Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jestem wartosciowym, tj. inteligentnym, odpowiedzialnym, opiekunczym, wrazliwym mezczyzna. Oczekuje ze porozumienie dusz bedzie wazniejsze w zwiazku niz wielkosc mojego pinisa albo sprawnosc seksualna.

Polecane posty

Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak, zgadzam się, ale też np. moja siostra jest dyrektorem finansowym i zarabia około 8.000 netto, a szwagier ma około 4.000 zł, to ona wzięła kredyt na dom i to ona spłaca,a w szpitalu z dzieckiem leżał szwagier bo on bierze l4 na chorobę dziecka, te role się wyrównują, chociaż nadal zazwyczaj to mężczyzna więcej zarabia a kobieta częściej gotuje to myślę niedługo się wyrówna, jeszcze ze 20 /30 lat. 

Dodam jeszcze, że dwóch moich dziadków było za młodu przystojnych, moje babcie patrzyły na wygląd, jeden dziadek zaczął lysiec koło 40stki i był szczuplutki całe życie, ale nie chudy, drugi miał 78 lat jak zmarł i miał ciemną i bujną czuprynę (twierdził, że nie siwieje bo całe życie używa szamponu z czarnej rzepy) i był szczupły, ale postawy, młodszy od babci o 3 lata, obaj wysocy, naprawdę za młodu przystojniacy, babcia jedna zawsze grubawa, a druga zaokragliła się po menopauzie, za młodu laska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tyle lat wpajania tego, ze kobiety sa takie dobre i pragna milosci.... a potem sie okazuje, ze one pragna przystojniaka z dobra praca (najlepiej wlasnym biznesem i zarobkami 15 tys miesiecznie lub wiecej), do tego z duzym przyrodzeniem, i posiadajacego duzo znajomych 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

tyle lat wpajania tego, ze kobiety sa takie dobre i pragna milosci.... a potem sie okazuje, ze one pragna przystojniaka z dobra praca (najlepiej wlasnym biznesem i zarobkami 15 tys miesiecznie lub wiecej), do tego z duzym przyrodzeniem, i posiadajacego duzo znajomych 😞

W świecie zwierząt przegrywy zostają zjedzone przez samców alfa albo nie przekazują swoich genów. W świecie ludzi przegrywy takie jak my pozostają na kafeterii. Pogodz się albo giń. Gorzkie żale ci nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
5 minut temu, Gość Gość napisał:

W świecie zwierząt przegrywy zostają zjedzone przez samców alfa albo nie przekazują swoich genów. W świecie ludzi przegrywy takie jak my pozostają na kafeterii. Pogodz się albo giń. Gorzkie żale ci nie pomogą.

Tak jakby faceci nie biegali tylko za tymi atrakcyjnymi fizycznie. Ch0j ze tepa, ze pijaczka, ze cpa czy daje d0py na prawo i lewo. Najważniejsze, ze wizualnie pasuje. Jesteś cię zwierzętami i wcale mi was nie zal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

kryterium wielkosci meskiego narzadu nie powinno byc decydujace w wyborze partnera. Mnie rodzice i nauczyciele uczyli, iz kobiety sa dobre, pragna milosci, kogos, kto je szczerze pokocha. A potem taka kobieta testuje roznych facetow i nagle zrywa z tym, z ktorym sie jej swietnie zaczelo ukladac, bo poszli do lozka i nie zaspokoil jej seksualnie? To naprawde smutne :(

niestety chłopczyku,nam też wciskano że wystarczy być,że miłość jest bezwarunkowa,nikt żadna matka ani bajka nie pokazywała że faceci leca na dvpę cyc/cki,ladny wygląd,zgrabne ciało. Nikt nie powiedział że mamy byc diablicami w łóżku i jak obciągać a które nie spełniają tych kryteriów to je zostawiacie. Gdyby tak było żadna kobieta nie wpieprzyla by się w małżeństwo bo nie ma ona po co. Smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

tyle lat wpajania tego, ze kobiety sa takie dobre i pragna milosci.... a potem sie okazuje, ze one pragna przystojniaka z dobra praca (najlepiej wlasnym biznesem i zarobkami 15 tys miesiecznie lub wiecej), do tego z duzym przyrodzeniem, i posiadajacego duzo znajomych 😞

a wy piękności i dziffki w łóżku i damy na salonach w 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

tyle lat wpajania tego, ze kobiety sa takie dobre i pragna milosci.... a potem sie okazuje, ze one pragna przystojniaka z dobra praca (najlepiej wlasnym biznesem i zarobkami 15 tys miesiecznie lub wiecej), do tego z duzym przyrodzeniem, i posiadajacego duzo znajomych 😞

