapia to proces. Nie wiem czy mu to pomoże, ale na pewno ma większe szanse niż wypisując takie żale na forum i snując jakieś wizje o wiecznej samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilOKo

Uaktualniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

16 godzin temu, 5% o urodzie modela napisał:

ja to nie rozumiem, dlaczego zamiast do terapeuty wypisujecie tutaj takie rzeczy? po współczucie? Wy potrzebujecie porządnego  yebnięcia w łeb na oprzytomnienie a nie pogłaskania po główce.

idzcie do seksuologa i na curvy. Bo teraz to seks już dla was urósł do jakiegoś mitycznego przeżycia i się tylko nakręcacie.

nie tyle do seksualologa, ile do psychoterapeuty

ale oni sa zbyt zaburzeni by to widziec, zbyt zaburzeni by w ogole wierzyc ze mozna wydostac sie z tej matni, dlatego tez nie probuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×