Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kraina lodu

Jak mam się pozbyć faceta? ja już nie mam siły, nawet moje zdradzanie go nie odtrąca

Polecane posty

Gość kraina lodu

To co się wyprawia od jakiegoś roku w moim życiu mnie przeraża. Jestem z chłopakiem już dobre 5 lat, ok przyznam, że na początku byłam nim zafascynowała, podniecał mnie fizycznie oraz z charakteru, ale to się bardzo szybko wypaliło. Już po roku zaczełam go regularnie zdradzać i żeby byc z nim fair to od razu mu o tym mówiłam i zarzekałam się, że chcę odejść bo nie chcę go dalej ranić. A mimo to on błagał abym została, wręcz na kolanach.., ok z litości zostawałam i potem znowu np 3 miesiące były ok i znowu go zdradzałam- po prostu musiałam, nie czułam już do niego nic a ,że znajomości mam bardzo duże i okazji sporo to robię to regularnie, przez te 5 lat związku zdradziłam go dobre 10 razy, Z KAZDYM RAZEM MU O TYM MOWIĘ, a mimo to on mnie błaga, płaczę, wydzwania, wysyła kwiaty kurierem abym wrocila, nie odchodziła itp.. ja naprawdę nie wiem co mam robić, chce się od niego uwolnic , robie wszystko a on i tak nie chce odejsc, macie jakies pomysly? zagrozilam nawet swego czasu pojsciem na policje ale i tak pisal i błagał, powiedzial, ze kocha mnie bezgranicznie i jak mam odejsc to on sobie zycie odbiera momentalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ten chłopak to mameja bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greger
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ten chłopak to mameja bez honoru.

bo kocha? ja raczej uwazam ze autorka tematu to zwykla kur.wa i szm.ata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba123

On nie chce odejsc???Przeciez to ty wybierasz z nim niby byc. Nie chcesz go i nie kochasz, to ucinasz kontakt,blokujesz gdzie sie da i masz go gdzies. To z toba jest cos nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraina lodu
2 minuty temu, Gość karramba123 napisał:

On nie chce odejsc???Przeciez to ty wybierasz z nim niby byc. Nie chcesz go i nie kochasz, to ucinasz kontakt,blokujesz gdzie sie da i masz go gdzies. To z toba jest cos nie tak. 

przeciez on wie gdzie mieszkam, nasze rodziny sie znaja, jego matka jest moja przyjaciolka, nie da sie uciac kontaktu, po prostu nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz ze stalkerami

Zwykły stalker,zgłoś na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra uczciwa kobieta

Zdradziłaś zakochanego chłopaka i katujesz Go ciągle Mu o tym przypominając??ale z Ciebie lafirynda bez serca..kiedyś karma Cię dopadnie i pisze to jako kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimna

Krajno Lodowa, trafilas skarb. Otwieraj firme, plac zuusy, rob Lody, a on bedzie alforsem. Kupisz mu auudi, bedzie wozil Cie na potancowki, do hoteli, na sylwestry i bedziecie mieli ..jak Lodu. On bedzie kochal swoja Kraine, a Ty zakochana w Lodach bedziesz Was utrzymywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×