Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Zmiana lekarza prowadzącego ciążę

Polecane posty

Gość Kasia

Cześć mam pytanie. Jestem w 9 Tc. W 6 tyg poszłam do lekarki na NFZ w celu potw ciąży i wykonania niezbędnych badań.Na wstępie zaznaczę, że chciałam iść do innej lekarki, polecanej  ale była na urlopie (święta). Dostałam skierowanie na badania krwi i zrobiła usg - wykonane w pośpiechu trwało całe 2 min. Zdecydowałam że nie będę u niej prowadzić ciazy. Powiedziała że jeżeli będę chciała zmienić lekarza prowadzącego ciążę to będę musiała rozliczyć się  i oddać pieniądze za badania, zrobione na NFZ. Pytanie - czy ja muszę oddawać jakiekolwiek pieniądze? Jestem zatrudniona od dobrych kilku lat, odprowadzam składki i nie wydaje mi się żebym musiała oddawać pieniądze za badania które mi się na NFZ należą. Czy ktoś pomoże? Może mialyscie podobne doświadczenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okłamała Cię.  Nie musisz oddawać pieniędzy z jakie racji hahahaha. Lekarza możesz w każdej chwili zmienić kiedy chcesz ja też zaczynałam u innego A skończyłam u innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portyka

Hahaha, tego to jeszcze nie słyszałam, hahaha. Nie słuchaj głupot, nie będziesz oddawać żadnych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaa

Nie musisz nic oddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Dokładnie, jak dziewczyny piszą. Widocznie lekarka słaba i duża pacjentek od niej ucieka.

I nie daj się wrobić później w jakieś podpisywanie deklaracji, gdzie będziesz rodziła. Jedna przychodnia w moim mieście na siłę kazała podpisywać takie deklaracje, że będą rodziły w szpitalu, pod który przychodnia należała, a jak nie to jakieś kary i inne cuda-wianki. wszystko bezprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×