Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Khv

Czy myślicie źle o osobach które

Polecane posty

Gość Khv

studiują po 30stce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta dziewczyna

Absolutnie. Może właśnie odnaleźli swoją drogę życiową i wiedzą w jakim chcą iść kierunku. A grono ludzi najpierw zaczęło od pracy albo zacząć musiało, bo życie ich do tego zmusiło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się
3 minuty temu, Gość Ta dziewczyna napisał:

Absolutnie. Może właśnie odnaleźli swoją drogę życiową i wiedzą w jakim chcą iść kierunku. A grono ludzi najpierw zaczęło od pracy albo zacząć musiało, bo życie ich do tego zmusiło. 

a ja dpiero teraz mam odchowane dzieci i moge pozwolić sobie na studiowanie ,praca i studia sie nie wykluczają zeby je opłacić tez trzeba pracować ,ja pracuję od zawsze większść na umowe zlecenie -mimo ze pełny wymiar godzin i ciezko.Jak sie ma dzieci to małe nie ma gdzie zostawic jak juz wezma do przedszkola to mozna isc do pracy jak sie nie ma prawka to bierze sięe co jest a jak maz nie daje kasy to bierze sie nawet zlecenie.Dodatkowo jak duza roznica wieku miedzy dziecmi to ledwie odchowa sie jedno do wieku przedszkolnego to znowu trzeba odchowac drugie latka lecą a pasje pozostają niespełnione .Przy dzieciach zawsze zaczyna sie od pracy nawet bylejakiej z czasem człowiek madrzeje a dzieci juz nie wymagaja tyle opieki to idzie sie na studia a jednoczesnie sie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Lepiej późno niż wcale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brajanek
8 minut temu, Gość da się napisał:

a ja dpiero teraz mam odchowane dzieci i moge pozwolić sobie na studiowanie ,praca i studia sie nie wykluczają zeby je opłacić tez trzeba pracować ,ja pracuję od zawsze większść na umowe zlecenie -mimo ze pełny wymiar godzin i ciezko.Jak sie ma dzieci to małe nie ma gdzie zostawic jak juz wezma do przedszkola to mozna isc do pracy jak sie nie ma prawka to bierze sięe co jest a jak maz nie daje kasy to bierze sie nawet zlecenie.Dodatkowo jak duza roznica wieku miedzy dziecmi to ledwie odchowa sie jedno do wieku przedszkolnego to znowu trzeba odchowac drugie latka lecą a pasje pozostają niespełnione .Przy dzieciach zawsze zaczyna sie od pracy nawet bylejakiej z czasem człowiek madrzeje a dzieci juz nie wymagaja tyle opieki to idzie sie na studia a jednoczesnie sie pracuje

No ale przecież dzieci czeba rodzić w wieku 20 lat z młodym ojcem bo jak to tak można im życie zmarnowac 40 letnim starcem? Czeba żyć tylko dla dzieciuf! Zmarnowac młodość dla dzieciuf! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brajanek

I oczywiście czeba karmić wyłącznie cysiem i rodzić pusia bo nie będziesz prawdziwą matkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się
22 minuty temu, Gość Ta dziewczyna napisał:

Absolutnie. Może właśnie odnaleźli swoją drogę życiową i wiedzą w jakim chcą iść kierunku. A grono ludzi najpierw zaczęło od pracy albo zacząć musiało, bo życie ich do tego zmusiło. 

też zaczynałam od pracy bo życie mnie zmusiło a studiuję dopiero teraz bo moge sobie na to pozwolić teraz jest czas dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się
5 minut temu, Gość Brajanek napisał:

I oczywiście czeba karmić wyłącznie cysiem i rodzić pusia bo nie będziesz prawdziwą matkom!

karmiłam syna 3 l a córkę 2 lata ,do przedszkola dostała sie w wieku 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brajanek
1 minutę temu, Gość da się napisał:

też zaczynałam od pracy bo życie mnie zmusiło a studiuję dopiero teraz bo moge sobie na to pozwolić teraz jest czas dla mnie

maciezynstwo to cud a nie musi! Grzeszysz jawnie egoistko! Pewnie cysiem nie karmilas egoistko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hkbv

Nie przejmuje cie się tym co inni powiedzą?ze późno itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brajanek
Przed chwilą, Gość da się napisał:

karmiłam syna 3 l a córkę 2 lata ,do przedszkola dostała sie w wieku 5 lat

Jak można tak dziecko molestowac w tym wieku! Ty zboczona jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się

różnica wieku miedzy nimi 6 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co w tym złego? Fajnie, że im się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się
4 minuty temu, Gość da się napisał:

różnica wieku miedzy nimi 6 l

Szymon jest ode mnie uzależniony do dziś bo karmilam cysiem moje małe gumisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się
8 minut temu, Gość Hkbv napisał:

Nie przejmuje cie się tym co inni powiedzą?ze późno itd?

Absolutnie nie! Nie interesuje mnie zdanie innych a wręcz podziwiam siebie za to że potrafię pogodzić ,dom-obowiązki  , dzieci pracę oraz studia na dwóch specjalnościach jednocześnie i jako jedna z nielicznych nie opuszczam wywiadówek u córki w szkole.Nieraz godzine  po pracy lecę na zebranie.Teraz miałam do ogarnięcia 14 prac pisemnych a normalnie chodzę do pracy.To co odwalam to mistrzostwo świata. Szacunek mam dla siebie coraz większy nie wiedziałam że doba ma więcej niz 24 h. Aktualnie jestem na L-4 bo mam grypę żołądkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da się
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A co w tym złego? Fajnie, że im się chce.

dokładnie ,ja siebie podziwiam bo lekko nie jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A skąd. Dla mnie nawet uniwersytety trzeciego wieku to super sprawa 👍 sama mam 30 lat i co prawda nie idę na studia, ale zapisałam się do szkoły językowej. Bo teraz łatwiej mi wykroić kilka godzin wieczorami po pracy. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×