A ci znajomi to po co? Jakbyś w delegacje pojechał żeby ktoś cię w łóżku zastąpił? To chodzi o to jak sie zachowujesz przy ludziach, czy jesteś pewny siebie i masz poczucie własnej wartości, a nie bierzesz go z liczby znajomych na fejsie. Wiele nawet woli pewnych siebie lone wolfów.

pozatym punkt g jest chyba 4 cm od wejscia do pochwy? musiałbyś mieć strasznego przy losowaniu narządu, by nie był w stanie zaspokoic kobiety. Po prostu jesteś chvjowy w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
8 godzin temu, Gość gość gość napisał:

Weźcie wy bierzcie śluby z osoba ktora prawie nie ma cyc/ków.

Nie ma problemu. Tyle że żadna taka kobieta nawet na mnie nie spojrzy, bo szuka przystojniaka.

To jak, wy możecie mieć nierealne wymagania, a my nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
7 godzin temu, Gość gość gość napisał:

właśnie dlatego polacy sa najbardziej samotni. Z innych krajów tak nie wybrzydzaja,znaja swoje miejsce w szeregu i wiedzą o co chodzi,a tu za każdym razem trzeba ten sam temat wałkować.

Nie, nie dlatego.

To Polki nie znają swojego miejsca w szeregu i nawet jak są brzydkie, to mają wymagania z kosmosu. Przeciętna kobieta gardzi przeciętnym facetem i szuka przystojniaka, brzydka kobieta tak samo. A faceci często szukają w swojej lidze, albo i niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

A faceci często szukają w swojej lidze, albo i niżej.

masz na myśli że każda która na drzewo nie zdąży ...zielić to ich?

Yebnijcie sie w głowe z tymi ligami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
9 minut temu, 5% o urodzie modela napisał:

masz na myśli że każda która na drzewo nie zdąży ...zielić to ich?

Yebnijcie sie w głowe z tymi ligami

Przecież to nie ja zacząłem z tymi ligami. Jakoś kobiet piszących o ligach się nie czepiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ciekawa dyskusja

podbijam dla tych co nie czytali

a ja ostatecznie znikam z forum, bajo!

czas na prawdziwe zycie, czas na probe sprostania oczekiwaniom kobiet

tzn musze harowac jak wol, kupic super ciuchy i zainwestowac w medycyne estetyczna i chirurgie plastyczna

smutne to strasznie, ale taki mamy swiat.... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
11 minut temu, Gość gosc napisał:

ciekawa dyskusja

podbijam dla tych co nie czytali

a ja ostatecznie znikam z forum, bajo!

czas na prawdziwe zycie, czas na probe sprostania oczekiwaniom kobiet

tzn musze harowac jak wol, kupic super ciuchy i zainwestowac w medycyne estetyczna i chirurgie plastyczna

smutne to strasznie, ale taki mamy swiat.... 😞

Ojej, chyba logiczne ze musisz stać się atrakcyjny skoro Chcesz cos miec. Musisz robić to co przeciętne kobiety muszą całe życie robić, żeby komuś się spodobac. Nic strasznego. A i niw zapomnij - to, ze sobie cos tam zoperujesz tez nie gwarantuje ci tego, ze znajdziesz jakas mlodke. To też nie jest takie proste 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
50 minut temu, Gość Proste napisał:

Musisz robić to co przeciętne kobiety muszą całe życie robić, żeby komuś się spodobac.

Przeciętne kobiety nie muszą robić kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

zainwestowac w medycyne estetyczna i chirurgie plastyczna

Nie zartuj, ze bedziesz narazal zdrowie dla wygladu...

