Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sylwia1624

Opłaty za wynajem

Polecane posty

Witam. Z partnerem i dwojka naszych dzieci wynajmujemy mieszkanie w kamienicy juz 14 miesiecy. Jest tutaj 5 mieszkan. Placimy 700zl czynszu+woda+ ogrzewanie gazowe liczone od metra, my mamy 42m. Teraz zwolnily sie dwa mieszkania i mam pytanie. Kto teraz ma oplacic ogrzanie tych mieszkan jak nie znajda sie nowi lokatorzy? My pozostali czy wlascicielka? Bo szczerze mowiac nie dostajemy faktur a jak kiedys dostalismy to rozpisane przez nia i nie wiem czy nas nie oszukala. Bo inni obok nas w kamienicy placa za gaz za 2 miesiace najwiecej 400-500zl a my co miesiac mamy takie rachunki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szczerze mówiąc nie rozumiem problemu. Płacicie za swoje zużycie, inne mieszkania was nie obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas nie ma podli

Dnia 5.01.2020 o 21:57, tereska22 napisał:

Najprściej dogadać sie z właścicielką. Jak masz na umowie? U mnie jest podlicznik i płace za faktyczne swoje zuzycie

cznika. Liczy nam od metra dostanie np za ogrzanie calego budynku 3tys i dzieli na 5 pieszkan i od metra. Juz zapowiedziala ze reszta lokatorow zostanie obarczona kosztani ogrzania dwoch pustych mieszkan. I nie wiem czy ma prawo cos takiego zrobic czy to ny many prawo sie postawic i zadac rachunku tylko za ogrzanie naszego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×