Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubo po północy

Szlak mnie trafia jak widzę co chwila nowe fotki , które wrzucają znajomi na tablice na fb, gdzie są szczęśliwi, zakochani i jeżdzą po świecie

Polecane posty

Gość Lala

Nie zazdroście, cieszcie się z tego co macie i nie skupiajcie się na tym co mają inni. Ich życie, ich sprawa.

Skupcie się na Waszym życiu. Tak poza tym życie na pokaz, szukanie poklasku jest żałosne.

Prawdziwie szczęśliwi żyją dla siebie, nie dla ludzi.

A nieszczęśliwsi żyją dla BOGA, tacy nic nie potrzebują więcej. I po śmierci idą do nieba - to jest cudowne i piękne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość grubo po północy napisał:

Po prostu krew mnie zalewa, ze wszyscy kiedys bylismy rowni, chlopakami z osiedla, piwko wieczorem, pilka, laweczka, dyskoteki, kazdy taki sam.. a teraz po latach kiedy kazdy z nas ma juz swoj wiek (30-35), to kazdy doslownie się ustatkowal i to z rozmachem, maja fajne kobiety-zony, niektorzy dzieci, co chwila widze jak wrzucaja jakies zdjecia z wycieczek po calym swiecie doslownie a ja ku.rwa ciagle tkwie samotnie od zawsze w domu rodzicow i kazdy weekend spedzam samemu, kazdry urlop, swieta itp.. nie mam nikogo a moje jedyne wspomnienia z ostatnich 5 lat to siedzenie samotnie z butelką piwa w domu, no ku.rwa szlak mnie trafia

Właśnie dlatego nie mam Facebooka, żeby nie dołować się jeszcze bardziej przez oglądanie szczęśliwego życia znajomych.

A nie, czekaj. Ja w ogóle nie mam znajomych 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×