Dla mnie to szczyt glupoty.

1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

smutne to strasznie, ale taki mamy swiat....

Ale ostatecznie Ty wybierasz czy plyniesz z nurtem czy pod prad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia_
58 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Przeciętne kobiety nie muszą robić kompletnie nic.

no w ogóle ku....a. Skoncz pier/dolic stary nudziarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
9 minut temu, Gość Claudia_ napisał:

no w ogóle ku....a.

No właśnie w ogóle. Przeciętna kobieta ma co najmniej kilku facetów zainteresowanych związkiem, więc wystarczy tylko, że obniży swoje wymagania i nie będzie szukać przystojniaka, tylko faceta na swoim poziomie.

Przeciętny facet, nawet jakby siedział po 3 godziny dziennie na siłowni, miał dobry samochód, własne mieszkanie, mnóstwo pasji (w tym sporty ekstremalne i regularne podróżowanie) i dbał o siebie, i tak będzie mieć mniejsze szanse, by kogoś znaleźć niż przeciętna dziewczyna nie robiąc nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
6 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No właśnie w ogóle. Przeciętna kobieta ma co najmniej kilku facetów zainteresowanych związkiem, więc wystarczy tylko, że obniży swoje wymagania i nie będzie szukać przystojniaka, tylko faceta na swoim poziomie.

Przeciętny facet, nawet jakby siedział po 3 godziny dziennie na siłowni, miał dobry samochód, własne mieszkanie, mnóstwo pasji (w tym sporty ekstremalne i regularne podróżowanie) i dbał o siebie, i tak będzie mieć mniejsze szanse, by kogoś znaleźć niż przeciętna dziewczyna nie robiąc nic.

Nie obraz sie, ale nawet najprzystojniejszy mezczyzna (czytaj facet w moim typie, bo czegos takiego jak "przystojniak" nie ma) przestalby mi sie podobac gdyby tylko ciagle  narzekal i marudzil....

Osmiele sie stwierdzic, ze to nie tylko moja opinia, ale wiekszosci kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 minutę temu, Gość Monika napisał:

(czytaj facet w moim typie, bo czegos takiego jak "przystojniak" nie ma)

Jest, jest, bo jakoś dziwnym trafem większości kobiet podobają się dokładnie ci sami faceci.

2 minuty temu, Gość Monika napisał:

Nie obraz sie, ale nawet najprzystojniejszy mezczyzna (czytaj facet w moim typie, bo czegos takiego jak "przystojniak" nie ma) przestalby mi sie podobac gdyby tylko ciagle  narzekal i marudzil....

W realu nigdy nie narzekam, a zainteresowania i tak nie wzbudzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
12 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

W realu nigdy nie narzekam

Moze nie narzekasz, ale majac takie przekonanie nim epatujesz nawet niewerbalnie.

Nie wiem czy kobietom podobaja sie dokladnie ci sami faceci.

Ja widze, ze rozni i kazda ma inny gust.

Najczesciej jest tak, ze facet sie nie podoba i dopiero jak czyms kobiete urzeknie (zachowaniem, sposobem bycia, czyms co poruszy w niej odpowiednia strune) zaczyna jej sie podobac fizycznie.'

Moze zmien towarzystwo, skup sie na swoich zainteresowaniach i przestan patrzec na kobiety jak na puste idotki, dla ktorych jedyna wartoscia jest wyglad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

Najczesciej jest tak, ze facet sie nie podoba i dopiero jak czyms kobiete urzeknie (zachowaniem, sposobem bycia, czyms co poruszy w niej odpowiednia strune) zaczyna jej sie podobac fizycznie.'

Z pewnością nie. Jeśli facet się nie podoba, to nie ma jak urzec kobiety, bo ona nie dopuszcza go do siebie.

1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

Moze zmien towarzystwo, skup sie na swoich zainteresowaniach i przestan patrzec na kobiety jak na puste idotki, dla ktorych jedyna wartoscia jest wyglad:)

Skupiam się na zainteresowaniach.

Szukam takiej kobiety, która nie jest pustą ...ką nielecącą na wygląd, ale wciąż takiej nie znalazłem.

1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

Moze nie narzekasz, ale majac takie przekonanie nim epatujesz nawet niewerbalnie.

Przekonania wzięły się z doświadczeń. Więc skoro wcześniej miałem inne zdanie, a kobiety i tak nie były zainteresowane, to znaczy, że przyczyna jest inna.

1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

Nie wiem czy kobietom podobaja sie dokladnie ci sami faceci.

Ja widze, ze rozni i kazda ma inny gust.

No a ja widzę, że koło przystojniaka kręci się tłum dziewczyn i każda go chce, a przy tych innych nie ma ani jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

 

3 godziny temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Przekonania wzięły się z doświadczeń

Nie watpie.

Dlatego czas nabrac nowych - wsrod innych ludzi, bo Ci wokol Ciebie moga byc rzeczywiscie tacy jak piszesz, ale nie buduj na nich opinii o wszystkich kobietach.

Z tego co napisales wnioskuje, ze powinienes zmienic srodowisko.

Pomysl o jakims wyjezdzie, kursie w innej czesci miasta, gdzie bedziesz mial okazje poznac nowych, byc moze odmiennych ludzi od tych ktorzy Cie teraz otaczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

 

3 godziny temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Przekonania wzięły się z doświadczeń

Nie watpie.

Dlatego czas nabrac nowych - wsrod innych ludzi, bo Ci wokol Ciebie moga byc rzeczywiscie tacy jak piszesz, ale nie buduj na nich opinii o wszystkich kobietach.

Z tego co napisales wnioskuje, ze powinienes zmienic srodowisko.

Pomysl o jakims wyjezdzie, kursie w innej czesci miasta, gdzie bedziesz mial okazje poznac nowych, byc moze odmiennych ludzi od tych ktorzy Cie teraz otaczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
42 minuty temu, Gość Monika napisał:

 

Nie watpie.

Dlatego czas nabrac nowych - wsrod innych ludzi, bo Ci wokol Ciebie moga byc rzeczywiscie tacy jak piszesz, ale nie buduj na nich opinii o wszystkich kobietach.

Z tego co napisales wnioskuje, ze powinienes zmienic srodowisko.

Pomysl o jakims wyjezdzie, kursie w innej czesci miasta, gdzie bedziesz mial okazje poznac nowych, byc moze odmiennych ludzi od tych ktorzy Cie teraz otaczaja.

Zmieniałem otoczenie wielokrotnie, znam ludzi z różnych miast i nigdzie nie trafiłem na kobietę inną niż taka jak opisuję.

Tylko podczas podróży po Europie trafiałem na inne kobiety, ale żadna nie była Polką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile masz lat autorze?;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 godzinę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Tylko podczas podróży po Europie trafiałem na inne kobiety, ale żadna nie była Polką

Czyli jednak.

To moze warto isc tym tropem, zamiast oceniac kobiety po tych wokol Ciebie.

Warto zawalczyc o swoje szczescie:)

Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
25 minut temu, Gość Monika napisał:
1 godzinę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Tylko podczas podróży po Europie trafiałem na inne kobiety, ale żadna nie była Polką

Czyli jednak.

To moze warto isc tym tropem, zamiast oceniac kobiety po tych wokol Ciebie.

Warto zawalczyc o swoje szczescie:)

Powodzenia:)

Monika tylko w połowie jest Polką,

tak mniemam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
7 minut temu, Gość w kość napisał:

Monika tylko w połowie jest Polką,

tak mniemam,

Nie chodzi o to.

Po prostu powinien szukac takiej ktora bedzie dla Niego idealna, a skoro poznal taki typ kobiety za granica, to wsrod takich niech szuka.

Zamiast narzekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
14 minut temu, Gość Monika napisał:

Nie chodzi o to.

Po prostu powinien szukac takiej ktora bedzie dla Niego idealna, a skoro poznal taki typ kobiety za granica, to wsrod takich niech szuka.

Zamiast narzekac:)

a może powinien popracować nad obrazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×